Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Η ΜΕΓΑΛΗ ΜΑΣ ΠΕΡΙΠΕΤΕΙΑ


Recommended Posts

ΟΤΑΝ ΠΡΙΝ ΑΠΟ 2 ΕΒΔΟΜΑΔΕΣ ΣΤΑΜΑΤΟΥΣΑ ΤΗ ΔΟΥΛΕΙΑ ΚΑΙ ΕΦΕΥΓΑ ΓΙΑ ΔΙΑΚΟΠΕΣ, ΔΕΝ ΦΑΝΤΑΖΟΜΟΥΝ ΟΤΙ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΘΑ ΠΗΓΑΙΝΑΝ ΤΟΣΟ ΣΤΡΑΒΑ.

ΦΥΓΑΜΕ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΤΗΝ ΚΟΡΗ ΜΟΥ ΓΙΑ ΤΗ ΡΟΔΟ, ΝΑ ΠΕΡΑΣΟΥΜΕ ΜΙΑ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΞΕΚΟΥΡΑΣΗΣ ΚΑΙ ΝΑ ΕΠΙΣΤΡΕΨΟΥΜΕ ΣΤΗΝ ΑΘΗΝΑ ΝΑ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΤΟΝ ΕΡΧΟΜΟ ΤΟΥ ΜΠΕΜΠΑΚΟΥ ΜΟΥ.

5 ΜΕΡΕΣ ΑΡΓΟΤΕΡΑ (ΣΑΒΒΑΤΟ ΒΡΑΔΥ) ΚΑΙ ΕΝΩ ΤΙΠΟΤΑ ΙΔΙΑΙΤΕΡΟ ΔΕΝ ΕΙΧΕ ΣΥΜΒΕΙ, ΣΠΑΣΑΝ ΤΑ ΝΕΡΑ. ΚΑΤ' ΕΥΘΕΙΑΝ ΠΗΓΑ ΣΤΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΤΗΣ ΡΟΔΟΥ, ΟΙ ΔΥΟ ΕΦΗΜΕΡΕΥΟΝΤΕΣ ΙΑΤΡΟΙ ΕΚΑΝΑΝ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΑΠΑΡΑΙΤΗΤΕΣ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΚΑΙ ΤΙΣ ΔΙΑΔΙΚΑΣΙΕΣ ΠΟΥ ΠΡΟΗΓΟΥΝΤΑΙ ΤΟΥ ΤΟΚΕΤΟΥ, ΟΜΩΣ ΥΠΗΡΧΕ Ο ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΙΣΜΟΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΛΛΕΙΨΗ ΜΟΝΑΔΑΣ ΕΝΤΑΤΙΚΗΣ ΘΕΡΑΠΕΙΑΣ ΝΕΟΓΝΩΝ ΣΤΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΤΗΣ ΡΟΔΟΥ ΜΙΑΣ ΚΑΙ ΤΟ ΜΩΡΟ ΗΤΑΝ ΜΟΝΟ 33 ΕΒΔΟΜΑΔΩΝ.

ΔΥΟ ΕΠΙΛΟΓΕΣ ΜΟΥ ΔΩΣΑΝΕ Η' ΝΑ ΦΥΓΩ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΘΗΝΑ ΚΑΙ ΝΑ ΓΕΝΝΗΣΩ ΕΔΩ Η' ΝΑ ΓΕΝΝΗΣΩ ΣΤΗ ΡΟΔΟ ΚΑΙ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΝΑ ΜΕΤΑΦΕΡΘΕΙ ΣΤΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟ.

ΤΙ ΕΙΡΩΝΙΑ, Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΙΠΤΑΜΕΝΟΣ ΧΕΙΡΗΣΤΗΣ ΣΤΑ SUPER PUMA, ΚΑΝΟΥΝ ΑΕΡΟΔΙΑΚΟΜΙΔΕΣ, ΚΑΝΟΝΙΣΕ ΤΗΝ ΑΕΡΟΔΙΑΚΟΜΙΔΗ ΚΑΙ ΟΛΟΙ ΠΕΡΙΜΕΝΑΝ ΤΗΝ ΕΝΤΟΛΗ ΤΟΥ ΓΙΑΤΡΟΥ.

