Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

ΘΕΛΩ ΤΗΝ ΒΟΗΘΕΙΑ ΣΑΣ


vk

Recommended Posts

ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!!

ΕΙΜΑΙ ΚΑΙΝΟΥΡΙΑ ΣΤΟ ΦΟΡΟΥΜ ΚΑΙ ΟΜΟΛΟΓΩ ΠΩΣ ΕΧΩ ΕΝΘΟΥΣΙΑΣΤΕΙ ΜΕ ΤΙΣ ΙΔΙΕΣ ΣΑΣ! ΘΑ ΒΑΦΤΙΣΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΤΗΝ ΚΟΡΟΥΛΑ ΜΟΥ ΤΟΝ ΑΥΓΟΥΣΤΟ ΚΑΙ ΘΕΛΩ ΝΑ ΕΤΟΙΜΑΣΩ ΜΟΝΗ ΤΑ ΠΡΟΣΚΛΗΤΗΡΙΑ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΠΩΣ ΓΙΝΟΝΤΑΙ ΣΤΟ WORD. ΠΟΥ ΒΡΙΣΚΩ ΚΑΜΙΑ ΠΑΙΔΙΚΗ ΦΟΡΜΑ Η' ΣΧΕΔΙΑΚΙΑ ΜΕ ΚΑΡΑΜΕΛΙΤΣΕΣ, ΠΕΤΑΛΟΥΔΙΤΣΕΣ ΛΟΥΛΟΥΔΑΚΙΑ ΚΛΠ? ΕΨΑΞΑ ΛΙΓΟ ΣΤΟ ΙΝΤΕΡΝΕΤ ΑΛΛΑ ΠΕΛΑΓΩΣΑ ΚΑΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΙΣ ΕΧΩ ΕΤΟΙΜΕΣ ΕΩΣ ΤΟ ΤΕΛΟΣ ΤΗΣ ΑΛΛΗΣ ΕΒΔΟΜΑΔΑΣ ΓΙΑΤΙ ΘΑ ΦΥΓΩ ΑΠΟ ΑΘΗΝΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΘΑ ΕΧΩ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΗ. ΕΠΙΣΗΣ ΑΝ ΕΧΕΤΕ ΣΤΕΙΛΤΕ ΜΟΥ ΚΑΜΙΑ ΓΡΑΜΜΑΤΟΣΕΙΡΑ ΠΟΥ ΝΑ ΤΑΙΡΙΑΖΕΙ ΣΕ ΒΑΦΤΙΣΗ. ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


ΚΑΛΗΜΕΡΑ VK.

ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΜΠΕΙΣ ΣΤΟ SITE WEDNET KAI NA ΔΕΙΣ ΚΕΙΜΕΝΑ ΓΙΑ ΒΑΠΤΙΣΕΙΣ.

 

ΩΡΑΙΕΣ ΓΡΑΜΜΑΤΟΣΕΙΡΕΣ ΕΙΝΑΙ Tahoma,Segoe script,Comic sans, MSBook antiqua

 

ΕΠΙΣΗΣ ΕΑΝ ΜΠΕΙΣ ΣΤΟ SITE ΤΗΕ MICROSOFT http://office.microsoft.com/el-gr/publisher/HP010421041032.aspx?pid=CH062559031032

ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΟΔΗΓΙΕΣ ΓΙΑ ΠΡΟΣΚΛΗΤΗΡΙΑ.

 

ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ.

