Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Χοριακη


Recommended Posts

Καλησπέρα... ξεκινησε καμια κοπελα με χαμηλη χοριακη? Ενω το τεστ βγηκε θετικο με 4 μερες καθυστερηση η χοριακη βγηκε 50 μοναδες... Την Τριτη εχω επαναληψη χοριακης αλλα ανησυχω πολυ...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλησπέρα... ξεκινησε καμια κοπελα με χαμηλη χοριακη? Ενω το τεστ βγηκε θετικο με 4 μερες καθυστερηση η χοριακη βγηκε 50 μοναδες... Την Τριτη εχω επαναληψη χοριακης αλλα ανησυχω πολυ...

 

Καλησπερα κοπελα μου κοιτα εγω ξεκινησα με 287 αλλα εχω ακουσει απο πολλες και ειδα και τοβ γιατρο μου τον ενδιέφερε να διπλασιαστεί μεσα σε 48 ωρες οσο διπλασιαζεται ειαι μια χαρα δεν εχεις να φοβασαι κατι...και ο αριθμος διαφερει απο γυναίκα σε γυναικα ασε που μπορεί να ηταν και καθυστερημένη σύλληψη γι αυτο δες πως θα παει η επομενη ελπιζω να πανε ολα καλα και να εχεις μια καλη και τελειομηνη εγκυμοσύνη

8BQdp2.png
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα... ξεκινησε καμια κοπελα με χαμηλη χοριακη? Ενω το τεστ βγηκε θετικο με 4 μερες καθυστερηση η χοριακη βγηκε 50 μοναδες... Την Τριτη εχω επαναληψη χοριακης αλλα ανησυχω πολυ...

κάθε οργανισμός είναι διαφορετικός..καλούς διπλασισμούς να εχεις!!!να πάνε όλα καλά

Link to comment
Share on other sites

Σας ευχαριστω πολυ για τις απαντησεις αλλα μαλλον αυριο θα μου φυγει ολη η χαρα γτ σημερα ακομη εχω μια μικρη ελπιδα... σημερα το πρωι ειδα τις πρωτες σταγονες καφε αιμα κ οαο περναει η ωρα γινεται κοκκινο... δεν ποναω κ ουτε η ροη ειναι μεγαλη αλλα νιωθω πως δεν υπαρχουν κ πολλα να περιμενω... ο γιατρος μου συνεστησε ξεκουραση κ utrogestan κολπικα 2 φορες την ημερα κ αυριο το πρωι περιμενω την επαναληψη της χωριακης... :-(

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...