ΚΥΡΙΑΚΗ ΠΡΩΙ, ΕΡΧΕΤΕ Ο ΔΙΕΥΘΥΝΤΗΣ ΤΗΣ ΜΑΙΕΥΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΧΩΡΙΣ ΑΠΟΛΥΤΩΣ ΚΑΜΙΑ ΕΞΕΤΑΣΗ ΕΒΓΑΛΕ ΤΟ ΣΥΜΠΕΡΑΣΜΑ ΟΤΙ ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ ΣΠΑΣΕΙ ΤΑ ΝΕΡΑ, ΑΛΛΑ ΟΥΤΕ ΛΙΓΟ ΟΥΤΕ ΠΟΛΥ ΗΜΟΥΝ ΜΙΑ ΤΡΕΛΗ ΠΟΥ ΚΑΤΟΥΡΗΘΗΚΕ.

ΟΛΟΙ ΣΤΑΜΑΤΗΣΑΝ ΝΑ ΑΣΧΟΛΟΥΝΤΑΙ ΜΑΖΙ ΜΟΥ, ΤΙ ΚΙ ΑΝ ΟΡΚΙΖΟΜΟΥΝ ΟΤΙ ΧΑΝΩ ΣΥΝΕΧΩΣ ΥΓΡΑ... ΚΑΝΕΝΑ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝ. ΦΥΣΙΚΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΕΡΟΔΙΑΚΟΜΙΔΗ ΟΥΤΕ ΛΟΓΟΣ...

ΜΟΥ ΕΙΠΑΝ ΝΑ ΠΑΡΑΜΕΙΝΩ ΣΤΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΚΑΙ ΤΗ ΔΕΥΤΕΡΑ ΝΑ ΦΥΓΩ ΓΙΑ ΑΘΗΝΑ ΜΕ ΤΗΝ ΠΤΗΣΗ ΠΟΥ ΕΤΣΙ ΚΙ ΑΛΛΙΩΣ ΘΑ ΓΥΡΝΑΓΑΜΕ.

ΔΕΥΤΕΡΑ ΠΡΩΙ ΛΟΙΠΟΝ ΣΑΝ ΤΟΝ ΤΟΥΡΙΣΤΑ ΒΡΙΣΚΟΜΑΙ ΣΤΟ ΑΕΡΟΔΡΟΜΕΙΟ ΚΟΥΒΑΛΟΝΤΑΣ ΒΑΛΙΤΣΕΣ ΚΑΙ ΕΝΑ ΜΙΚΡΟ ΠΑΙΔΙ, ΝΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΤΟ ΑΕΡΟΠΛΑΝΟ, ΠΟΥ ΕΙΧΕ ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΣΗ, ΓΙΑ ΝΑ ΓΥΡΙΣΩ ΣΤΗΝ ΑΘΗΝΑ.

ΚΑΤ' ΕΥΘΕΙΑΝ ΣΤΟ ΙΑΣΩ, ΜΟΥ ΚΑΝΟΥΝ ΥΠΕΡΗΧΟ, ΠΟΣΟΤΗΣ ΥΓΡΩΝ - ΜΗΔΕΝΙΚΗ, ΑΜΕΣΩΣ ΧΕΙΡΟΥΡΓΕΙΟ, ΓΕΝΝΙΕΤΑΙ ΤΟ ΜΩΡΟ ΚΑΙ ΕΝΑΣ ΕΚΔΗΛΟΣ ΕΝΘΟΥΣΙΑΣΜΟΣ ΓΙΑΤΙ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΦΑΙΝΟΤΑΝ ΥΓΙΕΣΤΑΤΟ.

ΜΠΗΚΕ ΣΤΗ ΜΕΝΝ ΓΙΑ ΜΙΑ ΜΕΡΑ, ΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ ΜΕΡΑ ΤΟΝ ΕΒΓΑΛΑΝ ΑΠΟ ΤΟ ΟΞΥΓΟΝΟ ΚΑΙ ΟΛΑ ΠΗΓΑΙΝΑΝ ΚΑΛΑ.

