Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

μη μου πείτε ότι φτιάξατε και γλυκό βάπτισης...


rita-

Recommended Posts

δε ξέρω πως μου πέρασε απο το μυαλό κάτι τέτοιο. το βρίσκω πολύ τολμηρό. και αν κάτι στραβώσει στην πορεία; θέλω να βάλω κάτι κρεμώδες στην εκκλησία. Α Ν λέμε αν, το φτιάξω εγώ (περίπου 100 κομμάτια) θα πρέπει να το συντηρήσω ψυγείο το πολύ 3 μέρες πριν.

κάτω απο 1,20 δε βρίσκω στα ζαχαροπλαστεία. και στη τιμή αυτή δίνουν μόνο μους...

άλλη δυσκολία, χάρτινα κυπελλάκια που βρίσκει κανείς; είδα ότι μια φίλη έψαχνε πλαστικά

υπάρχει καμία που ασχολήθηκε και με αυτό; ...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


δεν εχω απαντηση να σου δωσω για το τι ή πως μπορεις να φτιαξεις γλυκο ειμαι μια σκετη αποτυχια σ αυτα :lol: αλλα επειδη ειπες οτι δεν βρηκες γλυκο κατω απο 1.20 η νυφη μου ειχε παστακια μπισκοτο και σοκολατα με 1,00 τον νοεμβρη που εκανε την βαπτιση αν εισαι αθηνα και σε ενδιαφερει πες μου να την ρωτησω λεπτομεριες, κι εγω αν δεν βρω κατι καλυτερο εκει θα καταληξω, χωρις να τρλλενομαι για γλθκα οφειλω να πω οτι ηταν πολυ ωραια τα παστακια αλλωστε νομιζω οτι δοκιμαζεις κιολας:wink:

hI1Vp3.png

1CJdp2.png

Link to comment
Share on other sites

Το προφιτερόλ πάντως από τον Ανδριά έχει 1,40, τα παρραγέλνεις δε μόνο μια εβδομάδα πριν. Θέλω να ρωτήσω και στον Κωνσταντινίδη μιλφειγ, αλλά δεν με έχει βγάλει ο δρόμος ακόμα.

Έλενα Μπ.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

κορίτσα εγώ δεν θα βγάλω γλυκό στην εκλησσία γιατί θα δεχτώ τις ευχες στο τραπέζι..τι άλλο γλυκό μπορώ να βγάλω εκτός από τούρτα??

 και αποθηλασε επιτελους!

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...