Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Κοντός τραχηλος, περίδεση, 3ο τρίμηνο


Recommended Posts

μην αγχωνεστε στην 25 εβδομαδα 15 χιλιοστα.ατελειωτη ξαπλα μονο για τσισα σηκωνομουν.ειχα και πολλες πολλες συσπασεισ.31 εβδομαδα 7 χιλιοστα.μπηκα νοσοκομειο για τις συσπασεις μεχρι που γεννησα την 34 ενα μωρο 3 κιλα....μην αγχωνστε ολα θα πανε καλα

 

Να σου ζησει κοπελα μου παντα γερο να ειναι!!! Ευχομαι ολες μας να εχουμε στο τελος αυτα τα καλα νεα

Link to comment
Share on other sites

  • 10 months later...

Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 151
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Κορίτσια καλησπέρα και απο εμένα!! Η τελευταία εβδομάδα πέρασε με πολυ άγχος. Στην β' επιπέδου (23εβδομάδων) μου μετρησαν τον τραχηλο 2,6 εκ. Μου συστήθηκε ουτροτζεσταν κολπικα, 3 μαγνήσια ημερησίως κ ξεκούραση. Η γιατρός μου, μου ζήτησε να κάνω σήμερα επανάληψη του υπερηχου για εκτίμηση τραχήλου σε αντίστοιχο ιατρό που κανει.αυχενικες, β'επιπεδου κλπ κ μου έβγαλε μια μετρηση 1,9 εκ. Απλά τρελάθηκα. Εντέλει πηγα και στην γιατρό μου να.συζητήσουμε  για το πως θα προχωρήσουμε και με ξαναμετρησε για να έχουμε εικόνα κα με τον δικό της υπερηχο και με έβγαλε 2,4 εκ. Έχω φρικάρει λίγο. Τι να ισχύει αραγε?? 

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...