ΟΜΩΣ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΒΙΑΣΤΗΚΑΜΕ ΝΑ ΧΑΡΟΥΜΕ... ΕΝΤΟΠΙΣΤΗΚΕ ΡΗΞΗ ΣΤΟ ΠΑΧΥ ΕΝΤΕΡΟ, ΔΙΑΚΟΜΙΣΤΗΚΕ ΣΤΟ ΠΑΙΔΩΝ, ΕΓΙΝΕ ΧΕΙΡΟΥΡΓΕΙΟ ΑΜΕΣΑ ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΝΟΣΗΛΕΥΕΤΑΙ ΣΤΗΝ ΕΝΤΑΤΙΚΗ ΑΓΝΩΣΤΟ ΓΙΑ ΠΟΣΟ ΑΚΟΜΑ...

ΑΙΤΙΑ ΠΡΟΚΛΗΣΗΣ ΕΙΝΑΙ Η ΕΛΛΕΙΨΗ ΥΓΡΩΝ ΕΠΙ ΤΡΕΙΣ ΗΜΕΡΕΣ.... ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΜΟΥ ΥΠΟΦΕΡΕΙ ΓΙΑΤΙ ΕΝΑΣ ΓΙΑΤΡΟΣ ΟΤΑΝ ΕΚΛΕΓΑ ΚΑΙ ΤΟΝ ΠΑΡΑΚΑΛΟΥΣΑ ΝΑ ΠΙΣΤΕΨΕΙ ΟΤΙ ΕΙΧΑΝ ΣΠΑΣΕΙ ΤΑ ΝΕΡΑ ΑΔΙΑΦΟΡΟΥΣΕ, ΠΙΘΑΝΩΣ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΗΤΑΝ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΜΟΥ ΚΑΙ ΔΕΝ ΤΟΥ ΤΑ ΑΚΟΥΜΠΑΓΑ ΤΑΚΤΙΚΑ ΚΑΘΕ ΜΗΝΑ....

ΤΩΡΑ ΤΟ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΚΡΑΤΗΣΩ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΜΟΥ ΣΤΗΝ ΑΓΚΑΛΙΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΥΓΙΕΣΤΑΤΟ.....

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 70
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Κατα αρχήν να σου ζήσει το μωράκι και μετά γρήγορα να τελείώσει όλη η ταλαιπωρία του και να το πάρεις στην αγκαλιά σου και να πάτε σπίτι σας.

 

Ελπίζω μόλις ηρεμήσεις να μην αφήσεις το θέμα να κλείσει έτσι και να τραβήξεις μια ωραία μήνυση σε αυτόν τον ηλίθιο γιατρό για όλο αυτό που περασες και που περνάει το παιδάκι σου τώρα!!!!!

Link to comment
Share on other sites

ευχομαι να πανε ολα καλα κ να παρεις γρηγορα το μωρο σου στο σπιτι,οπως επισης ευχομαι να τιμωρησεις αυτον τον γιατρο οπως του αξιζει γιατι δεν πρεπει να λεγεται γιατρος,κ ειναι κριμα επιστημονες να φερονται με αυτον τον τροπο

Link to comment
Share on other sites

μα καλα ποσο μ@λ&κ2 ηταν ο ανθρωπος?σαφως και το θεμα σηκωνει μια ωραιοτατη μηνυση και θα συμφωνησω με την Ρουλα..

καλε δεν το πιστευω...σου ελεγε οτι κατουρηθηκες?μα καλα ημαρτον ..εχω συγχιστει φρικτα λεμε τωρα..

περαστικα στο μωρακι ..ελπιζω να περασει γρηγορα η ταλαιπωρια του..

αλλα μην τον αφησετε ετσι..εγω ηδη θα του ειχα τηλεφωνησει στο νοσοκομειο και θα του εστελνα τα χαιρετισματα μου και οτι θα κινηθω δικαστικα..

κρατα καθε εξεταση και καθε εγγραφο απο την ροδο για να εχεις στοιχεια...

