Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Βασίλης Καπετάνιος_εξωσωματική - γνώμες


Recommended Posts

Αχ μπραβο κοριτσι καλα τα λες!! Αυτο πια που το να κανεις εξωσωματικη το 2016 θεωρηται τοσο ταμπου κ τοσο πια τρομακτικο που οι περισσοτερες γυναικες νομιζουν οτι ειναι ντροπη ειναι φοβερο..

 

Μερικοί είναι τόσο ασχετη που νομίζουν ότι η εξωσωματικη ειναι κάτι περίεργο αλλά όταν θέλεις κάτι πραγματικά όπως ένα παιδί δεν σκέφτεσαι με πιο τρόπο θα έρθει είτε φυσιολογικά είτε με την υποβοηθουμενη αναπαραγωγή βρίσκεις μια λύση στο πρόβλημα.

8HiKp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Έτσι ακριβώς!

Εγώ προσωπικά επειδη πέρασα πολλά για να φτάσω εδώ και να έχω στην κοιλίτσα μ δύο πλασματάκια δεν ξεχνάω τι πέρασα αντιθέτως θέλω όσο μπορώ να βοηθήσω γυναίκες που παλεύουν να πετύχουν.

Θέλω να είμαι ταπεινή κ να μην ξεχνάω πως πέτυχα

 

Μια απο τα ιδια!! Γενναω απο μερα σε μερα!!! Οποια κοπελα μπορεσα τη βοηθησα

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα μηπως εννοεις τον εμμανουηλ και βασιλη καπετανακη πατερα και γιο προσφατα εμαθα απο κοπελα που δουλευε εκει οτι το κεντρο φαληρισε και εδιωξε αρκετο προσωπικο κρατησε μονο μια ιδιαιτερα του τη Σουζη.

επειδη ειπες οτι ολες οι γνωμες ειναι δεκτες θα σου πω οτι εχω την χειροτερη εμπειρια δεν ξερουν τ τους γινετε ολα στην τυχη τους με εκαψαν εκει ευτυχως που εφυγα και βρηκα τη σωτηρια μου σε αλλο κεντρο.

κοπελα μ πριν παν σκεψου το.....

 

 

Καλησπέρα , όχι δεν εννοώ τον Καπετανάκη ...τα ίδια εχω ακούσει κ εγω για αυτόν και απο δυο φίλες γνωστές μου που είχαν πάει κ έχουν την χειρότερη γνώμη!!!! Τον Βασίλη Καπετάνιο λέω , που συνεργάζεται με το έμβρυο αρτ και αλλα δυο κέντρα...

HpRzp3.png0ExJp3.png
 
 
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλησπέρα , όχι δεν εννοώ τον Καπετανάκη ...τα ίδια εχω ακούσει κ εγω για αυτόν και απο δυο φίλες γνωστές μου που είχαν πάει κ έχουν την χειρότερη γνώμη!!!! Τον Βασίλη Καπετάνιο λέω , που συνεργάζεται με το έμβρυο αρτ και αλλα δυο κέντρα...

 

 

Ο καπετανιος στο embryo art?

Link to comment
Share on other sites

Ο καπετανιος στο embryo art?

 

Συνεργάζεται με το κέντρο, ναι.. Το γραφείο του είναι στο locus medicus, αλλά τις εξωσωματικες τις κάνει εκεί και σε άλλα δύο κέντρα...

HpRzp3.png0ExJp3.png
 
 
Link to comment
Share on other sites

  • 4 εβδομάδες μετά...

Κι εγω θα ήθελα πληροφορίες για τον Καπετάνιο!! Εκανα δυο προσπαθειεςστον Σφακιανουδη, αλλά δεν εμεινα ευχαριστημενη, αν και ειχα κανει αμετρητες εξετασεις με δικη μου πρωτοβουλια...

Link to comment
Share on other sites

Κι εγω θα ήθελα πληροφορίες για τον Καπετάνιο!! Εκανα δυο προσπαθειεςστον Σφακιανουδη, αλλά δεν εμεινα ευχαριστημενη, αν και ειχα κανει αμετρητες εξετασεις με δικη μου πρωτοβουλια...

Γεια σου kaly κ καλη επιτυχια στη νεα σου προσπαθεια.Δεν εχω προσωπικη εμπειρια απο τον Καπετανιο αλλα εχουν συνεργαστει φιλοι μου μαζι του.ειναι πολυ καλος κ ευγενικος ανθρωπος αλλα οχι αποτελεσματικος.Ο Σφακιανουδης τι πιστευεις οτι δεν χειριστηκε καλα? Ειναι καλο να ακουγονται ολες οι αποψεις.

Link to comment
Share on other sites

Κι εγω θα ήθελα πληροφορίες για τον Καπετάνιο!! Εκανα δυο προσπαθειεςστον Σφακιανουδη, αλλά δεν εμεινα ευχαριστημενη, αν και ειχα κανει αμετρητες εξετασεις με δικη μου πρωτοβουλια...

