Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Καταστήματα με είδη βάφτισης


renik

Recommended Posts

κοριτσια ξερετε αν στον Μαμμωνα πουλανε και ψαλιδια ζικ ζακ?

* Τα πιο γλυκά χαμόγελα,που υπάρχουν στη ζωή μας,μας δίνουνε απλόχερα,οι άγγελοι οι δικοί μας,Κι αυτοί είναι τα μικρά παιδιά,που ζουν ανάμεσά μας,και μας διδάσκουν πως σωστά...να λειτουργεί ...η καρδιά μας...Κάθε πρωϊ στα μάτια τους,βλέπουμε άλλιως το κόσμο...με άνθη και ροδόσταμο..μέλι ,μέντα και δυόσμο...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 1,6k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Πουλανε σε ολα τα μεγαλα βιβλιοπωλεια αν σε ενδιαφερει, ζικ ζακ , κυματιστα και αλλα σχέδια!

 

σε ευχαριστω καλαμαρακι!!

* Τα πιο γλυκά χαμόγελα,που υπάρχουν στη ζωή μας,μας δίνουνε απλόχερα,οι άγγελοι οι δικοί μας,Κι αυτοί είναι τα μικρά παιδιά,που ζουν ανάμεσά μας,και μας διδάσκουν πως σωστά...να λειτουργεί ...η καρδιά μας...Κάθε πρωϊ στα μάτια τους,βλέπουμε άλλιως το κόσμο...με άνθη και ροδόσταμο..μέλι ,μέντα και δυόσμο...

Link to comment
Share on other sites

κοριτσια ξερετε αν στον Μαμμωνα πουλανε και ψαλιδια ζικ ζακ?

 

 

Ψαλίδι ζικ ζακ απο ατσαλι 10-12 ευρω εγω ειχα παρει σε ενα μαγαζακι καθετο στην Ευριπιδου κατεβαινοντας απο Αθηνας αριστερα, δεν θυμαμαι οδο, ισως στο πρωτο στενακι δευτερο-τριτο μαγαζι, ειναι μικρο και εχει και υπογειο που τα φτιαχνει μονος του οποτε αν φαινεται κλειστο τον φωναζεις απο το υπογειο.επισης εχει και στην Αθηνας & Λυκουργου. Αυτο βολευει αν θες να κοψεις υφασμα, για χαρτι βολευει και το παιδικο που υπαρχει σε ολα τα βιβλιοπωλεια και ισως υπαρχει και στο art & Hobby καπου στην Πραξιτελους νομιζω....

Link to comment
Share on other sites

κοριτσια γεια σας οπως καταλαβαινετε για να ειμαι ξυπνια τετοια ωρα ξυπνησε η μπεμπα , θηλασε και εγω δεν μπορω να κοιμηθω οποτε ειπα να ψαξω για υλικα για τις μπομπονιερες! Λοιπον , χθες μου εφερε μια φιλη μια μπομπονιερα κλουβακι(10 επι 10 εκατοστα) τελεια πηρα το πρωι στο τηλ που ειχε μεσα στα κουφετα και μου ειπε 7,65 ευρω . Αντε πνιξου ειπα μεσα μου και τυχαια ψαχνοντασ στο Ιντερνετ βρηκα το ιδιο στη Λαρισα με 3,5 ευρω. Παιρνω τηλ και λεω οτι ειμαι απο Αθηνα κτλ. και μου εδωσαν ονοματα και διευθυνσεις χονδεμπορων πρωτο χερι :

1. ΜΠΟΥΤΛΑΣ www.boutlas.com

2. Ευθυμιου τηλ 2102925400 το κλουβακι με 0,88 λεπτα

3. Φωτιαδησ www.fotiadispanos.gr

4. Μανος εισαγωγικη (yiaki.gr)

5. βεσταρχη αναστασια- Α.Β. IMPORT EXPORT)

6. AΡΧΟΝΤΗ Ο.Ε. ΕVALPEX

7. "ΠΕΡΗΣ" ΜΟΥΛΕΡ ΜΑΡΙΑ

8. ΙΩΑΝΝΙΔΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ- ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ ΕΙΣΑΓΩΓΕΣ

9. k-kiourtzoglou.gr

10. kyriakou.gr

11. kapsianis.gr

 

αυτα προς το παρον και επανερχομαι! Οχι για να μην μας περνανε για χαζες!εχω συγχυστει γιατι ζηταει οτι θελει ο καθενας λεσ και εχουμε δεντρο που παραγει ευρω....

age.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Έχω ψαξει σχεδον ολα τα μαγαζια της θεσσαλονικης...

