Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Αγορές μέσω internet!!! E-shops


Recommended Posts

Ναι το 24-36 πήρα...της ήταν μια χαρά...είναι ροζ και σομόν αλλά έχει λουλουδάκια πάνω...και έχει και ένα σχέδιο που είναι γεμάτο λουλουδάκια...τώρα τι να σου πω; δε ξέρω και τα αγορίστικα καλά..χαχαχα!

Τα μεταφορικά ήταν 4,75 αλλά στείλτου μήνυμα πριν τα παραγγείλεις για να τους πεις και για το μεγεθος...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 30,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • kalamaraki

    2510

  • Γατουλα

    1675

  • female

    1111

  • Access

    1092

Περισσότερες δημοσιεύσεις

μου ήρθαν τα παντοφλάκια εντός μιας εβδομάδας από την παραγγελία!

http://www.inch-blue.com/uk/product/frog-princess-baby-pink

 

είναι απο μαλακό δερμα απίστευτα!!! τα έχουμε στη λιστα καλαμαρού???

 και αποθηλασε επιτελους!

Link to comment
Share on other sites

Κάτι δύσκολο...Ψάχνω για παπουτσοθήκη κλειστή. Είχα αυτή του ΙΚΕΑ αλλά υπάρχει μόνο σε μαύρο πιά και δε μου αρέσει...

ikea.jpg

Έχει πάρει το μάτι σας κάτι αντίστοιχο;

AMl8p2.png s30Tp2.png
Link to comment
Share on other sites

μου ήρθαν τα παντοφλάκια εντός μιας εβδομάδας από την παραγγελία!

http://www.inch-blue.com/uk/product/frog-princess-baby-pink

 

είναι απο μαλακό δερμα απίστευτα!!! τα έχουμε στη λιστα καλαμαρού???

 

Ναι ναι κοπελιά το έχουμε το έχουμε από εκεί το ξέραμε κ στο δώσαμε! Καλόφορετα! Εγώ περιμένω τα γυαλιά της μικρής το πάπλωμα κ την θήκη, τα κροκς ένα ζευγάρι σανδάλια αγκαθα τα οποία πρέπει να ήρθανε αλλά ο μπαμπάς μου δεν πήγε να τα πάρει. Γκρρρ τον εχω ορίσει ως επίσημο παραλήπτη χε χε για τα πάντα γιατί εδώ στο χωριό δε λέει να μου στείλουν κάτι θα έρθει του χρόνου!

 

Link to comment
Share on other sites

Κάτι δύσκολο...Ψάχνω για παπουτσοθήκη κλειστή. Είχα αυτή του ΙΚΕΑ αλλά υπάρχει μόνο σε μαύρο πιά και δε μου αρέσει...

ikea.jpg

Έχει πάρει το μάτι σας κάτι αντίστοιχο;

 

Εγώ εχω του λιντλ δύο κ τις εχω βάλει την μια πάνω στη άλλη , είναι οι καλύτερες κατ εμέ γιατί μέσα έχουν κανονικό ράφι κ όχι μόνο άξονες οδηγούς για τα παπούτσια. Αν τις βρεις να τις πάρεις! Έχει κ το πρακτικέρ αλλά οι περισσότερες από όσο θυμάμαι πρώτον είναι ακριβές κ δεύτερον δεν έχουν ράφια. Έχει κ το καρφουρ κ το λιρόι

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

καλαμαριοοοοοοοοοοοοοοον που πηρες αγκαθαααααααααααααα????

θελω κι εγωωωωωωωωωωωωωωωω

χαλαστηκα με το shoespanish που τα βαλε τοσο ακριβα

και εδω στο νησι τα πουλαει μονο ενα μαγαζι και εχει 2 σχεδια!!!!!!!!!

πλιζζζζζζζζζζ βρειτε μου απο καπου να παρω agatha de la ruiz de la prada

απο νουμερο 22 εως...........

ας ειναι και ελληνικο εσοπ........... αρκει να ναι καλες τιμες φυσικα......

WLFfp2.png XI11p2.png
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα και από εμένα!Να πω ότι ψώνισα καροτσάκι από το olivers baby care και μάλιστα είχα βάλει λάθος διεύθυνση παράδοσης και η Emily από μόνη της ανέλαβε και τη διόρθωσε και ήταν πάρα πολύ εξυπηρετική!Το συστήνω ανεπιφύλακτα!

