Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Κωσταράς-Ιασώ πληροφορίες


Recommended Posts

Γεια σας,

 

είμαι στο forum αρκετό καιρό, με δύο αποτυχημένες προσπάθειες. Όλον αυτό το καιρό ψάχνω πληροφορίες για αυτόν το γιατρό αλλά δεν έχω δει να αναφέρεται πουθενά, γι'αυτό άνοιξα και αυτό το θέμα.

Όποια έχει κάποια εμπειρία, please περιμένω απαντήσεις..

D8wXp3.png?Y1UDI8w1

 

Ami0p3.png?4eaPCWdo

Link to comment
Share on other sites

  • 5 χρόνια μετά...

Διαφημίσεις


Καλημέρα παρακολουθώ γιατι και εγώ ειμαι στην διαδιακσία της 1ης εξωσωματικης και και εγώ στο Ιασώ με γιατρό τον κο Κωσταρά. Αν θα υπάρχει εμπειρία απο καμία θα ήμουν ευγνωμων

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα παρακολουθώ γιατι και εγώ ειμαι στην διαδιακσία της 1ης εξωσωματικης και και εγώ στο Ιασώ με γιατρό τον κο Κωσταρά. Αν θα υπάρχει εμπειρία απο καμία θα ήμουν ευγνωμων

 

Καλη αρχη μπορεις να μπεις στο θεμα πρωτη εξωσωματικη ισως σε βοηθησουν εκει περισσοτερο!

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...