Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Επαφές στην (συζυγική ή μή) σχέση (ΣΤΗΝ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ)


Πόσο συχνά είχατε επαφές στην (συζυγική ή μη) σχέση, ΚΑΤΑ ΤΗΝ ΔΙΑΡΚΕΙΑ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗΣ  

248

  1. 1. Πόσο συχνά είχατε επαφές στην (συζυγική ή μη) σχέση, ΚΑΤΑ ΤΗΝ ΔΙΑΡΚΕΙΑ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗΣ

    • σπάνια εώς καθόλου (1 φορά το δίμηνο + πιο σπάνια)
      164
    • λίγες φορές (1 φορά το μήνα)
      51
    • μερικές φορές (3-4 φορές το μήνα)
      67
    • αρκετές φορές (1-2 φορές την εβδομάδα)
      73
    • πολλές φορές (σχεδόν κάθε μέρα, περισσότερες φορές μέσα στην εβδομάδα)
      40


Recommended Posts

οταν ημουν εγκυος ειχαμε επαφη αρκετα συχνα.ναι μεν φοβοταν,αλλα ο γυναικολογος ηταν γνωστος μας οποτε του τα ειχε πει χυμα και δεν ειχαμε θεμα!ευτυχως...!παντως οι δικες μου ορμονες δεν χτυπησαν κοκκινο οπως λενε καποια κοριτσια.οπως ημουν πριν την εγκυμοσυνη,ετσι ημουν και κατα τη διαρκεια αλλα και τωρα.ηθελα να κανω σεξ οσο πιο συχνα μπορουσαμε.η αληθεια ειναι οτι αν και μενα δεν εκανε τιποτα μπορει οι ορμονες μου να ειχαν χτυπησει κοκκινο!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Και εμάς ο γυναικολόγος μας τα ίδια μας ειπε.. αλλα και .. :mad:Παντρεύτικα έναν άνδρα ο οποίος δεν ενδιαφέρεται και πολύ για τα θέλω τα δικά μου.. Αυτός ποιός ξέρει πως αντέχει τόσους μήνες... Αλλα ούτε να το συζητήσουμε δεν μπορούμε γιατι το αποφεύγει.. Λές και είναι ταμπού.. Έχουμε τσακωθεί άπειρες φορές για το ίδιο θέμα.. βαρέθηκα πια..:mad: Και δεν είναι καθαρά σαν πράξη το σεξ.. αλλά γενικα η τρυφερότητα και η αγκαλιά που χρειάζεται μια γυναίκα σε αυτήν την φάση της ζωής της..

HEAT2MM.jpgHEATp2.png

Link to comment
Share on other sites

Εμείς στην αρχή δεν πολύ κάναμε διότι φοβόμασταν λόγο μίας αποβολής που είχα πριν από χρόνια, αν και ο γιατρός μας είχε πει ότι δεν υπάρχει κανένα απολύτος πρόβλημα αρκεί να μην είναι βίαιο. Μετά όμως που οαντρας μου έμεινε άνεργος τον επιρέασει ψυχολογικά οπότε άρχισε να μειώνεται αισθητά :( και το κακό είναι ότι σε αυτή την περίπτωση δεν μπορώ να τον πιέσω!!!

Link to comment
Share on other sites

  • 4 εβδομάδες μετά...

του δώσαμε και κατάλαβε!!!!!σχεδόν κάθε μέρα η εγκυμοσύνη μου είναι αρκετά καλή χωρίς συμπτώματα οπότε δεν είχα πρόβλημα...το απολαμβάνω,δε,και πολύ περισσότερο!!

io6Qp3.png

g3BCp2.png

Link to comment
Share on other sites

  • 8 χρόνια μετά...

Διαφημίσεις

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...