Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Συμβουλή απο μαμαδες προώρων


Recommended Posts

Το μωρακι μου μπηκε στην θερμοκητηδα για 10 μερες,προσφατα που πηγα στην παιδιατρο μου ειπε οτι καλο ειναι να παω το μωρακι σε ενα παιδοοφθαλμιατρο για να δει τα ματακια του γιατι συνηθως τα μωρακια που μπαινουν σε θερμοκητηδα ισως παρουσιασουν προβλημα.......Σας το εχει πει και η δικη σας παιδιατρο το ιδιο:::::

Ειχε κανενα προωρακι το ιδιο προβλημα

yVzdp3.png sW6gp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


καλησπερα κοπελα μου.

εμενα γεννηθηκαν προωρα ,οχι πολυ , ειχα παρει μονο 2 ημερες απο τον εννατο μηνα, και το ενα μωρο το κρατησαν στην θερμοκοιτιδα.

οταν η παιδιατρος ειδε και τα δυο μωρα, μου ειπε και για τα δυο οτι πρεπει να τα δει παιδοοφθαλμιατρος.

δε νομιζω οτι επαιξε πολυ ρολο η θερμοκοιτιδα.

η προωροτητα ομως ισως.....

τελικα βεβαια ειμασταν μια χαρα....καπου τα γραφω στο φορουμ ολα αυτα.....

Link to comment
Share on other sites

Xrysanthi καλησπέρα και σε μας που είμασταν πρόωρα μας συμβούλεψε το ίδιο η παιδίατρος.

Άλλωστε όταν βγήκαμε από το μαιευτήριο είχαμε ήδη προγραμματισμένα ραντεβού για τα μάτια.

Μια πολύ καλή παιδοφθαλμιάτρος με μεγάλη πείρα στα πρόωρα είναι η κα Χρούσου αν θες τα στοιχεία της μπορώ να τα βρω.

Link to comment
Share on other sites

Xrysanthi καλησπέρα και σε μας που είμασταν πρόωρα μας συμβούλεψε το ίδιο η παιδίατρος.

Άλλωστε όταν βγήκαμε από το μαιευτήριο είχαμε ήδη προγραμματισμένα ραντεβού για τα μάτια.

Μια πολύ καλή παιδοφθαλμιάτρος με μεγάλη πείρα στα πρόωρα είναι η κα Χρούσου αν θες τα στοιχεία της μπορώ να τα βρω.

ψαχνω για Ηρακλειο
yVzdp3.png sW6gp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Και σε εμάς το ίδιο μας είχαν συμβουλέψει αλλά να τα πάμε γύρω στους 6 μήνες και όχι κατευθείαν...Τα πήγαμε αρχές Φλεβάρη (κάπου 7 μηνών) και όλα ήταν μια χαρά ευτυχώς!!!

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
Μια πολύ καλή παιδοφθαλμιάτρος με μεγάλη πείρα στα πρόωρα είναι η κα Χρούσου αν θες τα στοιχεία της μπορώ να τα βρω.

θα μπορούσες να μου δώσεις στοιχεία της? ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...