Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Παιδικοι σταθμοι στα ιωαννινα


Recommended Posts

καλημερα κοριτσια!!!

ευχαριστω για τις απαντησεις σας.

δουλευω ελευθερο επαγγελμα και την εχω μαζι μου στο γραφειο απο 1 μηνος.εκει θηλασαμε, εκει γελασαμε,αλλαξαμε τις πανουλες μας,περπατησαμε.

χαμος χαμος!!!την εχουν μαθει και οι πελατες χαχαχαχαχα.

δουλευουν και η μαμα και η πεθερα.τωρα απο σεπτεμβρη δεν ξερω αν αθα δουλευουν, η μια εκανε τα χαρτια για συνταξη και στην αλλη τελειωνει η συμβαση.

ενημεροτητα ζητανε και απο τους 2 γονεις οποτε 7000 μαζεμενα δεν προκειται να εχω για να ξοφλησω. μαλλον θα την φοραω και θα πηγαινουμε για δουλιτσες παλι μαζι. θα ειναι και πιο μεγαλη τωρα και θα συννενοουμαστε.

alcyon παπαδοπουλικια κι εσυ βγηκες?:lol::lol::lol::lol::lol::lol:

ο αντρας μου στα γενεθλια ηθελε να βαλουμε και το δικεφαλο πουλι στη βεραντα χαχαχαχαχαχαχαχαχα

GLAEp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 52
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

...μαλλον θα την φοραω και θα πηγαινουμε για δουλιτσες παλι μαζι......

 

Να τη φοράς!! Το καλύτερο! :-D

Όσο καιρό το έκανα... η μικρή μου το χάρηκε πάαααρα πολύ! Αφού ακόμα και τώρα μου ζητάει πότε - πότε να τη φοράω... :wink:

Δεν εκπαιδεύω παιδιά... Εκπαιδεύομαι γονιός.

"... άλλωστε, η εμπειρία που αποκτούμε είναι η συσσώρευση των λαθών μας, έτσι δεν είναι; ... " -E.M.

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...