Link to comment
Share on other sites

ΝΑ ΒΓΕΙ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΜΟΥ ΑΠΟ ΤΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΚΑΙ ΔΕΝ ΘΑ ΤΟ ΑΦΗΣΩ ΤΟ ΘΕΜΑ. ΑΥΤΗ ΤΗ ΣΤΙΓΜΗ ΟΜΩΣ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΑΣΧΟΛΗΘΩ ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ ΑΛΛΟ, ΕΓΧΕΙΡΗΣΜΕΝΗ ΠΕΡΝΑΩ ΟΛΗ ΜΟΥ ΤΗ ΜΕΡΑ ΣΤΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ. ΤΟ ΘΕΜΑ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΠΟΙΑ ΑΛΛΑ ΟΡΓΑΝΑ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΕΧΟΥΝ ΥΠΟΣΤΕΙ ΖΗΜΙΑ. ΡΩΤΑΩ ΤΟΥΣ ΓΙΑΤΡΟΥΣ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΣΕ ΘΕΣΗ ΝΑ ΠΟΥΝ ΤΙΠΟΤΑ ΑΚΟΜΑ. ΘΑ ΑΚΟΛΟΥΘΗΣΕΙ ΚΑΙ ΔΕΥΤΕΡΟ ΧΕΙΡΟΥΡΓΕΙΟ ΚΑΙ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΙ ΑΛΛΟ ΑΚΟΜΑ...

ΑΥΤΗ ΤΗ ΣΤΓΜΗ ΤΟ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΜΕ ΝΟΙΑΖΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΜΟΥ ΚΑΛΑ...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Δεν το πιστεύω :shock: ... Τι άνθρωποι υπάρχουν??? :twisted: Σίγουρα να τον κυνηγήσεις τον αλήτη...

 

Ελπίζω να πανε όλα καλά με το μωρακι σου και να είναι συντομα υγιεστατο στην αγκάλιά σας!!

oaiqp2.pngm9YLp2.png
Link to comment
Share on other sites

Vagia01

Kαταρχήν να σου ζήσει το μικρό σου και το μεγάλο σου ζουζούνι!!!

 

Κατα 2ον, εύχομαι ολόψυχα γρήγορη ανάρρωση και να είναι η τελευταία περιπέτεια για την οικογένειά σου.

 

Κατα 3ον, μην ξεχάσεις τί πέρασες και τί περνάει το μικρό σου εξαιτίας ενός ανεύθυνου "γιατρού". Το μικρό σου αν είχε φωνή και αν μπορούσε, είμαι σίγουρη θα διεκδικούσε το δίκιο του. Για το μικρό σου λοιπόν και για όλα τα μικρά που ίσως πέσουν στα χέρια του ηλίθιου αυτού οφείλεις να πράξεις τα δέοντα....

 

Μην το αφήσεις έτσι. Μέσα στην ατυχία σας ήσασταν τυχεροί... Αλλά αυτό δε σημαίνει πως η μ@λ@κία του γιατρού πρέπει να μείνει ατιμώρητη!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Χριστέ μου τι πέρασες!

Να σου ζήσει το μωράκι, και πρώτα απ' όλα να πάνε όλα καλά εύχομαι και να τελειώσει γρήγορα η περιπέτειά σας.

Μη το αφήσεις να περάσει έτσι αυτό. Κάνε μήνυση στο γιατρό στη Ρόδο!

Τόσο ΧΟΝΤΡΟ λάθος δεν έχω ξανακούσει!

Link to comment
Share on other sites

Κατ' αρχας να σου ζησει το αστερακι σου που καταφερε να λαμψει μεσα σε τετοιο σκοταδι.Ελπιζω ολα να πανε καλα και γρηγορα το σπιτι σας να γεμισει με φωνουλες χαρας.Ολες οι συμφορουμιτισσες σου στελνουμε τις ευχες μας αλλωστε!

