Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Αφαίρεση Μήτρας


Recommended Posts

Τις προηγουμενες μερες καναμε καποιες εξετασεις για την μητερα μου και ο γιατρος μας λεει οτι υπαρχει καρκινικο σωμα στη μητρα και χρειαζεται να γινει προληπτικα αφαιρεση μητρας. Η μητερα μου ειναι ηλικιωμενη αλλα και παλι υπαρχει ο κινδυνος να προχωρησει το κακο.

 

Αναζητω καποιον καλο ογκολογο-γυναικολογο στην Αθηνα για μια δευτερη γνωμη και ισως για να προχωρησουμε με την αφαιρεση αν χρειαστει. Γνωριζετε καποιον καλο γιατρο για τετοια ειδικοτητα?

 

Κοιταζω τα προσωπικα μηνυματα, αν γνωριζει καποιος μπορει να στειλει καποια πληροφορια και εκει.

 

Ευχαριστω θερμα!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καταρχάς ευχομαι να πάνε ολα κατευχήν...

Πριν απο μια 15ετια, σε σχετικά νεαρη ηλικία η μητέρα μου αναγκαστηκε να κάνει ολική υστερεκτομή...

Μετά απο μεγάλο ψάξιμο για τον καταλληλότερο γιατρό, εμπιστεύτηκε τον Ακρίβο στο Μεταξά (χειρουργήθηκε σε ιδιωτική αλλά αποσο ξερω εχει οργανικη θεση στο Μεταξά...)

Ειναι πολύ καλος γιατρος και σοβαρος.Στην περιπτωση μου που 2 αλοι γιατροι μου μιλούσαν με ελαφριάν την καρδίαν για εξωμήτριο (στην δικη μου περίπτωση) ηταν ο μόνος που μου συνέστησε να περιμένω κιάλλο και τελικά μετά απο 9 μηνες εκανα τον Χρήστο μου...Μια κανονική κοιηση που απειχε αρκετά απο τις ημερομηνιες που δεινουν οι γιατροι απο τα χαρτινα κυκλάκια που εμπιστευονται...

Αναζητησέ τον...

Ολα καλά ευχομαι.

Τι ωραιο να εισαι μανουλα!!!

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...