Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Δυτικα....


biky

Recommended Posts


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 138
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Να σας προλαβω εγω? Τι λένε για το πάρκο Αντωνης Τριτσης στο Ιλιον, πισω απο τα carrefour? Ειναι λιγο παρατημένο αλλα ειναι ομορφο. Αν δε σας βολευει, εγω δεν εχω προβλημα, μπορω να ερθω και αλλού. Να πω στη τυχη μια ημερομηνία, το άλλο Σάββατο 12 Απριλίου, αν και μια καθημερινη απόγευμα θα ηταν πιο ηρεμα και πιο ομορφα.

Ακουω και εναλλακτικές πάντως, απο εσας που ειστε πιο δυτικά, αν σας πέφτει μακρια....

 

Εγώ είμαι μέσα!

Σ 08/07/2007

Α 07/08/2011

Θ 06/06/2013

Link to comment
Share on other sites

καλε!!!

τωρα σας ειδα :lol::lol:

λοιπον εμενα το μονο προβλημα μου ειναι το εξης

Δεν οδηγαω,με αποτελεσμα αν δεν μπορει ο αντρας μου να με φερει ....προβλημα.....

γιαυτο ειχα πει αλσος για να ερθω σιγουρα.

αν ειναι απογευμα σιγουρα θα μπορει να με φερει αν ειναι πρωι αγνωστο :lol: ακομα και σαββατοκυριακο....

δεν σας περιοριζω,ας δουμε τι βολευει τις ποιο πολλες και θα βρω λυση :wink:

για να προτεινω και εγω κατι ωραια ειναι και στο αλλου φαν παρκ (στο λουνα παρκ στα βιλλατζ) καθημερινες απογευμα η σαββατοκυριακο πρωι

ετσι δεν γινεται τις τρελης :wink:

Link to comment
Share on other sites

biky αν θέλεις να έρθεις και δεν είναι διαθέσιμος ο άντρας σου έρχομαι και σας πέρνω αρκεί να έχετε το καρεκλάκι σας...! :lol:

 

ευχαριστω :D

πιστευω οτι θα την βρω την ακρη :wink:

και αν οχι καποια τυχερη θα με φορτωθει :lol::lol::lol:

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Στο alou fun παντως καθημερινη, απογευμα ειναι πολυ χαλαρα.Ποσο

μαλλον πρωι. Ο,τι θελετε κοριτσια κι εγω ειμαι μεσα.

 

το προτεινα γιατι αρεσει σε ολα τα παιδακια, τα μικρα χαζευουν απο το καροτσι (χρωματα,τραγουδια,κινησεις....ο γιος μου οταν ηταν πιο μικρος και πηγαιναμε ουτε ανασα δεν επερνε!!!!!! μαγευοταν :lol: )

και τα πιο μεγαλα μπορουν να παιξουν οσο για μας εχει και καφετερια :wink:

αλλα ξαναλεω,οτι πει η πλειοψηφια :D

Link to comment
Share on other sites

και γω μεσα ειμαι με το allou, δεν εχω ξαναπάει οπότε ευκαιρία! Προτιμω καθημερινη - απόγευμα (για να μπορουν κ οι εργαζομενες μαμάδες)- αλλα κ τις υπολοιπες μερες και ωρες ειμαι παλι διαθέσιμη. Θελω ομως να ΦΤΙΑΞΕΙ Ο ΚΑΙΡΟΟΟΟΟΟΣ

GwASp3.png

Link to comment
Share on other sites

Να κάνουμε λοιπόν μια πρώτη απόπειρα για allou fun park να δούμε πόσες μαζευόμαστε;;;;

Να πούμε για Τετάρτη 9 Απριλίου το απόγευμα;;; Πείτε μέρα που βολεύει αν αυτή δεν σας βολεύει και ώρα.

Σ 08/07/2007

Α 07/08/2011

Θ 06/06/2013

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

κοίτα εμείς δεν έχουμε πρόβλημα με μέρες αλλά είπα απλά να γίνουμε πιο συγκεκριμένοι...Επίσης θα προτιμούσα και Σάββατο πρωί για να φέρω και το βαφτιστήρι μου αλλά επειδή αρκετές είπαν για καθημερινή είπα να γίνουμε πιο συγκεκριμένοι...Ας πούμε μερικά ενδεχόμενα για να οργανωθούμε και κυρίως ας πει η biky που έχει δυσκολία μετακίνησης...

Σ 08/07/2007

Α 07/08/2011

Θ 06/06/2013

Link to comment
Share on other sites

εμενα με βολευει αν ειναι καθημερινη να ειναι απογευμα.

ενω αν ειναι σαββατοκυριακο ειναι πιο ευκολο και για πρωι και για απογευμα.

αλλα και παλι ξαναλεω οτι πει η πλειοψηφια :D θα την βρω την ακρη :D

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...