Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

στολισμος βαφτισης


vouraikos

Recommended Posts

εγω στη βαπτιση του γιου μου τα ειχα κανει ολα μονη μου εκτος τα μπαλονια.ζητησα απο το κεντρο 11 το πρωι να μου εχουν στρωμρνα τα τραπεζια(αν τα ειχατε στρωσει εσεις τα ειχαν στρωσει και αυτοι)ξεκινησα με τα υπολοιπα το τραπεζι για το ευχολογιο,τις κολωνες, και μετα εκανα τα τραπεζια εβαλα τα παντα εκτος τα κερια και το κρασι.ευτυχως ειχα μαζι μου μια ξαδερφη και τελειωσαμε στις 2 ισα ισα προλαβα να κανω μπανιο να παω κομμβτηριο μκιγιαζ και μετα στην εκκλησια :lol: Ειχα ετοιμασει ομως τα παντα μηνες πριν ηθελαν μονο στησιμο.αν βρω φωτο θα σας βαλω καποια στιγμη

επειδη ετο μυστηριο εγινε σε ενα γραφικο εκλησακι δεν ηθελα να στολισω την εκκλησια ,περα απο μια συνθεση με μπαλονια.Ηθελε η νονα ομως και το εκανε αυτη(σε ανθοπωλειο).

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Απο την προηγουμενη μερα, στο σπιτι κατσαμε ολοι οικογενειακως(αδερφια, ξαδερφια, νονες, θειες γιαγιαδες) και φουσκωναμε μπαλονια(με τρομπες εννοειται!!), τα δεναμε σε κορδελες και τα βαζαμε στα αμαξια (πολλα αμαξια).

Επειδή με ενδιαφέρει άμεσα πες μου σε παρακαλώ τα μπαλόνια αν είναι φουσκωμένα από τη προηγούμενη μέρα δεν παθαίνουν τίποτα ; δεν ξεφουσκώνουν δεν χαλαρώνουν καθόλου;

 

Τωρα ειδα την ερωτηση σου.

τα μπαλονια οχι δεν παιθαινουν τιποτα για μια μερα! το δοκιμασα και στο λεω. Θελει απλα καλο δεσιμο (σφιχτα) και να υπολογιζεις και καποιες απωλειες στην μεταφορα (εμας μας εσκασαν 3 )

Οι παππουδες μας προσφυγες, οι γονεις μας μεταναστες και εμεις......ρατσιστες!!!

 

Link to comment
Share on other sites

Εχω ερωτησεις!

1. Τα μπαμπου στεφανια που κρεμονται οι κορδελες, που τα βρησκουμε??

2. Το 5κιλο smarties?

3.δεν εχω ακομα καταλαβει τι ειναι το χαρτι αφης!

 

πωππωπ! ιδεα δεν εχω ε?

 

Σκεφτηκα και γλαστρακια με βασιλικο στο κενρο του τραπεζιου . παει?

Οι παππουδες μας προσφυγες, οι γονεις μας μεταναστες και εμεις......ρατσιστες!!!

 

Link to comment
Share on other sites

3.δεν εχω ακομα καταλαβει τι ειναι το χαρτι αφης!

 

 

Το χαρτι αφης ειναι το χαρτι που σε μαγαζια με ειδη δωρων σου τυλιγουν τα υαλικα για να μην σπασουν(υπαρχει σε παρα πολλα χρωματα)

 

Στα αλλα δεν ξερω να σου απαντησω :roll:

4

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

LouLou σε ευχαριστώ πολύ...

Ετσι θα κάνω... έχω αρχίσει ήδη και σκέφτομαι σε ποιους θα αναθέσω τον γιο μου, το μοίρασμα των μαρτυρικών, των μπομπο κλπ κλπ κλπ...Ουφφφφ!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Εχω ερωτησεις!

1. Τα μπαμπου στεφανια που κρεμονται οι κορδελες, που τα βρησκουμε??

2. Το 5κιλο smarties?

3.δεν εχω ακομα καταλαβει τι ειναι το χαρτι αφης!

 

πωππωπ! ιδεα δεν εχω ε?

 

Σκεφτηκα και γλαστρακια με βασιλικο στο κενρο του τραπεζιου . παει?

 

 

Αλήθεια τα μπαμπου στεφάνια που μπορούμε να τα βρούμε;;

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...