Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Γυναικολόγος Νέο Ψυχικό


Recommended Posts

Καλησπέρα,

 

ψάχνω για γυναικολόγο να με παρακολουθήσει στην πρώτη μου εγκυμοσύνη και βρήκα κοντά μου (Νέο Ψυχικό) τους Νίκο Μιχαλοδημητράκη που συνεργάζεται με το Μητέρα και Μιχαήλ Λιτό που συνεργάζεται με το Ιασώ. Μήπως κάποια φίλη τους γνωρίζει ή έχει γεννήσει με κάποιος από τους 2 για να μου πει την γνώμη της;

 

Ευχαριστώ πολύ.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Διαφημίσεις


Καλησπέρα,

 

ψάχνω για γυναικολόγο να με παρακολουθήσει στην πρώτη μου εγκυμοσύνη και βρήκα κοντά μου (Νέο Ψυχικό) τους Νίκο Μιχαλοδημητράκη που συνεργάζεται με το Μητέρα και Μιχαήλ Λιτό που συνεργάζεται με το Ιασώ. Μήπως κάποια φίλη τους γνωρίζει ή έχει γεννήσει με κάποιος από τους 2 για να μου πει την γνώμη της;

 

Ευχαριστώ πολύ.

Νίκος Μιχαλοδημητράκης δαγκωτο!!εγω γέννησα μαζί του πρόσφατα στο ΛΗΤΩ!είναι και στο ΜΗΤΕΡΑ αλλα στο ΛΗΤΩ ήταν φτηνότερα και το προτίμησα. Λατρεμένη εμπειρία!! ετοιμάζομαι για το επόμενο!-σε λιγάκι-γιατρούλη μου μ ακούς??! ;)

Link to comment
Share on other sites

Αγαπητή φίλη,

 

Τον Νίκο τον ξέρω πρίν κάν γίνω μανουλα!!Πλέον είμαστε φίλοι καρδιακοί και σου τον συστήνω ανεπιφύλακτα!!Θα σου πώ 2 πράγματα πολύ σημαντικά για εμένα!!! Ηταν ο μόνος που ασχολήθηκε και έψαξε για εμένα σχετικά με ένα πρόβλημα αρθρίτιδας που αντιμετώπιζα και χρειαστηκε να πάρω ισχυρά φάρμακα! Ηταν και είναι πάντα δίπλα μου οποιαδήποτε ώρα της ημέρας τον χρειαστώ και ειδικά στην εγκυμοσύνη μου τον έβρισκα 24 ώρες το 24ωρο!!ανα πάσα στιγμή!του έχω τυφλή εμπιστοσύνη!!Στην γέννα μου ήταν μαζί μου απο τις 10 η ωρα που πηγα στο ιατρειο του κ μετά στο μαιευτήριο μέχρι τις 22,20 το βράδυ που γεννησα!Με στήριξε και ήταν ο πρώτος άνθρωπος που αντικρυσε και η κόρη μου η οποια τον λατρεύει! Θα σε κάνει αμέσως να αισθανθείς άνετα, θα σου μιλήσει για τα πάντα και θα σου εξηγήσει και την παραμικρή λεπτομέρεια σε οτι τον ρωτήσεις!!! Τον συστήνω ανεπιφύλακτα, εννοείται οτι κ στο δεύτερο παιδι μου εκείνος θα με ξεγεννήσει!!! Επι τη ευκαιρία, Νικο ευχαριστω για όλα και δημόσια!!!!

Link to comment
Share on other sites

  • 3 εβδομάδες μετά...
Αγαπητή φίλη,

 

Τον Νίκο τον ξέρω πρίν κάν γίνω μανουλα!!Πλέον είμαστε φίλοι καρδιακοί και σου τον συστήνω ανεπιφύλακτα!!Θα σου πώ 2 πράγματα πολύ σημαντικά για εμένα!!! Ηταν ο μόνος που ασχολήθηκε και έψαξε για εμένα σχετικά με ένα πρόβλημα αρθρίτιδας που αντιμετώπιζα και χρειαστηκε να πάρω ισχυρά φάρμακα! Ηταν και είναι πάντα δίπλα μου οποιαδήποτε ώρα της ημέρας τον χρειαστώ και ειδικά στην εγκυμοσύνη μου τον έβρισκα 24 ώρες το 24ωρο!!ανα πάσα στιγμή!του έχω τυφλή εμπιστοσύνη!!Στην γέννα μου ήταν μαζί μου απο τις 10 η ωρα που πηγα στο ιατρειο του κ μετά στο μαιευτήριο μέχρι τις 22,20 το βράδυ που γεννησα!Με στήριξε και ήταν ο πρώτος άνθρωπος που αντικρυσε και η κόρη μου η οποια τον λατρεύει! Θα σε κάνει αμέσως να αισθανθείς άνετα, θα σου μιλήσει για τα πάντα και θα σου εξηγήσει και την παραμικρή λεπτομέρεια σε οτι τον ρωτήσεις!!! Τον συστήνω ανεπιφύλακτα, εννοείται οτι κ στο δεύτερο παιδι μου εκείνος θα με ξεγεννήσει!!! Επι τη ευκαιρία, Νικο ευχαριστω για όλα και δημόσια!!!!

 

 

like like like!!!!! θα φτιάξουμε το fan club του αγαπητη αλεξανδρα!!