Για μενα με διαφορα καλύτερο ειναι το κατάστημα edit admin

Εχουν καταπληκτικά πράγματα, πολύ ιδιαίτερα κ σε καλές τιμές!

Εγώ πάντως έμεινα πολύ ευχαριστημένη - μεγάλη ποικιλία και φοβερή εξυπηρέτηση!

Έχουν και τμήμα χονδρικής για τα κουτιά και τις λαμπάδες και τα φτιάχνουν ειδική παραγγελία για τον καθε πελάτη ξεχωριστά, θα σας δώσουν πολύ ωραίες ιδέες!

 

Μπειτε και στο site να πάρετε μια γεύση:

edit admin

 

Mα πότε θα καταλάβουν επιτέλους ότι δεν είμαστε χαζές?! οεο

Link to comment
Share on other sites

σε ευχαριστω καλαμαρακι!!

 

Τιποτα Marilina!

 

Ψαλίδι ζικ ζακ απο ατσαλι 10-12 ευρω εγω ειχα παρει σε ενα μαγαζακι καθετο στην Ευριπιδου κατεβαινοντας απο Αθηνας αριστερα, δεν θυμαμαι οδο, ισως στο πρωτο στενακι δευτερο-τριτο μαγαζι, ειναι μικρο και εχει και υπογειο που τα φτιαχνει μονος του οποτε αν φαινεται κλειστο τον φωναζεις απο το υπογειο.επισης εχει και στην Αθηνας & Λυκουργου. Αυτο βολευει αν θες να κοψεις υφασμα, για χαρτι βολευει και το παιδικο που υπαρχει σε ολα τα βιβλιοπωλεια και ισως υπαρχει και στο art & Hobby καπου στην Πραξιτελους νομιζω....

 

Ζετάκι πουλάνε και στα μεγάλα βιβλιοπωλεια της Maped τα οποια ειναι για χειροτεχνιες δεν ειναι ατσάλινα και ειναι ποοοοολυ ποιο οικονομικα απο 12ευρώ. Αν θυμαμαι καλα περυσι που πηρα 4 σχεδια νομιζω στα 4ευρώ το ενα ψαλιδι τα πηρα! Α επισης Marilina αν σε ενδιαφέρει η Maped βγάζει και διακορευτες σε διαφορα σχηματα οπως αρκουδακι πεταλουδα και αλλα πολλα!

 

Link to comment
Share on other sites

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΑΛΛΗ ΜΙΑ ΕΡΩΤΗΣΗ ΓΟΥΣΤΟΥ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΦΟΡΑ..

ΕΧΩ ΟΠΩΣ ΞΕΡΕΤΕ ΔΙΔΥΜΑΚΙΑ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΟΥ ΦΥΛΟΥ. Ο ΣΤΟΛΙΣΜΟΣ ΤΗΣ ΒΑΠΤΙΣΗΣ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΡΟΖ-ΣΙΕΛ-ΛΙΛΑ. ΤΑ ΚΟΥΤΙΑ ΤΩΝ ΠΡΟΣΚΛΗΤΗΡΙΩΝ ΤΑ ΠΑΡΗΓΓΕΙΛΑ ΣΕ ΧΡΩΜΑ ΛΙΛΑ ΠΟΥ ΠΙΣΤΕΥΩ ΠΑΕΙ ΚΑΙ ΣΕ ΑΓΟΡΑΚΙ ΚΑΙ ΣΕ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ.

ΣΚΕΦΤΟΜΟΥΝ ΛΟΙΠΟΝ ΤΟ ΔΕΣΙΜΟ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΜΕ ΜΙΑ ΦΑΡΔΙΑ ΚΟΡΔΕΛΑ ΣΕ ΚΑΡΩ ΣΙΕΛ ΚΑΙ ΕΝΑ ΚΟΡΔΟΝΑΚΙ ΛΙΛΑ(ΠΟΝΤΙΚΟΟΥΡΑ) ΟΠΟΥ ΘΑ ΚΡΕΜΕΤΑΙ ΤΟ ΚΑΡΤΕΛΑΚΙ ΜΕ ΤΟ ΟΝΟΜΑ ΤΗΣ ΚΑΘΕ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΣ ΚΑΙ ΣΤΟ ΑΛΛΟ ΜΙΑ ΑΣΗΜΙ ΚΟΡΩΝΑ.

