Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Ζητείται κοπέλα για φύλαξη παιδιού στην Καλαμαριά/ Θεσσαλονίκης


Recommended Posts


Διαφημίσεις


Γεια σας. Λέγομαι Θώμη Ντάντου, είμαι φιλόλογος και κατοικώ μόνιμα στην Τούμπα. Ασχολούμαι με ιδιαίτερα μαθήματα καθώς και με την φύλαξη παιδιών. Αγαπώ τα παιδιά και κάνω τη δουλειά μου με συνέπεια. Θα χαρώ αν επικοινωνήσετε μαζί μου. Τηλέφωνο: 6940647549.

 

 

 

 

Με εκτίμηση.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα.Ονομάζομαι Δήμητρα και είμαι φίλολογος 27 ετών.Μένω Περαία και θα με ενδιέφερε να ασχολήθώ με τη φύλαξη του παιδιού σας. Έχω ανάλογη εμειρία με παιδάκια αυτής της ηλικίας. Παράλληλα θα μπορούσαμε να κάνουμε και προετοιμασία για τα μαθήματα της επομενης μέρας.Τηλ.6981050040. Τιμή 5Ε την ώρα.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα!Ονομάζομαι Ευαγγέλου Βίκυ,είμαι παιδαγωγός (απόφοιτος του παιδαγωγικού τμήματος δημοτικής εκπαίδευσης ΑΠΘ και τελειόφοιτος του τμήματος φιλοσοφίας-παιδαγωγικής ΑΠΘ) και κατοικώ στην Καλαμαριά.Θα με ενδιέφερε πολύ να συνεργαστούμε.

Μπορείτε να επικοινωνήσετε μαζί μου στο e-mail:[email protected]

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σας. Ονομάζομαι Αναστασία Ζωίδου και είμαι παιδαγωγός, απόφοιτη του Παιδαγωγικού Τμήματος Δημοτικής Εκπαίδευσης του Αριστοτελείου Πανεπιστημίου Θεσσαλονίκης και κατοικώ στην Καλαμαριά.

Αν δεν έχει καλυφθεί η θέση μπορείτε να επικοινωνήσετε μαζί μου στο παρακάτω e-mail:

[email protected]

ή στο παρακάτω τηλέφωνο:

6982397012

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλησπέρα,

είμαι η Έλσα, αριστούχα απόφοιτη του παιδαγωγικού τμήματος δημοτικής εκπαίδευσης και μένω στην Καλαμαριά. Έχω διαθέσιμο Ι.Χ. και όρεξη να ασχοληθώ με τα παιδιά. Σε περίπτωση που χρειάζεστε περισσότερες πληροφορίες για μένα μπορώ να σας στείλω το βιογραφικό μου ή να επικοινωνήσουμε τηλεφωνικά στο 6972151090.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...

Καλησπέρα σας, είμαι η Πασχαλίνα και με ενδιαφέρει η αγγελία σας. Είμαι Νηπιαγωγός, απόφοιτη ΑΕΙ και θα ήταν χαρά μου να συνεργαζόμασταν. Διαθέτω ευγένεια, συνέπεια, ομαδικό πνεύμα, δημιουργικότητα, ευχάριστη προσωπικότητα,αλλά και όρεξη για καθετί καινούριο. Είμαι οργανωτική, επικοινωνιακή και επίμονη. Λατρεύω τα παιδιά. Μπορείτε να επικοινωνήσετε μαζί μου στο email [email protected] ή και στο τηλ. 6975594401. Ευχαριστώ πολύ εκ των προτέρων.

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...