Link to comment
Share on other sites

  • 6 months later...
Καλησπέρα,

 

ψάχνω για γυναικολόγο να με παρακολουθήσει στην πρώτη μου εγκυμοσύνη και βρήκα κοντά μου (Νέο Ψυχικό) τους Νίκο Μιχαλοδημητράκη που συνεργάζεται με το Μητέρα και Μιχαήλ Λιτό που συνεργάζεται με το Ιασώ. Μήπως κάποια φίλη τους γνωρίζει ή έχει γεννήσει με κάποιος από τους 2 για να μου πει την γνώμη της;

 

Ευχαριστώ πολύ.

 

ειναι πολυ καλος,αναλυτικος,υπομονετικος με σιγουρια σε οτι λεει και κανει...πανω απο οοοοολα ομως ειναι ευσυνειδητος σαν ανθρωπος...ειναι στο ιασω,στο μητερα και στο λητω.Κοριτσια τον συνιστω ανεπιφυλακτα!!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • 1 month later...

ας γραψω κι εγω τωρα που γεννησαμε και εχω ολοκληρωμενη αποψη! καταρχας να πω οτι ειμαι τρομερα καχυποπτη και επιφυλακτικη με τους γιατρους, εχω αλλαξει 10 γυναικολογους τοσα χρονια.

 

στο νικο πηγα μολις εμεινα εγκυος υστερα απο προτροπη μιας φιλης και επειδη λογω καποιου αυτοανοσου δεν ενιωθα ασφαλης με το γυναικολογο που με παρακολουθουσε ως τοτε.

 

ο νικος ειναι ανθρωπος που σε κερδιζει απο την πρωτη στιγμη με τις γνωσεις του, την υπομονη του, τη διαθεση του να εξηγησει και να αναλυσει το παραμικρο και την ικανοτητα να σε πειθει οτι εχει δικιο και ξερει και να σε ξεαγχωνει. ειναι παντα διαθεσιμος, ακομη κι αν θες να ρωτησεις το πιο χαζο πραγμα νιωθεις ανετα να παρεις τηλεφωνο οποιαδηποτε στιγμη. οσο κουρασμενος κι αν ειναι παντα εχει ορεξη για τη δουλεια του. σε κανει να νιωθεις ασφαλης γιατι λεει (και το ξερεις) οτι θα ειναι εκει οτιδηποτε συμβει.

 

γεννησα μαζι του στο Λητω, σεβαστηκε ολες τις επιθυμιες μου και προσπαθησε μεχρι τελευταια στιγμη ολα να γινουν οπως ακριβως τα ηθελα παρα τις αναποδιες που ετυχαν και δεν τα καταφεραμε. πιστευω οποιοσδηποτε αλλος στη θεση του δε θα ειχε ουτε την ψυχραιμια ουτε την υπομονη να χειριστει ετσι την κατασταση. ακομη και μετα την καισαρικη εκανε τα παντα για να παρω το συντομοτερο το μωρο μου απο τη θερμοκοιτιδα.

 

χαιρομαι παρα πολυ που τον επελεξα γιατι πανω απο ολα ειναι Ανθρωπος. ευχομαι μεγαλωνοντας να μην αλλαξει η νοοτροπια του και να συνεχισει να φερεται με σεβασμο στα θελω καθε γυναικας, κατι που οι περισσοτεροι γυναικολογοι δεν κανουν.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 3 months later...

Διαφημίσεις

  • 3 months later...

Τον Νίκο Μιχαλοδημητράκη τον επισκέφτηκα κι εγώ για να πάρω μια δεύτερη γνώμη για ένα θέμα που έχω. Μου φάνηκε πολύ καλός, μου παρουσίασε μια παράμετρο που κανείς από τις 4 γιατρούς που έχω πάει για το ίδιο θέμα δε μου παρουσίασε ποτέ και ζήτησε πρώτα να αποκλείσουμε αυτό - το τραβηγμένο από τα μαλλιά ζήτημα - και μετά να δούμε όλα τα άλλα...

 

Θα ήθελα να ρωτήσω τις κοπέλες που γέννησαν μαζί του πόσο παίρνει για τη γέννα; Και πόσο την κάθε επίσκεψη; Εγώ χθες πήγα συστημένη και δε μου πήρε κάτι,μάλλον επειδή απλά συζητήσαμε τις ήδη υπάρχουσες εξετάσεις.

 

Το μόνο "αρνητικό" του ήταν ότι δεν πολυπαίρνει από αστειάκια,είναι πολύ σοβαρός. Θα τον ήθελα λίγο πιο...ζουζουνιάρη να σπάσει ο πάγος...αλλά δεν είναι αυτό κάτι σοβαρό.

 

Για πείτε τιμές...

Link to comment
Share on other sites

  • 1 χρόνο μετά...

Κι εγω Μιχαλοδημητρακη δαγκωτο...εχω κανει μαζι του μια λαπαροσκοπηση για ινομυωμα κ γεννησα πριν 12 μερες ενα κοριτσακι...ο ανθρωπος ειναι κινητο ηρεμιστικο...εγω που ειμαι το αγχος προσωποποιημενο...γεννησα χωρις καμια αγωνια...ειχα ωεβαια κι ευκολη γεννα...αλλα ηταν τοσο ηρεμος...

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...