Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

ΚΠΘ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ


Vicky

Recommended Posts

Επειδη προσπαθουμε να οργανωσουμε μια συναντηση με θεμα το θηλασμο με την αλλη συμβουλο θηλασμου πριν γεννησει(ειναι στο μηνα της) ,μπορειτε να γραψετε εδω οσες ενδιαφερεστε για να αποφασισουμε τη μερα και την ωρα;

Οι προτασεις ειναι πρωι μεχρι της 12 (γιατι δουλευω απο τις 3 και μετα) ,Σαββατο απογευμα (μετα τις 6) και Κυριακη.

Θα ειναι μια καλη ευκαιρια και αν γνωριστουμε και να λυσουμε αποριες και να αλληλοβοηθηθουμε η μια απο τις εμπειριες της αλλης.Τι λετε;

.png.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 54
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

κι εγω ενδιαφερομαι!!!!πρωινα με βολευει καλυτερα εμενα!!!!

αλλα κανονιστε το...

και μενα καλυτερα πρωι που ο γιος μου ειναι στο νηπιαγωγιεο...

Θα σας ενημερωσω συντομα!

.png.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

αχ,θελω κι εγω αλλα ειμαι Θεσσαλονικη! ε,οχι! περιμενε τε κι εμενα.....η τουλαχιστον θα κανουμε κι αλλη;θελω,θελω!

Τι κάνεις στα λημέρια μας καλέ συ?? :D

Link to comment
Share on other sites

αχ,θελω κι εγω αλλα ειμαι Θεσσαλονικη! ε,οχι! περιμενε τε κι εμενα.....η τουλαχιστον θα κανουμε κι αλλη;θελω,θελω!

 

ευδοκια, ποτε κατεβαινεις δηλ?

9a7bp2.pngIm47p2.png
Link to comment
Share on other sites

ευδοκια θα κανουμε κιαλλη...αυτη γινετε λιγο εσπευσμενα γιατι η αλλη συμβουλος γενναει 7 Μαρτιου και ειναι αυτη που εχει τα φυλλαδια του συνδεσμου και θελει να περευρεθει μιας και προσπαθουμε αν κανουμε κατι μαζι...

Εσυ κοιτα να απολαυσεις τον αντρουλη σου και θα τα πουμε στο γυρισμο!

.png.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

με μεγαλη μου χαρα σας ανακοινωνω οτι τη Δευτερα 03-03-08 και ωρα 10 το πρωι θα γινει η πρωτη συναντηση του κεντρου πληροφορισης θηλασμου.

οποια ενδιαφερετε ας μου στειλει πμ για να της πω περισσοτερες λεπτομερειες!

Καλη μας αρχη!

.png.png
Link to comment
Share on other sites

Συγχαρητήρια!!!

 

Σας εύχομαι καλή αρχή και ακόμη καλύτερη συνέχεια!!!

 

Είμαι πολύ περήφανη και χαρούμενη που ξεκινάτε!

 

Θα σας σκέφτομαι!!!

 

:):):)

Link to comment
Share on other sites

Συγχαρητήρια!!!

 

Σας εύχομαι καλή αρχή και ακόμη καλύτερη συνέχεια!!!

 

Είμαι πολύ περήφανη και χαρούμενη που ξεκινάτε!

 

Θα σας σκέφτομαι!!!

 

:):):)

Σε σενα οφειλετε αυτη η κινηση και το ξερεις!Σε ευχαριστουμε!

.png.png
Link to comment
Share on other sites

Σε σενα οφειλετε αυτη η κινηση και το ξερεις!Σε ευχαριστουμε!

 

Η διάθεση υπήρχε κι εγώ έδωσα απλώς την ιδέα. Όλα εσείς τα κάνετε!

 

Φιλιά! :)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Δεν ερχεσε να μας κανεις και κανα σεμιναριο απο κοντα!!!!

το ξερεις πως θα σε υποδεχθουμε με ανοιχτες αγκαλες!!!!

Πολλα φιλια!

 

Ευδοκια ναι λογικα θα κανουμε και αλλες συναντησεις.Ξεκιναμε με σκοπο να προχωρησουμε και οχι για αν το αφησουμε στην τυχη του!

ΟΠοτε οταν ερθεις με το καλο αθ τα πουμε!

.png.png
Link to comment
Share on other sites

Δεν ερχεσε να μας κανεις και κανα σεμιναριο απο κοντα!!!!

το ξερεις πως θα σε υποδεχθουμε με ανοιχτες αγκαλες!!!!

Πολλα φιλια!

 

Να φροντίσετε να βάλουν οι Μινωικές ξανά το καράβι γιατί με τον Αγούδημο δεν έρχομαι!!!

 

(Την Κρήτη την λατρεύω το ίδιο και ο γιος μου! Την τελευταία φορά είχα έρθει όταν πήραμε το πανευρωπαϊκό στο ποδόσφαιρο, φτάσαμε στο Ηράκλειο την ώρα που μπήκε το τελευταίο γκολ!!!)

Link to comment
Share on other sites

Να φροντίσετε να βάλουν οι Μινωικές ξανά το καράβι γιατί με τον Αγούδημο δεν έρχομαι!!!