Επίσης-λίγο άσχετο-πήρα laptop από το http://www.e-laptops.gr.Παρά τις επιφυλάξεις μου, γιατί πήρα πολύ καλό μηχάνημα σε πολύ καλή τιμή, ήταν άψογοι στην εξυπηρέτηση και στις εγγυήσεις.Επίσης τους συστήνω.Μεταφορικά 6ευρώ από Θεσ/κη-Αθήνα

JiOAp3.png
Link to comment
Share on other sites

Εγώ εχω του λιντλ δύο κ τις εχω βάλει την μια πάνω στη άλλη , είναι οι καλύτερες κατ εμέ γιατί μέσα έχουν κανονικό ράφι κ όχι μόνο άξονες οδηγούς για τα παπούτσια. Αν τις βρεις να τις πάρεις! Έχει κ το πρακτικέρ αλλά οι περισσότερες από όσο θυμάμαι πρώτον είναι ακριβές κ δεύτερον δεν έχουν ράφια. Έχει κ το καρφουρ κ το λιρόι

Ευχαριστώ πολύ, θυμάσαι μήπως τιμή;

AMl8p2.png s30Tp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

irida κι εμείς φαν agatha!!!!!!

 

που εισαι συ κιουρια μου????

αααααααααχ αγκαθα.... τα πιο τελεια παπουτσακια!!!!!! δυστυχως το 21 δε μας κανει πια και δε μπορω να βρω 22........... ειχαν τελειωσει στο παντρινο... εσυ απο που αγοραζεις εδω στη πολη??? τα εχει κανεις αλλος?

αν δε βρουμε εσοπ, θα παρω τον αντιπροσωπο να δω που αλλου τα δινει......

WLFfp2.png XI11p2.png
Link to comment
Share on other sites

Θέλω και γώ, 28-29 νούμερο για την ζουζού μου.

 

Πάντως αν δεν βρω ον λάιν, θα πάω στο στοκ του ΛΟΛΟΣΣΙΔΗ, τα έχει καλές τιμές σε σχέση με τα μαγαζιά.

ydS7p3.png 3pOXp3.png

E-shops για παπούτσια ΕΔΩ Εshops ΕΔΩ

Το παλιό θέμα ΕΔΩ Πώληση στο ΕΒΑΥ ΕΔΩ

Link to comment
Share on other sites

που εισαι συ κιουρια μου????

αααααααααχ αγκαθα.... τα πιο τελεια παπουτσακια!!!!!! δυστυχως το 21 δε μας κανει πια και δε μπορω να βρω 22........... ειχαν τελειωσει στο παντρινο... εσυ απο που αγοραζεις εδω στη πολη??? τα εχει κανεις αλλος?

αν δε βρουμε εσοπ, θα παρω τον αντιπροσωπο να δω που αλλου τα δινει......

εδώ είμαι!!!τα έχει και ένα άλλο μαγαζί,δεν θυμάμαι όνομα,δίπλα από τα camper, απέναντι από τα orchestra.τιμές 70Ε,με την έκπτωση δεν βρίσκεις ευκολα,το καλοκαίρι βρήκα περσυνό σχέδιο φανταστικό ένα τελευταίο,35Ε,νμίζω 22 ήταν.

προχθές που έψαξα δεν βρήκα...

pPyfp1.png

IxVpp1.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

καλα τωρα αυτο σκεφτομουν που κοιταζα τα νυφικα! χαχαχα

 

το χω πει...επρεπε να ειναι υποχρεωτικο ΔΙΑ ΝΟΜΟΥ σε καθε επετειο γαμου να φοραμε νυφικο! Τι? Ετσι? Μια κι εξω? Τι να ευχαριστηθουμε?! :mrgreen:

 

χααχαχαχα γειά σου βρε Ράννια μου έφτιαξες τη μέρα!!! χααχαχα

Οπως είπαν και τα κορίτσια να χωρούσα κιόλας εκει μέσα τι ωραία που θα ήταν ακόμη θυμάμαι τη δίαιτα που έκανα πριν το γάμο και μετά τσουπ...όλα τα κιλά πίσω καλά τώρα με την εγκυμοσύνη δεν το συζητώ ΧΑΟΣ!!

