Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Αρνητικα τεστ ουρων/χοριακη-καθυστερηση...


Recommended Posts

Κοριτσια μου περιμενα περιοδου 10 του μηνα στην 35η μερα του κυκλου εκανα τεστ βγηκε αρνητικο κ στην 37η μερα εκανα χοριακη κ βρηκε παλι αρνητικη...Το θεμα ειναι οτι σημερα ειμαι στην 39η κ η περιοδος αφαντη χωρις ιδιαιτερα συμπτωματα παρα μονο στιγμιαιες ενοχλησεις στο στηθος...Εχει συμβει σε καμια κ να ηταν τελικα εγκυος...εχω σταθερο κυκλο 30-32 μερες...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


καλησπερα! εγω ειχα 2 αρνητικα τεστ αλλα η χοριακη ηταν θετικη την 11η μερα της καθυστερησης. εν τελει, υπερηχογραφικα βρεθηκε οτι ειχα καθυστερημενη συλληψη/ωορηξια... ΠΗΤ συμφωνα με τελευταια περιοδο 22/1 και υπερηχογραφικη ΠΗΤ 1/2...

καλο θα ηταν να μιλησεις με το γιατρο σου ωστε να σε συμβουλευσει.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...

Καλησπερα κοριτσα.. Χριαζομαι τα φωτα σας..!! Ειμαι 22 ετων και προσπαθουμε με τον συζηγο μου για παιδακι. Εχω μηνα 28 και η τελευταια μου περιοδος ηρθε 23/10/16 επρεπε να αδιαθετησω 20/11. 21/11 και 22/11 πρωι εκανα δυο τεστ ουρων και βγηκαν αρνητικα και 24/11 μια χοριακη η οποια βγηκε 10,1 (αρνητικη). Δεν εχω συμτωματα περιοδου μονο απο τις 20/11 πονακια χαμηλα και πολλα υγρα τοσο που νομιζω συνεχως οτι εχω αδιαθετισει ομως τπτ.. Σημερα ειμαι στην 7η μερα καθυστερισης, υπαρχει περιπτωση να ειμαι εγγυος. Εχει συμβει σε καμια σας κατι παρομοιο?? Ευχαριστω εκ των προτερων..!!

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα κοριτσα.. Χριαζομαι τα φωτα σας..!! Ειμαι 22 ετων και προσπαθουμε με τον συζηγο μου για παιδακι. Εχω μηνα 28 και η τελευταια μου περιοδος ηρθε 23/10/16 επρεπε να αδιαθετησω 20/11. 21/11 και 22/11 πρωι εκανα δυο τεστ ουρων και βγηκαν αρνητικα και 24/11 μια χοριακη η οποια βγηκε 10,1 (αρνητικη). Δεν εχω συμτωματα περιοδου μονο απο τις 20/11 πονακια χαμηλα και πολλα υγρα τοσο που νομιζω συνεχως οτι εχω αδιαθετισει ομως τπτ.. Σημερα ειμαι στην 7η μερα καθυστερισης, υπαρχει περιπτωση να ειμαι εγγυος. Εχει συμβει σε καμια σας κατι παρομοιο?? Ευχαριστω εκ των προτερων..!!

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...