 

Γιατί;;;;

 

Εμάς πάντως μας άρεσε πολύ ο Αγούδημος όταν πήγαμε Ιταλία .. Είχαμε κλείσει την σουίτα (λόγω μωρού για να έχουμε άνεση και γιατί με είχαν πιάσει οι ανασφάλειες μου) και ήταν σουπερ τρούπερ. Κοιμηθήκαμε και οι 3 αγκαλίτσα στο διπλό κρεβάτι :lol::lol::lol:

 

Στην επιστροφή γυρισαμε με Superfast... καμία σχέση !!! Παρόλο που ήταν υποτίθεται lux ήταν απλά μια εξωτερική καμπίνα...με 2 κρεβάτια.. Αποτέλεσμα: το μωρό κοιμήθηκε στο καρότσι, εγώ σηκώθηκα 300 φορές για να την θηλάσω και κανένας δεν έμεινε ευχαριστημένος :roll:

WLn5p2.png

Link to comment
Share on other sites

 

Γιατί;;;;

 

Γιατί στη γραμμή Θεσσαλονίκη-Ηράκλειο έχει βάλει ένα σαπιοκάραβο που κάνει τριαντακάτι ώρες... και χαλάει συνέχεια...

 

Μπορεί να είναι η ίδια εταιρεία αλλά...

Πού να δεις τα καράβια Κυκλάδες - Πειραιάς... με 7 ωρες καθυστέρηση και μέσα χάλια...

Link to comment
Share on other sites

Γιατί στη γραμμή Θεσσαλονίκη-Ηράκλειο έχει βάλει ένα σαπιοκάραβο που κάνει τριαντακάτι ώρες... και χαλάει συνέχεια...

 

Οκ τότε δεν το συζητάω !!! Απλά εμάς μας έμεινε μια ωραία ανάμνηση :lol:

WLn5p2.png

Link to comment
Share on other sites

Δεν ερχεσε να μας κανεις και κανα σεμιναριο απο κοντα!!!!

το ξερεις πως θα σε υποδεχθουμε με ανοιχτες αγκαλες!!!!

Πολλα φιλια!

 

Να φροντίσετε να βάλουν οι Μινωικές ξανά το καράβι γιατί με τον Αγούδημο δεν έρχομαι!!!

 

(Την Κρήτη την λατρεύω το ίδιο και ο γιος μου! Την τελευταία φορά είχα έρθει όταν πήραμε το πανευρωπαϊκό στο ποδόσφαιρο, φτάσαμε στο Ηράκλειο την ώρα που μπήκε το τελευταίο γκολ!!!)

καλα τοσο μεσον δεν εχω!!!Αλλα δεν κλεινεις απο τωρα αεροπορικα οικονομικα εισητηρια με aegean να μας ερθετε πιο γρηγορα;;;

 

Το πανευρωπαικο ηταν το 2004;;;;Και γω γιατι δεν σε ειδα;α στεναχωρεθηκα τωρα!

Αχ εμεις το πανευρωπαικο το ειδαμε απο Αρτα...αχ ετσι εξηγητε!!!σνιφ σνιφ!

.png.png
Link to comment
Share on other sites

καλα τοσο μεσον δεν εχω!!!

 

Εσύ μπορεί να μην έχεις αλλά ολόκληρη η Κρήτη πια να μην έχει!!!

 

Κάτι πρέπει να κάνετε επειγόντως.

 

Το πανευρωπαικο ηταν το 2004;;;;Και γω γιατι δεν σε ειδα;α στεναχωρεθηκα τωρα!

 

Γιατί μείναμε στα Χανιά για δουλειά! Στο Ηράκλειο δεν σταματήσαμε καθόλου. Έμεινα μία εβδομάδα στο Mεσογειακό Αγρονονικό Ινστιτούτο Χανίων. Ο άντρας μου είχε βραδυνά πειράματα, εγώ πρωινά και ο Θαλής απολάμβανε βόλτες και Κρητική κουζίνα!!!

Link to comment
Share on other sites

Aglaia,

υπαρχει και ο αλλος τροπος να ερθεις!!!!

να ερθεις οδικος μεχρι Αθηνα και να αφησεις στον Πειραια το αμαξι,γιατι το αμαξι για να ταξιδεψει ειναι ακριβο και να ερθετε μαζι με το Θαλη σου να διασκεδασει κι εκεινος,με το καραβι!!!

πως σου φαινεται?

Πειραιας-Ηρακλειο εχει ωραια καραβια!!!!

:D:D:D:D:D:D

9a7bp2.pngIm47p2.png
Link to comment
Share on other sites

Aglaia,

υπαρχει και ο αλλος τροπος να ερθεις!!!!

να ερθεις οδικος μεχρι Αθηνα και να αφησεις στον Πειραια το αμαξι,γιατι το αμαξι για να ταξιδεψει ειναι ακριβο και να ερθετε μαζι με το Θαλη σου να διασκεδασει κι εκεινος,με το καραβι!!!

πως σου φαινεται?

Πειραιας-Ηρακλειο εχει ωραια καραβια!!!!

:D:D:D:D:D:D

 

Μια χαρά είναι!

 

Πού να βρω τόσο χρόνο για το πήγαινε-έλα!!!

 

Ο Θαλής ταξιδεύει από μηνών στα καράβια! Έχει πάει 7 φορές στη Νάξο με καράβι (el greco και δαίδαλος) από Θεσσαλονίκη και μία φορά από Πειραιά. Στην Κρήτη είχαμε έρθει επίσης με καράβι από Θεσσαλονίκη. Ταξίδεψε και μία φορά Ραφήνα-Τήνο. Πέρισυ πήγαμε στη Μυτιλήνη...

 

Μέχρι τα 7 του έκανε 11 ταξίδια σε καράβι παρόλο που δεν μένουμε σε νησί! Είναι τόσο ταξιδιάρης που στα γεννέθλιά του όταν γινότανε 4 ετών ζήτησε δώρο βαλίτσα με ρόδες και χερούλι που ανεβοκατεβαίνει για να μπορεί να την μετακινεί μόνος του!!!

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...