Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

ΒΑΠΤΙΣΗ & ΓΑΜΟΣ ΜΑΖΙ ΣΤΗ ΠΑΡΟ...


loux

Recommended Posts

ΓΕΙΑ ΣΑΣ!!! ΕΙΧΑΜΕ ΑΠΟΦΑΣΙΣΕΙ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΤΗ ΒΑΠΤΙΣΗ ΤΗΣ ΚΟΡΟΥΛΑΣ ΜΑΣ ΚΑΙ ΤΕΛΙΚΑ ΑΠΟΦΑΣΙΣΑΜΕ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΚΑΙ ΤΟ ΓΑΜΟ ΜΑΖΙ.... ΕΧΟΥΜΕ ΚΛΕΙΣΕΙ ΓΙΑ ΤΙΣ 23/08. ΘΕΛΩ ΠΟΛΥ ΤΗ ΒΟΗΘΕΙΑ ΣΑΣ ΓΙΑ ΤΟ ΚΕΙΜΕΝΟ ΤΗΣ ΠΡΟΣΚΛΗΣΗΣ, ΓΙΑΤΙ ΘΕΛΩ ΝΑ ΣΥΝΔΙΑΖΕΙ ΚΑΙ ΤΑ 2, ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙΝΟ ΚΑΙ ΧΙΟΥΜΟΡΙΣΤΙΚΟ?!?!?!?! ΕΠΙΣΗΣ ΘΕΛΩ ΝΑ ΡΩΤΗΣΩ ΑΝ ΣΤΗ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΜΑΣ... ΣΤΡΩΝΟΥΜΕ ΚΡΕΒΑΤΙ! :?

PLEASE HELP..................

Loux

line_flow3_beg_39_time_1192075200_text_d4ef20ede9edeff5ecf0dceae920eceff520e5dfede1e9.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Γειά σου, μου φαίνεται λίγο κουτό να κάνετε κρεβάτι,γιατί πολύ απλά ..το έχετε κάνει ήδη , έτσι έκανα και εγώ που επειδή μέναμε ήδη 5-6 μήνες στο σπίτι μας όταν παντρευτήκαμε σκεφτήκαμε οτι δεν λέει.. Δεύτερον θα σου κάνουν το σπίτι χάλια μόλις 2 μέρες πριν το γάμο σου και σίγουρα δεν θέλεις να είσαι η νυφούλα ερείπιο εε? Έχοντας μια μικρούλα το προγρμμα σου είναι έτσι κι αλλιως heavy.Τέλος να είσαι σίγουρη πως τα καλορίζικα € που θα σας ασήμωναν στο κρεβάτι, όσοι είναι θα σας τα δώσουν έτσι κι αλλιώς.. Η ώρα η καλή ,υγεία και κάθε ευτυχία :)

Link to comment
Share on other sites

ΚΑΤ'ΑΡΧΗΝ ΝΑ ΧΑΙΡΕΣΑΙ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΣΟΥ!!!!

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΓΙΑΤΙ Ο ΚΑΘΕΝΑΣ ΕΛΕΓΕ ΤΑ ΔΙΚΑ ΤΟΥ ΚΑΙ ΔΕΝ ΗΞΕΡΑ ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ!!!!

ΚΙ ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ ΑΥΤΗΣ ΤΗΣ ΑΠΟΨΗΣ ΓΙΑ ΤΟ ΚΡΕΒΑΤΙ... ΑΛΛΑ ΜΕ ΕΙΧΑΝΕ ΜΠΕΡΔΕΨΕΙ ΛΙΓΟ :? ΤΟ ΟΤΙ ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΜΠΑΧΑΛΟ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΜΟΝΟ ΣΙΓΟΥΡΟ ΓΙΑΤΙ ΘΑ ΕΡΘΟΥΝ ΟΙ ΣΥΓΓΕΝΕΙΣ ΑΠΟ ΑΘΗΝΑ ΓΙΑ ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ, ΟΠΩΤΕ ΣΙΓΟΥΡΑ ΘΑ ΘΕΛΟΥΝ ΝΑ ΕΡΘΟΥΝ ΑΠΟ ΤΟ ΣΠΙΤΙ.... ΕΚΤΩΣ ΑΝ ΤΟ ΚΑΝΩ ΣΕ ΣΤΥΛ PARTY :idea: ? ΝΑ ΚΑΝΩ ΕΝΑ ΜΠΟΥΦΕ ΚΑΙ ΓΛΕΝΤΙ... ΚΑΜΙΑ ΙΔΕΑ ΓΙΑ ΚΕΙΜΕΝΑΚΙ ΣΤΟ ΠΡΟΣΚΛΗΤΗΡΙΟ?

Loux

line_flow3_beg_39_time_1192075200_text_d4ef20ede9edeff5ecf0dceae920eceff520e5dfede1e9.gif

Link to comment
Share on other sites

Γεια! Να σας ζήσει η μπέμπα. Και εγω θα κανω γαμο και βαφτιση μαζι στις 30/8. Κρεβατι δεν θα κανω, να ρίξουμε επάνω το γιο μας για να δούμε τι θα κάνουμε;;;; Περίεργο θα είναι...

το κείμενο του προσκλητηρίου μου θα να είναι το παρακάτω :

 

Eίμαι ο γιός της ....... και του ........ κι σας περιμένω στο γάμο της μαμάς και του μπαμπά μου το Σάββατο 30 Αυγούστου και ώρα 5μ.μ στον Ιερό Ναό .....

ξέρω οτι η παρουσία σας θα τους δώσει μεγάλη χαρά....!

Μόλις γίνει ο γάμος μη φύγετε!

Αμέσως μετά θα γίνει η βάφτιση μου

γιατί βαρέθηκα να με φωνάζουν μπέμπη!

 

Κουμπάροι και νόνοι:

 

Οικογένειες:

.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΕΙ ΤΟ ΑΝΤΡΑΚΙ ΣΟΥ!!! ΕΙΝΑΙ ΚΟΥΚΛΙ!!!!

ΣΈΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΓΙΑ ΤΗ ΒΟΗΘΕΙΑ. ΤΟ ΚΕΙΜΕΝΑΚΙ ΣΟΥ ΕΙΝΑΙ ΕΚΠΛΗΚΤΙΚΟ! ΜΕ ΒΟΗΘΗΣΕΣ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ!!!

ΚΡΕΒΒΑΤΙ ΔΕΝ ΘΑ ΚΑΝΟΥΜΕ, ΑΛΛΑ ΕΝΑ ΓΛΕΝΤΑΚΙ ΘΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΟΥΜΕ... ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΚΑΙ ΠΑΛΙ!!

ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΛΟΙΠΟΝ :D

Loux

line_flow3_beg_39_time_1192075200_text_d4ef20ede9edeff5ecf0dceae920eceff520e5dfede1e9.gif

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...