Μπορεις να βρεις χρονο και κουραγιο να τον κυνηγησεις αυτον τον αχρηστο;

Ειχα δυσκολες εγκυμοσυνες και περασα αρκετο καιρο στα νοσοκομεια και εβλεπα ποσο διαφορετικη ηταν η αντιμετωπιση στις κοπελες που δεν ειχαν τον προσωπικο τους μαιευτηρα, σαν ζωα τις ειχαν. Ολα πια για τα χρηματα; Οποια φερνει ζωη στον κοσμο δεν πρεπει να εχει προτεραιοτητα; Δεν της οφειλουν το μεγιστο σεβασμο;

Ενα υπερηχο δεν ηταν σε θεση να κατανοησει; Τοσο γκα γκα πια;

Περιμενουμε νεα σας με αγωνια

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

vagia_01 ,

 

σου έυχομαι ολόψυχα να πάνε όλα καλά με το μωρό σου και να το πάρεις γρήγορα σπίτι σου!!!

 

αυτό που θέλω να πω είναι οτι και εγώ είχα μια παρόμοια περιπέτεια στο νοσοκομείο της Ρόδου.

 

πριν απο 2,5 χρόνια περίπου είχα πάει για διακοπές στην Ρόδο ( και εγω) και ήμουν 2 μηνών έγκυος .Την δεύτερη μέρα της παραμονής μου εκεί και ενω κοιμόμουν το βράδυ , παθαίνω αποκόλληση πλακούντα....μιλάμε για ΑΙΜΑ. με πέρνει ο σύζυγος μαζι με την πεθερά μου και πάμε για τα κατα ταλλά και νούργιο νοσοκομείο της Ρόδου.

αφού φτάνουμε και με βάζουν σε ένα κρέββατι στα εξωτερικά ιατρεία τους λέω τι συμβαίνει και μου λένε εντάξει περιμένετε να ειδοποιήσουμε κάποιον απο την γυναικολόγικη πτέρυγα..ξαπλώνω έντρομη και περιμένω οτι απο στιγμή σε στιγμή κάποιος θα εμφανιστεί , όλα αυτά συμβαίνουν γύρω στις 03.00 το βράδυ...περνάει 1 τέταρτο , περνάι μισή ώρα και κανείς δεν έρχεται , εν τω μεταξύ όλη αυτήν την ώρα αναμονής είναι ο νοσοκόμος που έχει βάρδια και χαζολογάει με κάποιον άλλον νοσηλευτή ,και χαχαχουχα....εγώ να πλυμμιρίζω απο το αίμα...

κάποια στιγμή δεν αντέχει η πεθερά μου άλλο και βγαίνει και αρχίζει να φωνάζει ,,αμέσως με μεταφέρουν στην γυναικολογική πτέρυγα , όπου με εξετάζει ένας κατα ταλλα γυναικολόγος , μου κάνει υπέρηχο και τον βλέπω σκεπτικό ...βλέπω και εγω στο monitor ( ήταν η 3 εγκυμοσύνη μου) ένα μαύρο σημείο δίπλα και κατα μήκος στον σάκο .. του λεώ : αποκόλλησ?? μάλλον μου απαντάει ...

για να μην πολυλογώ δεν ήταν σίγουρος αν είχα αποβάλει ή αν ήταν αποκόλληση .. μετά ακούσαμε το μωρό και έτσι κατέληξε ο <επιστήμονας> οτι ΄΄ηταν αποκόλληση ...μου δίνει Utrogestan ,1 την ημέρα!!!!!!!, και φεύγοντας μου λέει :< το πιο πιθανό είναι σε 10 μέρες το πολύ να αποβάλλεται , οπότε μπορείτε να μην τα πάρετε τα χάπια>

 

όταν πια ξημέρωσε πήρα τον δικό μου γιατρό απελπισμένη και σίγουρη οτι θα αποβάλλω και του το λεω ... πήρα τρελή ποσότητα utrogestan και σήμερα έχω την μικρή μου πεταλουδίτσα !!!!!

 

ΣΥΜΠΕΡΑΣΜΑ : ΜΗΠΩΣ ΝΑ ΤΟ ΚΛΕΙΝΑΝ ΕΝΤΕΛΩΣ ΤΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΤΟΥΣ ??????????Η ΝΑ ΤΟΥΣ ΔΙΩΧΝΑΝ ΟΛΟΥΣ ΑΥΤΟΥΣ ΤΟΥΣ ΡΕΖΙΛΗΔΕΣ????

