Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Μα τι γινεται;;;;;


Recommended Posts

Καλησπέρα σε όλους!!!

Κορίτσια εδώ κ δυο μερες με απασχολεί κατι κ θα ηθελα να το μοιραστώ μαζί σας...πως εχει λοιπόν η ιστορία...

Τον Νοέμβριο τη μερα που σύμφωνα με το ημερολόγιο μου θα είχα ωορρηξία, το απογευματάκι μ έπιασε χαμηλά ενα ποναλακι ελαφρύ. Το βράδυ κάναμε έρωτα με τον σύζυγο και κατα τη διάρκεια της επαφής πονούσα. Μετα απο κανενα 5 λεπτό μ έπιασε πονος χαμηλά Όουεν όσο πηγαινε κ δυναμωνε. Αφού ημουν έτοιμη να παω νοσοκομείο...αυτο κράτησε περίπου μισή ωρα και πέρασε. Με κύκλο 26-27 ημερών, η περίοδος μου ήρθε με μια μερα καθυστέρηση, με κανονική ροή, αλλα αντί να κρατήσει 4-5 μερες όπως πάντα, κράτησε μονο 2,5 και μαλιστα κόπηκε απότομα. Εδώ να σημειώσω οτι εκανα τεστ μια μερα πριν αδιαθετησω (βράδινη ώρα) και βγήκε αρνητικό.

Το στήθος μου 10 μερες πριν την περιοδο και 10 μετα την περιοδο ήταν υπερβολικά πρησμενο, και πονούσε παρα πολυ! Μετα την περιοδο και για δυο εβδομάδες είχα υπερβολική ζαλαδα σε σημείο που ωρες ωρες έλεγα θα πέσω κάτω. Τίποτα αλλο μονο αυτο, κι αυτο πέρασε, όπως κ το πρήξιμο στο στήθος.

Αυτο το μηνα έπρεπε να μου ερθει περίοδος, πριν απο 2 μερες και ακομα τίποτα. Βέβαια, που και που αισθάνομαι ποναλακια αλλα περνάνε. Επισης εντελώς τυχαία πίεσα το στήθος μου κ είδα λίγο κιτρινωπο υγρο....και στις 2 θηλές.

Με ολα αυτά λέτε να υπαρχει περίπτωση εγκυμοσυνης; ΄η να παω να κανω εξετάσεις μηπως εχω τίποτα αλλο;

Α!!! Ξέχασα να σας πω πως για μια εβδομάδα πηρα κορτιζονη γιατι ποναει η μεση μου εδώ και καιρο.

Σας ευχαριστώ πολυ για την υπομονή σας!!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλησπερα..εγω θα σου ελεγα να περιμενεις μεχρι την Δευτερα...ξερω οτι σε τρωει η αγωνια λογικο...και να πας να κανεις μια β χοριακη για σιγουρο αποτελεσμα..αν τυχων βγει αρνητικη (στο απευχομαι) τοτε ψαξε με εξετασεις τις διαφορες ανωμαλιες σου!

Ευχομαι να σου ερθει το αποτελεσμα που επιθυμεις!:D

hIRop2.png
Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...