GAVRIELA

Link to comment
Share on other sites

πιστεύω ότι θα σε καλύψει αυτή play pack (BP big head + BP ilialena)

 

http://www.backpacker.gr/pages/fonts/fonts.asp

:):):) ,

ΜΟΥ ΑΡΕΣΕ ΠΟΛΥ Η ΓΡΑΜΜΑΤΟΣΕΙΡΑ CHILD PACK(ΑΥΤΗ ΜΕ ΤΑ ΤΥΠΟΥ ΠΑΙΔΙΚΑ ΓΡΑΜΜΑΤΑΚΙΑ),

ΑΛΛΑ ΟΤΑΝ ΠΑΩ ΝΑ ΤΗΝ ΚΑΤΕΒΑΣΩ ΒΓΑΖΕΙ ΕΝΑ ΑΛΛΟ ΠΑΡΑΘΥΡΟ ΑΣΧΕΤΟ :twisted::twisted::twisted:

ΓΙΑΤΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙ :?::?::?::?::?:

line_test_beg_16_time_1192161600_text_c720c6cfd5c6cfd520ccc1d320c5c9cdc1c9.gif
Link to comment
Share on other sites

πιστεύω ότι θα σε καλύψει αυτή play pack (BP big head + BP ilialena)

 

http://www.backpacker.gr/pages/fonts/fonts.asp

:):):) ,

ΜΟΥ ΑΡΕΣΕ ΠΟΛΥ Η ΓΡΑΜΜΑΤΟΣΕΙΡΑ CHILD PACK(ΑΥΤΗ ΜΕ ΤΑ ΤΥΠΟΥ ΠΑΙΔΙΚΑ ΓΡΑΜΜΑΤΑΚΙΑ),

ΑΛΛΑ ΟΤΑΝ ΠΑΩ ΝΑ ΤΗΝ ΚΑΤΕΒΑΣΩ ΒΓΑΖΕΙ ΕΝΑ ΑΛΛΟ ΠΑΡΑΘΥΡΟ ΑΣΧΕΤΟ :twisted::twisted::twisted:

ΓΙΑΤΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙ :?::?::?::?::?:

 

εντύπωση μου κάνει.... γιατί ειδικά την συγκεκριμένη την έχω κατεβάσει κι εγώ και μετά που το είπες δοκίμασα απ την δουλειά που είμαι να την ξανακατεβάσω και απλά ανοίγει το παράθυρο που σου λέει αν θες απλά να ανοίξεις το αρχείο ή να το αποθηκεύσεις

κάνε κλικ στην αποθήκευση

τα αρχεία είναι συμπιεσμένα σε μορφή .rar

όταν το κατεβάσεις θα πρέπει να το αποσυμπιέσεις και μετά να τα βάλεις μαζί με τις άλλες γραμματοσειρές σου απ τον πίνακα ελέγχου σου στο υπολογιστή σου ώστε να δουλέψουν

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Ε ΜΑ ΤΙ ΝΑ ΠΩ ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΤΕΛΕΙΩΣ ΑΣΧΕΤΗ ΕΙΜΑΙ ΠΙΑ..........?????? :oops:

ΘΑ ΔΟΚΙΜΑΣΩ ΠΑΛΙ :?:?:?

Α ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΑΛΛΟ, ΔΕΝ ΠΛΗΡΩΝΕΙΣ ΚΑΤΙ ΓΙΑ ΝΑ ΤΗΝ ΚΑΤΕΒΑΣΕΙΣ?(ΤΗΝ ΓΡΑΜΜΑΤΟΣΕΙΡΑ) ΕΙΝΑΙ FREE :?:

line_test_beg_16_time_1192161600_text_c720c6cfd5c6cfd520ccc1d320c5c9cdc1c9.gif
Link to comment
Share on other sites

Ε ΜΑ ΤΙ ΝΑ ΠΩ ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΤΕΛΕΙΩΣ ΑΣΧΕΤΗ ΕΙΜΑΙ ΠΙΑ..........?????? :oops:

ΘΑ ΔΟΚΙΜΑΣΩ ΠΑΛΙ :?:?:?

Α ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΑΛΛΟ, ΔΕΝ ΠΛΗΡΩΝΕΙΣ ΚΑΤΙ ΓΙΑ ΝΑ ΤΗΝ ΚΑΤΕΒΑΣΕΙΣ?(ΤΗΝ ΓΡΑΜΜΑΤΟΣΕΙΡΑ) ΕΙΝΑΙ FREE :?:

 

 

Για δοκιμασε ξανα!!!