 

 

κορίτσι μου υπομονή και να ξέρεις οτι θα προσεύχομαι για σενα

Link to comment
Share on other sites

Περαστικά στο μωράκι να γίνει γρήγορα καλά ο μικρός μαχητής!!!!

 

Όσο για το νοσοκομείο της Ρόδου υπάρχουν πολλά περιστατικά για την γούνα τους :evil:

Αν ενθυμούμε καλά κρατήσανε βρέφος σε ομηρία γιατί οι γονείς του δεν είχαν να πληρώσουν τα νοσήλεια :twisted:

Ξέρω ότι σου φαίνεται μακρυνό αυτή τη στιγμή και το μόνο που σε ενδιαφέρει είναι η υγεία του μωρού αλλά μην τον αφήσεις έτσι ίσως μία άλλη μανούλα να μην προλάβει.....

Το δικαίωμά σας να ομιλείτε,δεν περιλαμβάνει και υποχρέωσή μας να σας πάρουμε στα σοβαρά

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσακι μου γλυκο να σου ζησει το μωρακι σου και ευχομαι γρηγορα να γινει καλα και να πατε στο σπιτακι σας!!Φυσικα και χρειαζεται μηνηση δεν το συζητω αλλα πρωτα να κοιταξεις το μικρο σου που σε εχει αναγκη και ολα τα αλλα θα ακολουθησουν!!!Τις ευχες μου για γρηγορη αναρρωση μεσα απο την καρδια μου!!

PSpyp2.png n6m7p2.png
Link to comment
Share on other sites

Nα σου ζήσει το μικρούλι σου,γρήγορα να το έχεις στην αγκαλιά σου και όλα αυτά να είναι μια κακή ανάμνηση.Όσο για το συγκεκριμένο 'γιατρό' με την πανάθλια συμπεριφορά κόψτε του τον κ...λο πριν πάρει και άλλους στο λαιμό του.ΕΛΕΟΣ!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Εύχομαι αυτό που εύχεσαι..... Γρήγορα να πάρεις το μωρό σου στο σπίτι και να είναι καλά....

 

Όσο για το άλλο, μόλις μπορέσεις ΚΥΝΗΓΗΣΕ ΤΟΥΣ ΟΣΟ ΜΠΟΡΕΙΣ.... Δεν είναι δυνατόν να συμβαίνουν τέτοια πράγματα χωρίς τιμωρία..... Παίρνουν ένα χαρτί και το παίζουν "γιατροί" μερικοί..... Άντε τώρα :twisted::twisted::twisted:

sL7ap2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Κατα αρχήν να σου ζήσει το μωράκι και μετά γρήγορα να τελείώσει όλη η ταλαιπωρία του και να το πάρεις στην αγκαλιά σου και να πάτε σπίτι σας.

 

Ελπίζω μόλις ηρεμήσεις να μην αφήσεις το θέμα να κλείσει έτσι και να τραβήξεις μια ωραία μήνυση σε αυτόν τον ηλίθιο γιατρό για όλο αυτό που περασες και που περνάει το παιδάκι σου τώρα!!!!!

 

ΑΠΙΣΤΕΥΤΟ!τι παλιογιατροι υπαρχουν!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

κοριτσι μου σου ευχομαι να πανε ολα καλα και να αγκαλιασεις γρηγορα το μωρακι σου.....

 

να σας ζησει

Link to comment
Share on other sites

Κουράγιο και δύναμη σου εύχομαι. Όλα να είναι περαστικά !!!!!

 

Ήθελα να ήξερα τι σοι όρκο έχουν δώσει τέτοιοι γιατροί και πόσο κόσμο θα ταλαιπωρούν από την ανικανότητα ή την βαρεμάρα τους. Μην τους αφήσεις ατιμώρητους. Πάρτους το skull!!!!!! :twisted:

20iyp2.png mI5Hp2.png
Link to comment
Share on other sites

Καλά τρελάθηκα τώρα μ' αυτά που βλέπω!

