Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

γυναικολογος στην λάρισα;;;;


Recommended Posts

  • 2 months later...

Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 114
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Ναι το γνωριζω αυτο...Ετσι κ αλλιως στα τρικαλα δεν υπαρχουν υποδομες για τοκετο,παρα μονο στο νοσοκομειο αλλα δυστυχως κ εκει υπαρχουν ελλειψεις οποτε η κατασταση ειναι η ιδια..Απλα επειδη ειμαι καινουρια νυφη στη πολη των Τρικαλων,ελεγα αν γνωριζεις για καποιο γυναικολογο που να ειναι εγκυρες κ αξιοπιστες οι πληροφοριες!!

Link to comment
Share on other sites

  • 3 χρόνια μετά...

Γεια σε όλους. Ψάχνω για ένα καλό και αξιόπιστο μαιευτήρα στη Λάρισα ή και σε διπλανό νομό. Αυτή τη στιγμή με παρακολουθεί ένας πολύ γνωστός γιατρός της Λάρισας, αλλά δεν είμαι καθόλου ευχαριστημένη και θα ήθελα να τον αλλάξω. Κάθε γνώμη είναι ευπρόσδεκτη!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 37 λεπτά , Primavera είπε:

Γεια σε όλους. Ψάχνω για ένα καλό και αξιόπιστο μαιευτήρα στη Λάρισα ή και σε διπλανό νομό. Αυτή τη στιγμή με παρακολουθεί ένας πολύ γνωστός γιατρός της Λάρισας, αλλά δεν είμαι καθόλου ευχαριστημένη και θα ήθελα να τον αλλάξω. Κάθε γνώμη είναι ευπρόσδεκτη!

Ποια χαρακτηριστικά δεν σ άρεσαν στον γιατρό που λες?? Εγώ πχ θέλω ένα γιατρό που θα με κάνει να νιώθω άνετα, θα μπορώ να πάρω ανά πάσα στιγμή τηλ χωρίς να ενοχλω, θα με βλέπει σαν άνθρωπο κ όχι απλά σαν ένα ακόμα πελάτη που θα βγάλει λεφτά κ δεν με ενδιαφέρει να είναι απ τα πρώτα ονόματα, αρκεί να κάνει καλά τη δουλειά του. Αν θες ένα τέτοιο έχω να σου προτείνω, αν θες γνωστό παλι ξέρω αρκετούς που είναι καλοί!

Link to comment
Share on other sites

Σ' αυτόν που πάω τώρα συμβαίνει το εξής: Νομίζω δε μου κρατάει ιστορικό, κάθε φορά μου κάνει τις ίδιες ερωτήσεις, η εξέταση είναι σύντομη και αμφιβάλλω αν προσέχει όλες τις λεπτομέρειες και το χειρότερο (για μένα πάντα), είναι ότι στέλνω εξετάσεις και δε μου απαντάει καθόλου ούτε γραπτά ούτε προφορικά. Είμαι σίγουρη ότι ο άνθρωπος δεν το κάνει σκόπιμα, αλλά δε μου προσφέρει τη σιγουριά που θα ήθελα. 

Link to comment
Share on other sites

  • 10 months later...
On 30/12/2018 at 1:38 ΜΜ, ΡΑΝΊ είπε:

Κορίτσια ειχα μια αποβολη λογω Ρήξης υμενων 14 εβδομάδα. Ψαχνω ενα εμπειρο γυναικολόγο στη Λάρισα για σωστη καθοδηγηση.

Γενικά αν ψάξεις στο πανεπιστημιακό όλοι είναι πολύ καλοί γιατροί που νομίζω μπορούν να σε κατευθύνουν. Καλά λόγια έχω ακούσει για Νταφοπουλο, Γκαρα, Κούκουρα και Λιαλιο. Ο κ. Γκαρας κιόλας ξέρω ότι ειδικεύεται σε παθολογικές κυήσεις αλλά όλοι τους αυτοί είναι έμπειροι κ αντιμετωπίζουν διάφορα περιστατικά

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Διαφημίσεις

  • 3 months later...

Καλησπέρα σας κορίτσια ! είμαι καινούρια στο φόρουμ και νέα κάτοικος Λάρισας .θα ήθελα να μου προτείνετε έναν καλό γυναικολόγο μιας και προσπαθούμε με τον σύζυγό μου ένα χρόνο χωρίς αποτέλεσμα .Σας ευχαριστώ πολύ .

Link to comment
Share on other sites

On 28/7/2019 at 7:09 ΜΜ, Klemmudaki92 είπε:

Καλησπέρα σας κορίτσια ! είμαι καινούρια στο φόρουμ και νέα κάτοικος Λάρισας .θα ήθελα να μου προτείνετε έναν καλό γυναικολόγο μιας και προσπαθούμε με τον σύζυγό μου ένα χρόνο χωρίς αποτέλεσμα .Σας ευχαριστώ πολύ .

Στο πανεπιστημιακό Νοσοκομείο της Λάρισας όλοι οι γιατροί μπορώ να πω ότι είναι καλοί. Θα σου προτείνω δύο που έχουν κ ιατρείο. Ο κ. Γκαρας Αντώνης (με ειδίκευση σε εγκυμοσύνη υψηλού κινδύνου) κ ο κ. Νταφοπουλος με ειδίκευση στην εξωσωματική. Σου εύχομαι σύντομα να μείνεις έγκυος 

Link to comment
Share on other sites

On 29/7/2019 at 10:12 ΜΜ, mama16 είπε:

Στο πανεπιστημιακό Νοσοκομείο της Λάρισας όλοι οι γιατροί μπορώ να πω ότι είναι καλοί. Θα σου προτείνω δύο που έχουν κ ιατρείο. Ο κ. Γκαρας Αντώνης (με ειδίκευση σε εγκυμοσύνη υψηλού κινδύνου) κ ο κ. Νταφοπουλος με ειδίκευση στην εξωσωματική. Σου εύχομαι σύντομα να μείνεις έγκυος 

Σε ευχαριστώ πολύ για την ενημέρωση .

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Κορίτσια καλησπέρα! Θα ήθελα την βοήθεια σας για να βρώ έναν καλό γυναικολόγο στη Λάρισα. Είδα ότι υπήρχαν παλιότερες συζητήσεις αλλά η αλήθεια είναι ότι είμαι αρκετά μπερδεμένη. Πριν 6 μήνες είχα μια αποβολή 5ου μήνα και ύστερα απο εξετάσεις βρήκα ότι έχω θρομβοφιλία. Τότε είχα γυναικολόγο στην Αθήνα που ήμουν ευχαριστημένη όμως τώρα μετακόμισα στην Λάρισα και θέλω να βρω κάποιον γιατρό που να έχει εμπειρία απο τέτοια περιστατικά. Αν γνωρίζει κάποια κοπέλα να μου προτείνει κάποιον θα το εκτιμήσω πολύ!! Ευχαριστώ!!

 

Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα! είμαι καινούργια στο forum..δεν ξερω αν κάνω καλά που γράφω σε παλιό θέμα..θα χρειαστώ την βοήθεια σας..πρόσφατα μετακόμισα στη Λάρισα. Πριν 6 μήνες είχα μια αποβολή στην 19η εβδομάδα.  Έκανα εξετάσεις και βρήκαμε ότι έχω θρομβοφιλία. Ο γυναικολόγος μου είναι στην Αθήνα. Θα ήθελα γνώμες για καλούς γυναικολόγους στη Λάρισα. Λόγω ιστορικού θέλω να βρω έναν έμπειρο γυναικολόγο. Ευχαριστώ!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...