Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

18 ΜΗΝΕΣ ΜΑΖΙ ΣΟΥ


Recommended Posts

Περσαν σχεδον δυο χρονια που κοιμηθηκε ο Πανουλης μας. Δυο πολυ δυσκολα χρονια με νοσοκομεια κ γιατρους. Αποφασισαν οτι τελικα εχω καταφλιψη. Σιγα το νεο. Ειναι δυνατον μιαευ μαμα να χανει το μονακριβο παιδι της κ να ειναι καλα; Απλα δε γινεται.

Μεσα στο πονο μου ειχα ξεχασει το forum κ την υποστηριξη που ειχα απ ολους σας. Ευχομαι να ειστε ολοι καλα .

 

Να είσαι κι εσύ καλά, κορίτσι μου. Τι να σου πω, δεν ξέρω. Το παιδί σου είναι αγγελούδι στον ουρανό, αυτό είναι αλήθεια, αλλά δεν ξέρω κατά πόσον σε παρηγορεί. Κουράγιο, όσο μπορείς...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 305
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περσαν σχεδον δυο χρονια που κοιμηθηκε ο Πανουλης μας. Δυο πολυ δυσκολα χρονια με νοσοκομεια κ γιατρους. Αποφασισαν οτι τελικα εχω καταφλιψη. Σιγα το νεο. Ειναι δυνατον μιαευ μαμα να χανει το μονακριβο παιδι της κ να ειναι καλα; Απλα δε γινεται.

Μεσα στο πονο μου ειχα ξεχασει το forum κ την υποστηριξη που ειχα απ ολους σας. Ευχομαι να ειστε ολοι καλα .

 

Να σε ρωτήσω.κάτι; Απ'όλα αυτά που ακους(τα λόγια παρηγοριάς) είναι κάτι που σε έκανε να νιώσεις καλύτερα; Ο πόνος που βιώνεις είναι απλά ο κορυφαίος όλων και αδιανόητος απο όλους εμάς.Η ιστορία σου με έκανε για άλλη μια φορα να ρωτήσω : Ποιος αποφασίζει τον άδικο θάνατο και για ποιο λόγο;

Link to comment
Share on other sites

Πολύ βαρύς ο σταυρός που σηκώνεις καλή μου...πάρα πολύ. Εύχομαι κάποια στιγμή να μπορέσεις να βρεις λίγη γαλήνη στη ζωή σου, γιατί την αξίζεις όσο κανένας. Καλό κουράγιο κι από εμένα.

 

@emma.c αυτό δεν είναι το κατάλληλο νήμα για φιλοσοφικές αναζητήσεις. Στη θέση σου θα έθετα τα ερωτήματά μου αλλού κι όχι σε αυτή τη μάνα. Αν θέλεις να μάθεις τι έγινε με το συγκεκριμένο αγγελούδι, απλά διάβασε όλη την ιστορία από την αρχή. Η κοπέλα αναφέρει στο ποστ #9 πώς στράβωσαν όλα.

Link to comment
Share on other sites

Πολύ βαρύς ο σταυρός που σηκώνεις καλή μου...πάρα πολύ. Εύχομαι κάποια στιγμή να μπορέσεις να βρεις λίγη γαλήνη στη ζωή σου, γιατί την αξίζεις όσο κανένας. Καλό κουράγιο κι από εμένα.

 

@emma.c αυτό δεν είναι το κατάλληλο νήμα για φιλοσοφικές αναζητήσεις. Στη θέση σου θα έθετα τα ερωτήματά μου αλλού κι όχι σε αυτή τη μάνα. Αν θέλεις να μάθεις τι έγινε με το συγκεκριμένο αγγελούδι, απλά διάβασε όλη την ιστορία από την αρχή. Η κοπέλα αναφέρει στο ποστ #9 πώς στράβωσαν όλα.

Τη διάβασα όλη την ιστορία και δεν είχα διαθεση να ανοιξω καμια φιλοσοφικη συζητηση.Αλλά λόγια παρηγοριάς δεν υπάρχουν σε τέτοιες περιπτώσεις γι' αυτο και ρώτησα αν υπάρχει κάτι από τα τόσα πολλά που έχει ακούσει που πραγματικά να την ανακούφισε κάπως.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...