ΠΩΣ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΛΕΤΕ?

ΠΕΙΤΕ ΜΟΥ ΣΑΝ ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ ΧΡΩΜΑΤΩΝ ΠΑΕΙ???

* Τα πιο γλυκά χαμόγελα,που υπάρχουν στη ζωή μας,μας δίνουνε απλόχερα,οι άγγελοι οι δικοί μας,Κι αυτοί είναι τα μικρά παιδιά,που ζουν ανάμεσά μας,και μας διδάσκουν πως σωστά...να λειτουργεί ...η καρδιά μας...Κάθε πρωϊ στα μάτια τους,βλέπουμε άλλιως το κόσμο...με άνθη και ροδόσταμο..μέλι ,μέντα και δυόσμο...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Αχ βρε mina+beba δε μπορούσες να ξενυχτήσεις πριν ένα μήνα …..

Ο κατάλογος του ΜΠΟΥΤΛ είναι φοβερός!!!

 

παραπονο δεν εχω το σπλαχνο μου αποφασισε τωρα που ειναι 11 μηνων να αρχισει τις ολονυκτιες , δεκα μερες τωρα ειμαι σαν τον βρυκολακα... δες και τον καταλογο www.fotiadispanos.gr και βρηκα την καρφιτσα στεφανακι μποβα/καρφσχ/12 που ο elxis την εχει 75λεπτα στο yiaki την βρηκα 42λεπτα τηλ yiaki 2109702714. Επειδη ολα δινουν με τιμολογιο και εμενα ο αντρασ μου ειναι εμποροσ με ταπετσαριες τοιχου (ασχετο προϊον αλλα μια χαρα βολεψε ) οποια χρειαστει τιμολογιο μπορει να μου στειλει μνμ να βοηθησω. υπολογιζω σε καμμια εβδομαδα να εχω ετοιμο ολοκληρο καταλογο με πανω απο 40 σαιτ και καταστηματα γιατι θα αρχισω την εξορμιση και τα καταχωρω ανα περιοχη αυτες τις μερες . Ερωτηση: επειδη ψαχνω για νυφικο εχει καποια αποψη για τον pronovia και τον Ζουλια? εχω βρει το ιδιο ακριβωσ νυφικο με διαφορα τιμησ ζουλιασ7000(χωρισ πεπλο) και pronovias3500με πεπλο.

age.png

Link to comment
Share on other sites

παραπονο δεν εχω το σπλαχνο μου αποφασισε τωρα που ειναι 11 μηνων να αρχισει τις ολονυκτιες , δεκα μερες τωρα ειμαι σαν τον βρυκολακα... δες και τον καταλογο www.fotiadispanos.gr και βρηκα την καρφιτσα στεφανακι μποβα/καρφσχ/12 που ο elxis την εχει 75λεπτα στο yiaki την βρηκα 42λεπτα τηλ yiaki 2109702714. Επειδη ολα δινουν με τιμολογιο και εμενα ο αντρασ μου ειναι εμποροσ με ταπετσαριες τοιχου (ασχετο προϊον αλλα μια χαρα βολεψε ) οποια χρειαστει τιμολογιο μπορει να μου στειλει μνμ να βοηθησω. υπολογιζω σε καμμια εβδομαδα να εχω ετοιμο ολοκληρο καταλογο με πανω απο 40 σαιτ και καταστηματα γιατι θα αρχισω την εξορμιση και τα καταχωρω ανα περιοχη αυτες τις μερες . Ερωτηση: επειδη ψαχνω για νυφικο εχει καποια αποψη για τον pronovia και τον Ζουλια? εχω βρει το ιδιο ακριβωσ νυφικο με διαφορα τιμησ ζουλιασ7000(χωρισ πεπλο) και pronovias3500με πεπλο.

