Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Βοηθειαα


Recommended Posts

Κοριτσια τα φωτα σας.. εμφανιζω επιχειλιο ερπη πολυ συχνα δηλαδη φευγει ο ενας και εμφανιζεται ο αλλος.. εδω και 15 μερες ειχα ηρεμησει και προχθες εμφανιστηκε παλι.. τι εχω παθει τελοσπαντων.. ειμαι στην 8η βδομαδα κυησης αλλα δεν νομιζω να ειναι απ αυτο γιατι και πριν απ την εγκυμοσυνη τ εμφανιζω δηλαδη τους τευταιους 3 μηνες.. και η πρωτη φορα π εμφανισα ερπη ηταν οταν ημουν 7 ετων αλλα ποτε δεν ειχα τοσο συχνα οπως τωρα τελευταια. Κατα τα αλλα δεν εχω κατι αλλο .. ουτε ποναω πουθενα. Τι εχω παθει πια? Φοβαμαι πολυ να παω στον γιατρο μην ειναι τιποτα κακο.. αγχνομαι πολυ η αληθεια ειναι αλλα και παλια αγχνμουν.δεν ξερω τι συμβαινει. Εχει τυχει σε καμια σας?? Ευχαριστω.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Οσο αγχωνεσαι ο ερπης επιδεινωνεται. Δεν υπαρχει λογος αγχους πιστευω. Αν ομως δεν μπορεις να ησυχασεις παρε τον γιατρο σου ενα τηλ αυριο. Υποθετω οτι επειδη το ανοσοποιητικο σου πεφτει λογω εγκυμοσυνης γι'αυτο μαλλον βγαζεις πιο συχνα ερπη. Για τυχον φαρμακα θα πρεπει να ρωτησεις τον γιατρο σου. Μην παιρνεις μονη σου ουτε αλοιφη, οκ?

 

Με το καλο ευχομαι!

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια τα φωτα σας.. εμφανιζω επιχειλιο ερπη πολυ συχνα δηλαδη φευγει ο ενας και εμφανιζεται ο αλλος.. εδω και 15 μερες ειχα ηρεμησει και προχθες εμφανιστηκε παλι.. τι εχω παθει τελοσπαντων.. ειμαι στην 8η βδομαδα κυησης αλλα δεν νομιζω να ειναι απ αυτο γιατι και πριν απ την εγκυμοσυνη τ εμφανιζω δηλαδη τους τευταιους 3 μηνες.. και η πρωτη φορα π εμφανισα ερπη ηταν οταν ημουν 7 ετων αλλα ποτε δεν ειχα τοσο συχνα οπως τωρα τελευταια. Κατα τα αλλα δεν εχω κατι αλλο .. ουτε ποναω πουθενα. Τι εχω παθει πια? Φοβαμαι πολυ να παω στον γιατρο μην ειναι τιποτα κακο.. αγχνομαι πολυ η αληθεια ειναι αλλα και παλια αγχνμουν.δεν ξερω τι συμβαινει. Εχει τυχει σε καμια σας?? Ευχαριστω.

Απο οσο ξερω στην εγγυμοσυνη πεφτει το ανοσοποιητικο σου κλπ κλπ.οσως για αυτο.οπως κ να εχει οταν σου συμβαινει κατι να τηλ στον γιατρο σου χωρις να ντρεπεσσι η να φοβασαι!!ωστε αν τυχει και ειναι κατι """σοβαρο"""(λεμε τωρα)να το προλαβεις

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...