Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

υπαρχει αδεια περαν της 9μηνης(ανατροφης παιδιου)?


Recommended Posts

καλημερα σε ολους.ηθελα τα φωτα σας στο εξης...ειμαι δημοσιος υπαλ. με ασφαλιση ικα.τελειωνει η 9μηνη αδεια ανατροφης παιδιου.και θελω να ρωτησω αν υπαρχει αλλη αδεια(κατι ακουσα για 6μηνο?)εστω και με μειωμενες αποδοχες ή χωρις αποδοχες.ευχαριστω εκ των προτερων

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Υπάρχει η άδεια άνευ αποδοχών από 1 μήνα έως 2 έτη που χορηγείται αυτόματα με την αίτησή σου από την στιγμή που πρόκειται για ανατροφή τέκνου.

1.12.2008- Αντίκρυσα το φως της ζωής μου.

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει η άδεια άνευ αποδοχών από 1 μήνα έως 2 έτη που χορηγείται αυτόματα με την αίτησή σου από την στιγμή που πρόκειται για ανατροφή τέκνου.

eyxaristw melita.mhpws xerei kanenas ti einai auth h 6mhnh adeia pou akouw twra teleutaia?

Link to comment
Share on other sites

Δεν νομίζω να ισχύει εξάμηνη άδεια.Είμαι κι εγώ δημόσιος υπάλληλος και ασφαλισμένη στο ΙΚΑ και το μόνο που ξέρω είναι ότι τον Φεβρουάριο τελειώνει το 9μηνο μου ανατροφής τέκνου και επιστρέφω στη δουλειά!

Μήπως ακούς για το 6μηνο του ΟΑΕΔ?Το οποίο δεν ισχύει στη δική μας περίπτωση!

ΤΑΣΟΣ 9/2/09

ΧΡΗΣΤΟΣ 21/7/10

ΘΑΝΟΣ 21/7/10

Link to comment
Share on other sites

γιωτα μαλλον αυτο ακουω..δεν ισχυει ε?κι εγω το φεβρουαριο παω στη δουλεια.:(θελω να δουλεψω γιατι σκυλοβαρεθηκα σπιτι,αλλα σκεφτομαι το ζουζουνακι μου και που θα βρω σωστη κοπελα:?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...