 

κοριτσακι μου αν σε ενδιαφερει η νυφη μου πουλαει το νυφικο της το οποιο ειναι PRONOVIAS και το πηρε 3000 ευρω. παντρευτηκε με τον αδελφο μου 13 Φεβρουαριου, φετος δηλαδη και το νυφικο ειναι αυτο:

http://www.pronovias.com/wedding-dresses/last-collection-manuel-mota/

το 44 στη σειρα απο τα 74. Νουμερο σχετικα μικρο γιατι η νυφη μου ειναι αδυνατη. αν σε ενδιαφερει στειλε μου πμ να σου δωσω το τηλ της να μιλησετε.

* Τα πιο γλυκά χαμόγελα,που υπάρχουν στη ζωή μας,μας δίνουνε απλόχερα,οι άγγελοι οι δικοί μας,Κι αυτοί είναι τα μικρά παιδιά,που ζουν ανάμεσά μας,και μας διδάσκουν πως σωστά...να λειτουργεί ...η καρδιά μας...Κάθε πρωϊ στα μάτια τους,βλέπουμε άλλιως το κόσμο...με άνθη και ροδόσταμο..μέλι ,μέντα και δυόσμο...

Link to comment
Share on other sites

Ψαλίδι ζικ ζακ απο ατσαλι 10-12 ευρω εγω ειχα παρει σε ενα μαγαζακι καθετο στην Ευριπιδου κατεβαινοντας απο Αθηνας αριστερα, δεν θυμαμαι οδο, ισως στο πρωτο στενακι δευτερο-τριτο μαγαζι, ειναι μικρο και εχει και υπογειο που τα φτιαχνει μονος του οποτε αν φαινεται κλειστο τον φωναζεις απο το υπογειο.επισης εχει και στην Αθηνας & Λυκουργου. Αυτο βολευει αν θες να κοψεις υφασμα, για χαρτι βολευει και το παιδικο που υπαρχει σε ολα τα βιβλιοπωλεια και ισως υπαρχει και στο art & Hobby καπου στην Πραξιτελους νομιζω....[/QUOT

 

Τετοιο ψαλιδι εχει το ΙΚΕΑ, εκει που πουλανε υφασματα. Το πηρα αν θυμαμαι καλ γυρω στα 8Ε, μολις μπορεσω θα δω την αποδειξη και θα σας πω αν κανω λαθος στην τιμη!

7ytop2.png
Link to comment
Share on other sites

τελικα ψαλιδι πηρα ενα απο το πλαισιο πολυ ωραιο!μονο για χαρτια βεβαια αλλα δεν με πειραζει! μολις φτιαξω το πρωτο προσκλητηριο θα ανεβασω φωτο να δειτε!

* Τα πιο γλυκά χαμόγελα,που υπάρχουν στη ζωή μας,μας δίνουνε απλόχερα,οι άγγελοι οι δικοί μας,Κι αυτοί είναι τα μικρά παιδιά,που ζουν ανάμεσά μας,και μας διδάσκουν πως σωστά...να λειτουργεί ...η καρδιά μας...Κάθε πρωϊ στα μάτια τους,βλέπουμε άλλιως το κόσμο...με άνθη και ροδόσταμο..μέλι ,μέντα και δυόσμο...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

κοριτσακι μου αν σε ενδιαφερει η νυφη μου πουλαει το νυφικο της το οποιο ειναι PRONOVIAS και το πηρε 3000 ευρω. παντρευτηκε με τον αδελφο μου 13 Φεβρουαριου, φετος δηλαδη και το νυφικο ειναι αυτο:

http://www.pronovias.com/wedding-dresses/last-collection-manuel-mota/

το 44 στη σειρα απο τα 74. Νουμερο σχετικα μικρο γιατι η νυφη μου ειναι αδυνατη. αν σε ενδιαφερει στειλε μου πμ να σου δωσω το τηλ της να μιλησετε.