Link to comment
Share on other sites

εδώ είμαι!!!τα έχει και ένα άλλο μαγαζί,δεν θυμάμαι όνομα,δίπλα από τα camper, απέναντι από τα orchestra.τιμές 70Ε,με την έκπτωση δεν βρίσκεις ευκολα,το καλοκαίρι βρήκα περσυνό σχέδιο φανταστικό ένα τελευταίο,35Ε,νμίζω 22 ήταν.

προχθές που έψαξα δεν βρήκα...

 

κατσε....... εχουμε ορκεστρα??????????? :roll::roll::roll:

καμπερ νομιζω εχει στη πλατεια κοντα πισω απο τα γκουντις????

WLFfp2.png XI11p2.png
Link to comment
Share on other sites

Τους έστειλα email χτες, ρωτώντας τους ακριβώς αυτό, από πού έρχονται τα προϊόντα. Αν μου απαντήσουν, θα σας ενημερώσω. Μπορούμε κάπως να καταλάβουμε αν είναι αυθεντικά ή μαϊμού? Ξέρετε?

 

με τίποτα δεν είναι αυθεντικά.. Κάτι louboutin που κοιτούσα τα έχει 150 ευρώ περίπου από 300.. Η αρχική τους τιμή συνήθως είναι γύρω στα 500.. Οπότε!!!

Άσε που για μαιμού έχω βρεί και πολύ πιο φθηνα

Link to comment
Share on other sites

βρε κοριτσια θα τρελαθω... τη προηγουμενη βδομαδα ημουν εκει που λετε, στα παιδικα μπενετον και δεν το ειδα.............

μισο για να συνεννοηθουμε εχει παιδικα????

τι να πω, μπηκα και στο σαιτ τους και οντως εχει καταστημα κερκυρα (αληθεια λετε χαχαχαχα) απο τιμες τι λεει???????

 

κ για να μην ειμαι οφ τοπικ, απο shoes spanish εχουν παραγγειλει μπολικα κοριτσια αλλα ανεβασε τις τιμες τους μετα απο αυτες τις παραγγελιες και χαλαστηκαμε γενικως....

μηπως μπορουμε να βρουμε και σαιτ με αγκαθα που να μη στελνουν ελλαδα αλλα να μπορουμε μεσω Myukmail??? γιατι το βλεπω κομματακι δυσκολο να βρουμε εσοπ που να στελνει ελλαδα με καλες τιμες............

WLFfp2.png XI11p2.png
Link to comment
Share on other sites

με τίποτα δεν είναι αυθεντικά.. Κάτι louboutin που κοιτούσα τα έχει 150 ευρώ περίπου από 300.. Η αρχική τους τιμή συνήθως είναι γύρω στα 500.. Οπότε!!!

Άσε που για μαιμού έχω βρεί και πολύ πιο φθηνα

 

Για λέγε, για λέγε ...

ydS7p3.png 3pOXp3.png

E-shops για παπούτσια ΕΔΩ Εshops ΕΔΩ

Το παλιό θέμα ΕΔΩ Πώληση στο ΕΒΑΥ ΕΔΩ

Link to comment
Share on other sites

με τίποτα δεν είναι αυθεντικά.. Κάτι louboutin που κοιτούσα τα έχει 150 ευρώ περίπου από 300.. Η αρχική τους τιμή συνήθως είναι γύρω στα 500.. Οπότε!!!

Άσε που για μαιμού έχω βρεί και πολύ πιο φθηνα

 

Αυτό μου έκανε εντύπωση! Για αυθεντικά είναι φτηνά και για μαϊμού είναι ακριβά!!! Μια γνωστή μου αγόρασε από εκεί μπότες ugg και λέει ότι είναι αυθεντικές, έχουν και χαρτί! Φαντάζομαι όμως πως το χαρτί δε λέει τίποτα, μόνο ίσως ότι είναι καλή απομίμηση... Όποιος ξέρει κάτι παραπάνω ας βοηθήσει!

Link to comment
Share on other sites

Guest
Το θέμα αυτό είναι κλειστό για νέες απαντήσεις
×
×
  • Δημιουργία νέου...