Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

βοηθεια για σταθμους στη μποτσαρη θεσσαλονικης


Recommended Posts

Θα ηθελα τη γνωμη σας για μερικους παιδικους σταθμους στη θεσσαλονικη. Τον δημοτικο στη μαντινειας,τον 1 ο δημοτικο σταθμο στη λασιθιου(καλιδοπουλου),το porto bambino και οποιονδηποτε ξερετε μεταξυ καλιδοπουλου μποτσαρη βασ.ολγας και κωνσταντινουπολεως.επισης να μου πειτε το ωραριο κ ποια ειναι η διαδικασια επιλογης γιατι εχω μεσανυχτα.δηλαδη μπορω να παω μια μερα κ να ζητησω να δω το χωρο;αυτο το ρωταω για τους δημοτικους για τους ιδιωτικους καταλαβαινω πως μπορω. Το φθινοπωρο ο γιος μου θα ειναι 3 κ το σκεφτομαι να τον στειλω

vaisp2.png

xrxup2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • 5 months later...
  • 2 εβδομάδες μετά...

Kαλησπερα απο μενα!!!

 

και εγω φετος θαστειλω τα διδυμακια μου (θα ειναι 2 χρονων ακριβως το Σεπτεμβριο) και εχω ακουσει καλα λογια για το κοπερτι βασιλισης ολγας αλλα δε ξερω αν εχει μεσω ΕΣΠΑ

 

τωρα γιαα τους δημοτικους δεν εχω ιδεα!!!! και εγω μενω μποτσαρη σε ενα στενο μεσα απο ελια λεμονι και με ενδιαφερουν οι παιδικοι σταθμοι!

 

ενα ιδιωτικο που ειναι μεσα στην Χαλκιδικης( διπλα στην παιδικη χαρα )δεν ειναι μεσω ΕΣΠΑ παντως

 

οποια κοπελα ξερει να μας διαφωτισει;

 

επισης εχω ακουσει και για το baby συννεφουλα θα πεταχτει ο αντρας μου να το δει γιατι εγω δουλευω και θα σου πω

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...