Κορίτσι μου, μη σκέφτεσαι τίποτα τώρα πέρα απ' την υγεία του παιδιού σου. Όλα θα πάνε καλά, θετικές σκέψεις μόνο! Θα τα ξεπεράσετε όλα!

 

Μετά μπορείς να τους βγάλεις ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ στα κανάλια! Είναι τραγική η κατάσταση, μην τους αφήσεις έτσι, θα κάνουν τα ίδια και χειρότερα! :evil:

 

Μηνυσάρα ξεγυρισμένη χρειάζονται!

Link to comment
Share on other sites

Σου εύχομαι μέσα από την καρδιά μου ένα σύντομο και ευτυχές τέλος σε όλη την ταλαιπωρία σας....

Δυστυχώς ανέυθυνοι γιατροί και μαίες ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΠΑΝΤΟΥ!Μήνυση θέλουν αλλα εγώ κόλωσα...

Link to comment
Share on other sites

:cry::cry::cry: Ευχομαι η περιπέτειά σας να λήξει όσο πιό ανώδυνα γίνεται και να μην αντιμετωπίσει κανένα άλλο πρόβλημα το μωράκι σας..

Τώρα όσο αφορά αυτόν το "χασάπη" γιατί γιατρός δεν έιναι και βλέποντας κι απο τις άλλες κοπέλες ότι υπάρχει προϊστορία στο συγκεκριμένο νοσοκομείο,υποθέτω ότι έιναι ακόμη έξω γιατί τα θύματα της γαιδουριάς και ανεπάρκειάς του,δεν έιχανε το κουράγιο ή τις γνώσεις να τον κυνηγήσουνε...

Θα σου έλεγα να μην τον αφήσεις σε χλωρό κλαρί μαζί και τη διοίκηση του νοσοκομείου? για να μάθουνε αν όχι το δρόμο για το σπίτι τους ,την αξία της ανθρώπινης ζωής και την ευθύνη του λειτουργήματος που υποτίθεται ότι υπηρετούν... :evil:

1309446q8mv8th2in.gif

ΜΙΑ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΗ ΠΑΙΔΙΚΗ ΗΛΙΚΙΑ ΕΙΝΑΙ ΕΝΑ ΑΠΟ ΤΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΔΩΡΑ ΠΟΥ ΟΙ ΓΟΝΕΙΣ ΕΙΝΑΙ ΣΕ ΘΕΣΗ ΝΑ ΔΩΣΟΥΝ

Ρατσιστής δεν γεννιέσαι … γίνεσαι

Link to comment
Share on other sites

Οταν με το καλο , βγει το παιδακι σου απο το νοσοκομειο, μη πεις "οκ, ολα περασαν,ας το ξαχασουμε..."

 

κανε γνωστο το θεμα.... δε ξερω πως... μεσα μαζικης ενημερωσης, καποιος δικηγορος, παντως κυνηγησε το...

 

σκεψου οτι καποια αλλη γυναικα θα βρεθει (σιγουρα) στη θεση σου αυριο...

 

μην το επιτρεψεις!!!!

 

ζητα και αποζημιωση!!!! μονο ετσι συγκινουνται αυτοι!!!

Link to comment
Share on other sites

Καλή μου,

κατ' αρχήν να σου ζήσει το μωράκι και να μην ξεχνάς να μας ενημερώνεις για την πορεία της υγείας του. Εύχομαι σύντομα να βγείτε από το νοσοκομείο και να το κρατήσεις στην αγκαλιά σου!!!

όσον αφορά την όλη ιστορία... έμεινα μ... όταν το διάβασα. Αυτός δεν είναι γιατρός, η άδεια άσκησης πρέπει να του αφαιρεθεί, όχι απλά να του γίνει μήνυση. Όταν με το καλό είστε στο σπιτάκι σας, κυνήγησέ τον και για τα βάσανα που περνάτε αδίκως τώρα και για την κάθε επόμενη γυναίκα που θα πέσει στα χέρια του...

Φιλάκια και γρήγορη ανάρρωση στο μωράκι σου!!

ZS95p3.png  hcT0p3.png

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...