Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

μελέτη επιπεδου δημοτικού


Recommended Posts

ζητείται κοπέλα με σχετική παιδαγωγική βάση και εμπερία για μελέτη

παιδιού α δημοτικού από το Σεπτέμβριο 2015 και έπειτα για 1-2 ωρες καθημερινά (ΔΕ-ΠΑ), περιοχή Κολωνός, (ύψος Καπνεργοστασίου)

 

επικοινωνήστε με inbox

 

ευχαριστώ :D

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλησπέρα. Είμαι φιλόλογος και έχω εργαστεί ξανά στο αντικείμενο που αναζητάτε. Δούλευα σε φροντιστήριο στο τμήμα μελέτης παιδιών δημοτικού για έναν χρόνο και τώρα αναλαμβάνω να βοηθώ παιδιά στην καθημερινή τους μελέτη κατ'οίκον. Μένω στο Ίλιον οπότε είμαστε κοντά. Για ό,τι χρειαστείτε μπορείτε να επικοινωνήσετε μαζί μου στο 6943561384.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα. Είμαι φιλόλογος και έχω εργαστεί ξανά στο αντικείμενο που αναζητάτε. Δούλευα σε φροντιστήριο στο τμήμα μελέτης παιδιών δημοτικού για έναν χρόνο και τώρα αναλαμβάνω να βοηθώ παιδιά στην καθημερινή τους μελέτη κατ'οίκον. Μένω στο Ίλιον οπότε είμαστε κοντά. Για ό,τι χρειαστείτε μπορείτε να επικοινωνήσετε μαζί μου στο 6943561384.

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα...ονομαζομαι παπακωστοπουλου χριστινα...ειμαι μαθηματικος και κανω μεταπτυχιακο πανω στην ειδικη αγωγη...επισης εχω αδεια διδασκαλιας αγγλικων και γαλλικων και μεγαλη πειρα στα παιδια! μενω στην πετρουπολη...

θα ηταν μεγαλη μου χαρα να συνεργαστουμε!

επικοινωνηστε μαζι μου με inbox

Ευχαριστω πολυ :)

Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα σας

 

μετά τις γιορτές του Πάσχα θα έρθουμε σε επαφή με τους ενδιαφερόμενους δίνοντας προτεραιότητα σε όσους διαμένουν αρκετά κοντά στη περιοχή που κατοικούμε και έπειτα σε μεγαλύτερες ακτίνες.

 

Σας ευχαριστούμε θερμά για την ανταπόκριση

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • 4 εβδομάδες μετά...

Καλησπέρα σας! Μένω στον Κολωνό στην Οδό Καλλιπόλεως. Είμαι απόφοιτη του Παιδαγωγικού Τμήματος του Αριστοτελείου Πανεπιστημίου Θεσσαλονίκης, έχω 5ετη εμπειρία στα ιδιαίτερα παιδιών Δημοτικού, όπως επίσης και ιδιαίτερων στα αγγλικά, είμαι κάτοχος Proficency και ECDL.Θα χαιρόμουν πολύ αν θα επικοινωνούσατε μαζί μου.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 εβδομάδες μετά...

Καλησπέρα σας! Είμαι φιλόλογος, απόφοιτος του Καποδιστριακού Πανεπιστημίου Αθηνών, με εμπειρία στη μελέτη μαθητών δημοτικού τόσο σε Φροντιστηριακό Επιπέδο (Κέντρο Μελέτης) όσο και σε ιδιαίτερα μαθήματα. Μένω στους Αμπελόκηπους- Γκύζη. Αν θέλετε μπορείτε να επικοινωνήσετε μαζί μου στο inbox! Ευχαριστώ πολύ.:-)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 εβδομάδες μετά...

Καλημέρα σας

Εφόσον δεν έχετε καταλήξει ακόμα στον ιδανικό υποψήφιο, παρακαλώ όπως εξετάσετε και τη δική μου προσφορά. Είμαι πτυχιούχος Ελληνικής Φιλολογίας και Νομικής Σχολής Αθηνών, κάτοχος Proficiency και με 5ετή προϋπηρεσία σε κέντρο μελέτης παιδιών από 5-12 ετών. Διαμένω στο Ίλιον, αλλά έχω δικό μου μεταφορικό μέσο, οπότε θα είμαι απόλυτα συνεπής στις ώρες συνεργασίας μας. Με διακρίνουν το πάθος για τη διδασκαλία, η απεριόριστη αγάπη προς τα παιδιά όσο και η βαθιά γνώση της ψυχολογίας τους (είμαι και εγώ μητέρα δύο υπέροχων μωρών). Μαζί θα δομήσουμε όχι μόνο έναν καλό μαθητή, αλλά και ένα καλό και κοινωνικό παιδί... Θα ήταν χαρά μου να επικοινωνήσουμε (αρχικά στείλτε μου pm). Στη διάθεσή σας συστάσεις από εργοδότες μου, αλλά και μαθητές μου...

Σας ευχαριστώ πολύ για την προσοχή σας... :)

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...