Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Ράμματα καισαρικής τομής


polina26

Recommended Posts

Eρώτηση στις μανούλες που γέννησαν με καισαρική..

 

γεννησα 1/8 με καισαρική όταν ήμουν στο μαιευτήριο ρώτησα τον γιατρό μου για τα ράμματα και μου είπε πως απορροφήθηκαν και ξαφνικά χτες το βράδυ ενώ άγγιξα την τομή μου γιατί με ενοχλούσε έπιασε κάτι σκληρό το τράβηξα λίγο και το έκοψα και ανακάλυψα πως αυτό το κάτι που προεξύχε απο την ουλή μου ήταν σπάγγος!!! ο σπάγγος δεν αποροφιέται ούτε σε χίλια χρόνια!! έχω φρικάρει .. σας έχει συμβεί εσάς τίποτα παρόμοιο ή μονο σε μένα συμβαίνουν όλα τα κουλά??? σκέφτομαι απο χτες ένα σωρό σενάρια απο το να τους είχε τελειώσει το νήμα και να χρησιμοποίησαν σπάγγο και να ξέχασαν να μου το πούνε μέχρι και το ότι έχουν ξεχάσει τίποτα στην κοιλιά μου που βγαίνει σιγα σιγα... κορίτσια σοσ,.. προσπαθώ να βρω τον γιατρό μου αλλά δεν το σηκώνει ... :shock::shock::shock:

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Eρώτηση στις μανούλες που γέννησαν με καισαρική..

 

γεννησα 1/8 με καισαρική όταν ήμουν στο μαιευτήριο ρώτησα τον γιατρό μου για τα ράμματα και μου είπε πως απορροφήθηκαν και ξαφνικά χτες το βράδυ ενώ άγγιξα την τομή μου γιατί με ενοχλούσε έπιασε κάτι σκληρό το τράβηξα λίγο και το έκοψα και ανακάλυψα πως αυτό το κάτι που προεξύχε απο την ουλή μου ήταν σπάγγος!!! ο σπάγγος δεν αποροφιέται ούτε σε χίλια χρόνια!! έχω φρικάρει .. σας έχει συμβεί εσάς τίποτα παρόμοιο ή μονο σε μένα συμβαίνουν όλα τα κουλά??? σκέφτομαι απο χτες ένα σωρό σενάρια απο το να τους είχε τελειώσει το νήμα και να χρησιμοποίησαν σπάγγο και να ξέχασαν να μου το πούνε μέχρι και το ότι έχουν ξεχάσει τίποτα στην κοιλιά μου που βγαίνει σιγα σιγα... κορίτσια σοσ,.. προσπαθώ να βρω τον γιατρό μου αλλά δεν το σηκώνει ... :shock::shock::shock:

 

Σε δημόσιο νοσοκομείο γέννησες;

Link to comment
Share on other sites

Σε δημόσιο νοσοκομείο γέννησες;

 

οχι σε ιδιωτικό.. εντάξει όμως μίλησα με τον γιατρό μου και ευτυχώς με καθυσήχασε ... μου είπε πως ότι δεν το απορροφάει ο οργανισμός το αποβάλει.. και να το τραβήξω.. μου είπε πως είναι απορροφήσημα και όλα οκ... αλλα είναι δυνατόν να μοιάζει με σπάγγο??? πω πω φρίκαρα μιλάμε ... πίστευα ότι τα ράμματα γίνονται με κλωστή και επειδή έλεγαν πως είναι απορροφήσημα το φανταζόμουν μαλακό σαν ζαχαρωτό .. :oops::oops::oops: τεσπα... ολα οκ

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...