 

Καλησπέρα και χρόνια πολλά. Έχω και γω τον Σφακιανούδη και είμαι στην δεύτερη προσπάθεια σε φυσικό κύκλο. Θες να μου πείς γιατί δεν έμεινες ευχαριστημένη? Αν δεν θες εδώ στείλε μου προσωπικό μήνυμα. Καλή επιτυχία στην επόμενη προσπάθεια σου!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Έχω προσωπική εμπειρία απ τον κ. Βασίλη Καπετάνιο, ξέρω ότι συνεργάζεται με το Εμβρυογένεσις και το Εμβρυο Art...δεν γνωρίζω αν συνεργάζεται με άλλο κέντρο...τον θεωρώ πολύ καλό επιστήμονα, ευγενικό, δεν είναι του χρήματος (πολλές φορές πήγαινα για υπέρηχο και δεν μου έπαιρνε χρήματα), πάντα τον έβρισκα στο τηλέφωνο...Προχώρησα μαζί του σε εξωσωματική (λόγω αφαίρεσης υδροσάλπιγγας) στο εμβρυογένεσις... μεταφέρθηκαν 2 πολύ καλά έμβρυα 4 ημερών...θετική χοριακή, εγκυμοσύνη ενός εμβρύου που όταν έκλεισα τον 2ο μήνα κατέληξε σε παλλίνδρομη (στην απόξεση δεν μου πήρε χρήματα ο γιατρός).....είχαμε όμως και μια βλαστοκύστη στην κατάξυψη...πριν μερικούς μήνες έγινε μεταφορά της βλαστοκύστης...όμως μηδενική χοριακή...Είμαι σε φάση που ψάχνω για άλλο γιατρό γιατί θέλω να πάω σε άλλο κέντρο να κάνω εξωσωματική....δεν ρίχνω ευθύνη στον Καπετάνιο, τον θεωρώ πολύ καλό...αλλά δεν θέλω να πάω στα κέντρα που συνεργάζεται και η ψυχολογία μου είναι πάρα πολύ χάλια για να συνεχίσω στο ίδιο μοτίβο!!!

Link to comment
Share on other sites

Έχω προσωπική εμπειρία απ τον κ. Βασίλη Καπετάνιο, ξέρω ότι συνεργάζεται με το Εμβρυογένεσις και το Εμβρυο Art...δεν γνωρίζω αν συνεργάζεται με άλλο κέντρο...τον θεωρώ πολύ καλό επιστήμονα, ευγενικό, δεν είναι του χρήματος (πολλές φορές πήγαινα για υπέρηχο και δεν μου έπαιρνε χρήματα), πάντα τον έβρισκα στο τηλέφωνο...Προχώρησα μαζί του σε εξωσωματική (λόγω αφαίρεσης υδροσάλπιγγας) στο εμβρυογένεσις... μεταφέρθηκαν 2 πολύ καλά έμβρυα 4 ημερών...θετική χοριακή, εγκυμοσύνη ενός εμβρύου που όταν έκλεισα τον 2ο μήνα κατέληξε σε παλλίνδρομη (στην απόξεση δεν μου πήρε χρήματα ο γιατρός).....είχαμε όμως και μια βλαστοκύστη στην κατάξυψη...πριν μερικούς μήνες έγινε μεταφορά της βλαστοκύστης...όμως μηδενική χοριακή...Είμαι σε φάση που ψάχνω για άλλο γιατρό γιατί θέλω να πάω σε άλλο κέντρο να κάνω εξωσωματική....δεν ρίχνω ευθύνη στον Καπετάνιο, τον θεωρώ πολύ καλό...αλλά δεν θέλω να πάω στα κέντρα που συνεργάζεται και η ψυχολογία μου είναι πάρα πολύ χάλια για να συνεχίσω στο ίδιο μοτίβο!!!

Καταλαβαίνω αυτά που πέρασες και εγώ τα έχω περάσει και παιδευόμουν πολλά χρόνια μέχρι που βρήκα τον Παντο στο Γενεσις Αθηνων. Σου εύχομαισύντομα να βρεις τη χαρά που στερηθηκες

8HiKp2.png
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Καλησπέρα σας! εγώ μόνο τα καλυτερα έχω να πω για τον Καπετάνιο... πήγα σε αυτόν συστημένη από τον γυναικολόγο μου, χωρίς πρόβλημα με υπογονιμότητα αλλά με κληρονομικό νόσημα που δεν θέλαμε να δώσουμε στο παιδάκι μας. Μου έκανε ένα κάρο εξετάσεις και ας μην χρειάζονταν γιατί ήθελε να είναι σίγουρος πριν ξεκινήσουμε εξωσωματική ότι όλα ήταν οκ. τώρα έχω την 2,5 ετών κορούλα μου στην αγκαλιά μου και τον χιλιοευχαριστώ! τελικά δεν ήμουν εύκολη περίπτωση λόγω πολύ χαμηλής ανταπόκρισης στα φάρμακα αλλά δεν το έβαλε κάτω! έκανα και δεύτερη εξωσωματική επίσης επιτυχής, δυστυχώς όμως παλινδρόμισε το εμβρυάκι μου... φυσικά και δεν φταίει ο γιατρός για αυτό, ή εγώ. δεν μου πήρε λεφτά για την απόξεση, δεν μου έπαιρνε λεφτά στους υπέρηχους, ακόμα και τώρα που συνεχίζω μαζί του, στο τεστ παπ μόνο το εργαστήριο πληρώνω! άνθρωπος είναι και επιστήμονας καλός! σοβαρός πάντα και αναλυτικός.

1/4/13...3/7/17...my 2 angel girls in the sky...XSZ4p3.png

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...