δεν πληρωνεις τιποτα :wink:

as1cCp90g411210MDAwNTExMWR8MDAwMTg3MGR8T3VyIGxpdHRsZSBwcmluY2UgaXM.gif
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

ΤΕΛΙΚΑ ΕΙΧΕ ΠΡΟΒΛΗΜΑ Ο Η/Υ ΤΟΥ ΓΡΑΦΕΙΟΥ(ΑΠΕΚΛΕΙΕ ΟΡΙΣΜΕΝΑ SITE) ΓΙ ΑΥΤΟ ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΣΑ ΝΑ ΤΟ ΚΑΤΕΒΑΣΩ. :evil::evil:

ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΑ ΟΜΩΣ ΑΠΟ ΤΟ ΣΠΙΤΙ :D:D

:arrow: ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΜΑΜΑ ΤΟΥ ΟΡΙΩΝ ΧΩΡΙΣ ΕΣΕΝΑ

ΑΚΟΜΑ ΘΑ ΕΨΑΧΝΑ......... :wink:

line_test_beg_16_time_1192161600_text_c720c6cfd5c6cfd520ccc1d320c5c9cdc1c9.gif
Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια καλημέρα!!!!!!!!!!!!! Είστε απίστευτες, με εσάς βρίσκω ολες τις απαντήσεις στα ερωτήματα για τον μικρό Νικόλα μου. Τον βαπτίζουμε στις 27 Ιουλίου μήπως ξέρει καμια για κουταλάκια για την μπουμπουνιέρα που θα βρώ SOS περιμένω

Νικόλας

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια καλημέρα!!!!!!!!!!!!! Είστε απίστευτες, με εσάς βρίσκω ολες τις απαντήσεις στα ερωτήματα για τον μικρό Νικόλα μου. Τον βαπτίζουμε στις 27 Ιουλίου μήπως ξέρει καμια για κουταλάκια για την μπουμπουνιέρα που θα βρώ SOS περιμένω

 

Στον Παπανδρέου στην Ρόμβης στο κέντρο της Αθήνας 0,20 ευρώ το ένα ή και στο http://www.elxisdoro.com/details.php?productsid=3212

7adb2868d6.png
Link to comment
Share on other sites

πιστεύω ότι θα σε καλύψει αυτή play pack (BP big head + BP ilialena)

 

http://www.backpacker.gr/pages/fonts/fonts.asp

 

Εδώ που είμαι δεν μπορώ να την κατεβάσω γιατί έχουν κάνει φραγή στους υπολογιστές! Μπορεί κάποιος να γράψει κάτι σε κείμενο word και να του δώσω το mail μου να μου το στείλει? Θέλω αυτή τη γραμματοσειρά για το προσκλητήριο!

7adb2868d6.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Θα δοκιμασω να στην στειλω με μειλ.......αν δε τα καταφερω γιατι κατι νερα μου κανει το γιαχου θα στην φερω σε σιντι οταν βρεθουμε!!!! :wink:

“Itʼs difficult to get someone to understand something when his salary depends upon his not understanding it.”

Al Gore - An Inconvenient Truth

Link to comment
Share on other sites

Θα δοκιμασω να στην στειλω με μειλ.......αν δε τα καταφερω γιατι κατι νερα μου κανει το γιαχου θα στην φερω σε σιντι οταν βρεθουμε!!!! :wink:

 

Ευχαριστώ ρε κουκλίτσα! Το πήρα! Τώρα το δύσκολο είναι να το εγκαταστήσω εδώ αλλά μάλλον θα κοιτάξω να το φτιάξω στον υπολογιστή της κολλητής μου! thanks πάντως!

7adb2868d6.png
Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...