Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

ΦΛΩΡΙΝΑ!!


Recommended Posts

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ. θα ηθελα να μου πειτε οσες εχετε παει φλωρινα ενα καλο ξενοδοχειο.Και θα εχω και τα παιδια υποψιν!θελουμε να παμε να δουμε τις αρκουδες...θα ξυπνησαν τωρα!απλα να ειναι καθαρο και αν εχει παιδοτοπο η παιδικη χαρα δεν με χαλαει καθολου.ευχαριστω πολυ!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ. θα ηθελα να μου πειτε οσες εχετε παει φλωρινα ενα καλο ξενοδοχειο.Και θα εχω και τα παιδια υποψιν!θελουμε να παμε να δουμε τις αρκουδες...θα ξυπνησαν τωρα!απλα να ειναι καθαρο και αν εχει παιδοτοπο η παιδικη χαρα δεν με χαλαει καθολου.ευχαριστω πολυ!

 

Το καλυτερο ειναι το la moara αλλα ειναι ακριβο.

Κοντα στο Νυμφαιο που θελεις να πας, ειναι το Ξινο Νερο. Εκει ο Κοντοσωρος, ενα απο τα καλυτερα εστιατορια στην Ελλαδα (να πατε οπωσδηποτε για φαγητο) εχει εναν πολυ καλο ξενωνα.

Στην πολη της Φλωρινας τα ξενοδοχεια ειναι μετρια. Το καλυτερο που εχω μεινει (εχω μεινει σε ολα πολλες φορες) ειναι το Βελτσι ( http://www.hotel-veltsi.gr/index.php?option=com_content&view=article&id=111&Itemid=105 ) αλλα να ξερεις δεν ειναι μεσα στην πολη, ειναι στο δρομο προς το χιονοδρομικο. Εχει εναν πολυ μικρο παιδοτοπο στο ισογειο αλλα ειναι για πολυ μικρα παιδια.

Παιδοτοπους κλπ της προκοπης γενικα δεν θα βρεις....

Link to comment
Share on other sites

Μέσα στη Φλώρινα θέλεις να μείνεις ή στο Νυμφαίο; Έχουν αρκετή απόσταση! Αν βασικός σκοπός της εκδρομής είναι το καταφύγιο του Αρκτούρου, τότε στο Νυμφαίο.

 

Η Χαρά-Μαρία τα λέει πολύ σωστά. Μέσα στην πόλη εγώ είχα μείνει στο Best Western Lingos, αλλά το βρήκα αδιάφορο. Αυτό το Βέλτσι δείχνει πολύ ενδιαφέρον, θα το έχω στα υπόψιν αν ξανανέβουμε! Πολύ αγαπημένος προορισμός Φλώρινα-Πρέσπες. Και εκπληκτικό φαγητό!

Link to comment
Share on other sites

Μέσα στη Φλώρινα θέλεις να μείνεις ή στο Νυμφαίο; Έχουν αρκετή απόσταση! Αν βασικός σκοπός της εκδρομής είναι το καταφύγιο του Αρκτούρου, τότε στο Νυμφαίο.

 

Η Χαρά-Μαρία τα λέει πολύ σωστά. Μέσα στην πόλη εγώ είχα μείνει στο Best Western Lingos, αλλά το βρήκα αδιάφορο. Αυτό το Βέλτσι δείχνει πολύ ενδιαφέρον, θα το έχω στα υπόψιν αν ξανανέβουμε! Πολύ αγαπημένος προορισμός Φλώρινα-Πρέσπες. Και εκπληκτικό φαγητό!

 

Οντως δες το θεμα αποσταση, ειναι 25-35 λεπτα αποσταση Φλωρινα-Αρκτουρος.

 

ΥΓ Αγγελινα κι εγω σε αυτο πηγαινα, το Λιγκος, ηταν ΟΚ και κεντρικο. Ομως οταν εκανε ανακαινιση στο roof garden πριν 2-3 χρονια και το εκανε μπαρ που παιζει δυνατα μουσικη μεχρι το πρωι, δεν ξαναπηγα...εμενα προσωπικα με ενοχλησε, δεν μπορεσα να κοιμηθω καθολου. Ελπιζω να το εκανε παλι εστιατοριο γιατι ηταν μια καλη προταση για οσους θελουν να μεινουν μεσα στην πολη.

Link to comment
Share on other sites

Η χαρα-μαρια νομιζω εχει αδερφο εκει, ξερει

 

αλλα εχω μεινει κι εγω σε ενα ξενωνα μεσα στο Νυμφαιο με χαμαμ πολυ ωραιο αλλα δε θυμαμαι ονομα, αν το βρω θα σου στειλω πμ.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • 2 εβδομάδες μετά...

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...