 

ευχαριστω πολυ για την σκεψη σου! τωρα καταφερα να μπω και να το δω αλλα ειναι σε τελειως διαφορετικο στυλ με αυτο που διαλεξα! λεω αυριο να κατεβω κεντρο να το κλεισω στον pronovia !

age.png

Link to comment
Share on other sites

raf για να μην τρεχεις δεσ στο site www.parissis.com.gr ο elxis απο εκει παιρνει και απο τον ευθυμιου ο οποιος τελικα ειναι ο χονδρεμπορος ολων . επειδη μπορω να παρω με τιμολογιο αν θελεισ στειλε φωτο απο αυτο που θελεισ για να σου πω τιμες γιατι σημερα πηγα και πηρα απο τον ευθυμιου καταλογο και απο τον parissi . Τα ψιλοπηρα στο κρανιο με τον elxis γιατι το ιδιο μπουκαλακι ( σκεψου πηρα 300 για μπομπονιερες) ο elxis μου το εδωσε 0.51 λεπτα χονδρικη τιμη και στον καταλογο του ευθυμιου εχει 0.38 λεπτα!τσεκαρε και www.adorex.gr ! ελπιζω να σε προλαβα και να μην πηγες!

age.png

Link to comment
Share on other sites

ευχαριστω πολυ για την σκεψη σου! τωρα καταφερα να μπω και να το δω αλλα ειναι σε τελειως διαφορετικο στυλ με αυτο που διαλεξα! λεω αυριο να κατεβω κεντρο να το κλεισω στον pronovia !

 

τιποτα κοριτσακι μου!!!αντε με το καλο!!!:-D

* Τα πιο γλυκά χαμόγελα,που υπάρχουν στη ζωή μας,μας δίνουνε απλόχερα,οι άγγελοι οι δικοί μας,Κι αυτοί είναι τα μικρά παιδιά,που ζουν ανάμεσά μας,και μας διδάσκουν πως σωστά...να λειτουργεί ...η καρδιά μας...Κάθε πρωϊ στα μάτια τους,βλέπουμε άλλιως το κόσμο...με άνθη και ροδόσταμο..μέλι ,μέντα και δυόσμο...

Link to comment
Share on other sites

κοριτσια γεια σας, βαφτιζω το κοριτσακι μου σε λιγους μηνες και εχω αρχισει το ψαξιμο, πηγα στη ρομβης οπως εχετε προτεινει και απογοητευτηκα οχι μονο απο την εξυπηρετηση (μονο ξυλο που δεν φαγαμε) και φυσικα δεν ψωνισα. πηγα και σε καποιες αποθηκες χονδρικης που εχετε προτεινει και μου δινανε τα υλικα να τα φτιαξω μονη μου. Επειδη υπαρχει ελλειψη χρονου λογω δουλειας, μου προτεινε μια φιλη που τισ κανανε τη βαφτιση να παω σε ενα μαγαζι στο περιστερι. Πηγα λοιπον και πηρα ολο το πακετο χωρισ να κανω απολυτοσ τιποτα, τα αναλαβανε ολα μπμπονιερες, προσκλητηρια, στολισμο εκκλησιας και δεξιωσεις, μεχρι και φουσκωτο πηρα για τα παιδακια, για να χαρουν και οι μαμαδες και ολα αυτα με πολυ καλες τιμες και αψογη εξυπηρετηση.

Link to comment
Share on other sites

raf για να μην τρεχεις δεσ στο site www.parissis.com.gr ο elxis απο εκει παιρνει και απο τον ευθυμιου ο οποιος τελικα ειναι ο χονδρεμπορος ολων . επειδη μπορω να παρω με τιμολογιο αν θελεισ στειλε φωτο απο αυτο που θελεισ για να σου πω τιμες γιατι σημερα πηγα και πηρα απο τον ευθυμιου καταλογο και απο τον parissi . Τα ψιλοπηρα στο κρανιο με τον elxis γιατι το ιδιο μπουκαλακι ( σκεψου πηρα 300 για μπομπονιερες) ο elxis μου το εδωσε 0.51 λεπτα χονδρικη τιμη και στον καταλογο του ευθυμιου εχει 0.38 λεπτα!τσεκαρε και www.adorex.gr ! ελπιζω να σε προλαβα και να μην πηγες!

 

Σ'ευχαριστώ πολύ για την ενημέρωση.Δεν πήγα στα καταστήματα.Το ψάχνω απ'το internet γιατί είμαι επαρχία(Αλεξανδρούπολη).Θα κοιτάξω αυτά που μου είπες.Τον κατάλογο του Ευθυμίου πώς μπορώ να τον βρώ?Αν πάρω τηλέφωνο θα μου τον στείλουν?Και κάτι ακόμα,αν ξέρεις.Βιβλίο ευχών που μπορώ να δω?

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...