Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Γυναικολόγος Νικαια, Κορυδαλλός


Recommended Posts


Διαφημίσεις


τον γιατρό που λέει η jesgk τον έχει η νύφη του άντρα μου (τί μου είναι άραγε?), έχει ξεγεννήσει και τα δύο ανιψάκια μας εκεί, επίσης έχει ξεγεννήσει και η αδερφή της, και καμιά δεκαριά ακόμα που μου έρχονται αλλά πιο μακρινοί. Επίσης τον έχει γιατρό και η κολλητή μου.Τα νοσοκομεία που συνεργάζεται είναι το Λητώ και το Μητέρα. Αν χρειάζεσαι κάτι παραπάνω, εδώ είμαστε!

Link to comment
Share on other sites

είναι μια χαρά άνθρωπος, επικοινωνιακός πολύ, ομιλητικός, τον βρίσκεις πάντα. Και μερικές απο τις περιπτώσεις που ξέρω, είχαν και δυσκολίες στην εγκυμοσύνη, και προβλήματα με την σύλληψη. Και το βασικότερο για μένα, είναι οτι είναι απο τους λίγους γιατρούς που την καισαρική την έχουν στο πίσω μέρος του εγκεφάλου τους.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

είναι μια χαρά άνθρωπος, επικοινωνιακός πολύ, ομιλητικός, τον βρίσκεις πάντα. Και μερικές απο τις περιπτώσεις που ξέρω, είχαν και δυσκολίες στην εγκυμοσύνη, και προβλήματα με την σύλληψη. Και το βασικότερο για μένα, είναι οτι είναι απο τους λίγους γιατρούς που την καισαρική την έχουν στο πίσω μέρος του εγκεφάλου τους.

 

 

Λοιπόν το όνομα ειναι Πατμανίδης!!! :) για τηλ. δώσε τα φώτα σου !!!! ακόμα το ψάχνω

Link to comment
Share on other sites

εμενα η δικια μου ειναι στην Νικαια, πάνω στην Π. Τσαλδαρη. Αριστη γιατρος αλλα ξεγεννάει στο ΙΑΣΩ. Εαν σε ενδιαφέρει στειλε μου πμ. Σημειωτέον οτι για τη γεννα εγω πήγα σε αλλη στο ΕΛΕΝΑ γιατι δεν τα χρωσταγα στο ΙΑΣΩ :)

Link to comment
Share on other sites

Ο γιατρός μου είναι στην Νίκαια και στον συστήνω ανεπιφύλακτα! Αρκεί να κάνεις ένα ραντεβού και να πιστείς!!! Σου στέλνω pm γιατι δεν ξέρω αν μπορώ να αναφέρω ονόματα, διευθύνσεις και τηλέφωνα δημόσια στο φόρουμ!

eNortjK1UjK2NDM0U7IGXDASyAKl94.png
Link to comment
Share on other sites

ο δικος μου ειναι πειραια τον εκτιμω αφανταστα αν και πιστευω οτι οι γιατροι δεν συστηνονται.. αν δεν βρεις κατι πες μου να σου στειλω πμ ειναι στο μητερα και στο ιασω

hI1Vp3.png

1CJdp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Η δικιά μου είναι στο ΙΚΑ Νίκαιας και Νεάπολης, ιατρείο στον Πειραιά και ξεγεννάει στο Ιασώ, αποφεύγει την καισαρική, εγώ προσωπικά είμαι πολύ μα πάρα πολύ ευχαριστημένη.

 

 

Η ΒΛΑΚΕΙΑ ΕΙΝΑΙ ΘΕΙΟ ΧΑΡΙΣΜΑ, ΑΡΚΕΙ ΝΑ ΜΗ ΓΙΝΕΤΑΙ ΚΑΤΑΧΡΗΣΗ ΤΗΣ.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 χρόνια μετά...

γεια σας κοριτσια. μολις γραφτηκα στην παρεα σας αν κ παρακολουθω καιρο τις συζητησεις σας. ηθελα να μου πειτε αν γνωριζει καποια τον γυναικολογο μπαγακη παναγιωτη στον κορυδαλλο.

Επεξεργάστηκαν by Συντονιστής Υ
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Θα ήθελα να μάθω αν κάποια εχει γυναικολόγο τον Κο Τσαλίκη Ευστάθιο που έχει ιατρείο στον Κορυδαλλό και συνεργάζεται με το μαιευτήριο Ρεα..

Θα με ενδίεφερε κυρίως να μαθω πως είναι σαν άνθρωπος

(αν είναι ήρεμος ,συζητήσιμος, μπορείς να τον βρείς στο τηλέφωνο) καθώς και αν ειναι οικονομικός γιατρός..

 

Ευχαριστώ πολύ..

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • 3 εβδομάδες μετά...

Πηγα μια φορα και μου εγραψε φάρμακα αλλα δεν τον είδα. Ηταν η γραμματέας του. Μίλησα μαζί του όμως στο τηλεφωνο και ηταν ευγενέστατος.Μόνο αυτο ξερω

Link to comment
Share on other sites

  • 9 months later...
Καμιά δεν τον έχει?....

 

καλησπερα lia!θελω να σε ρωτησω αν τελικα επισκεφτηκες τον Τσαλικη και αν ναι,εμεινες ευχαριστημενη?ψαχνω γιατρο γιατι δεν θελω αυτη που ειχα στο πρωτο μου παιδι!τωρα προσπαθουμε για δευτερο και ψαχνω καποιον ΚΑΛΟ γιατρο που να ειναι κοντα μου!ευχαριστω εκ των προταιρων..!;)

xvt3p3.png
Link to comment
Share on other sites

  • 1 χρόνο μετά...

στη Νικαια εχουν ερθει προσφατα οι Γκικας και Λατζουρακης.. εχουν ιατρειο και στην Κηφισιας.. αλλα συνεργαζονται με ιδιωτικα νοσοκομεια νομιζω

Link to comment
Share on other sites

  • 5 χρόνια μετά...

Καλησπερα σε ολες τις μαμαδες και τους μπαμπαδες του φορουμ!!!

Να χαιρεστε τα αγγελουδια σας και με το καλο οι μελλοντικοι γονεις συντομα να κρατησετε γερα τα μωρα σαςς!

 

Ψαχνω εναν καλο γυναικολογο σε Αιγαλεω και Κορυδαλλο (αν πινετε νερο στο ονομα του και ειναι και σε αλλη περιοχη δεν θα πω οχι, απλα επειδη δεν οδηγω, θελω να με βολευει το μετρο).

Δεν κοιταζω να γινω μανουλα προς το παρον, οποτε δεν με ενδιαφερει να ειναι καπου συγκεκριμενα καταρτισμενος (εξωσωματικες κτλ).

Απλα να ειναι πανω απο ολα ανθρωπος και αν γινεται οικονομικος.

Γνωριζω οτι υπαρχει ευρετηριο αντιστοιχων γιατρων στο φορουμ, αλλα αν καποια κοπελα μπει στον κοπο να μου προτεινει θα ηθελα να μου πει και τιμες.

(γι' αυτο και ανοιξα θεμα και δεν εψαξα στις αντιστοιχες λιστες).

 

Σας ευχαριστω πολυ οσες μπηκατε στον κοπο να με διαβασετε!!!!

Υγεια σε ολους σας, μικρους και μεγαλους!!!!

Να ειστε παντα καλα!!!!!

 

 

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...