Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Recommended Posts

καλησπέρα σε όλους, είμαι νέα στο forum και ακόμη ψάχνομαι λιγάκι. έχω 2 γιους, 3μιση και 2 ετών και ζητώ βοήθεια για το πάρτυ γενεθλίων του μικρότερου, με θέμα τον winnie. που μπορώ να βρω αντικείμενα διακόσμησης και σερφίτσια εκτός από τα μεγάλα καταστήματα παιχνιδιών και super market;

:P ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Με το καλό το πάρτυ.

Για διακόσμηση στο πάρτυ μας με θέμα τη ΝΤΟΡΑ, βρήκα είκονες απο το ιντερνετ και έφτιαξα τις προσκλήσεις και τις ετικέτες στα φαγητά, καθώς και ευχαριστήριες καρτούλες που είχα πάνω στα δωράκια των παιδιών. Αντίστοιχα εκτύπωσα σχέδια της ΝΤΟΡΑ σε χαρτια με καλωσόρισμα και σλόγκλαν εδώ είναι το πάρτυ.

 

Στο ιντερνετ θα βρεις και για το Γουίνι.

 

Καλή επιτυχία και καλή διασκέδαση.

Link to comment
Share on other sites

ΠΓ ευχαριστώ πολύ για τις συμβουλές θα προσπαθήσω να κάνω αυτό που μου πρότεινες αν και ψάχνω κάτι δε μεγάλο μέγεθος για διακόσμηση. αν κάποιος άλλος έχει κάτι να προτείνει sos το πάρτυ είναι στις 21 Μαρτίου!!!:eek:

Link to comment
Share on other sites

marilu ευχαριστώ για την πρόταση, τους έχω ήδη πάρει τηλ. αλλά προς το παρόν δεν έχουν αρκετά πράγματα του winnie αυτή τη στιγμή γι' αυτό ψάχνω και αλλού:P

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλά που μου το είπες, κάνει η αδελφή μου πάρτυ winnie και εκείνη απο εκει μου ειπε πως θα τα πάρει. Κοίτα τα καλύτερα είναι απο εξωτερικό αλλά οριακά προλαβαίνεις! Ότι πάρει το μάτι μου απο winnie πάντως θα σε ενημερώσω άμεσα! Υπάρχουν και στο nakas paper αν δεν κάνω λάθος!

Link to comment
Share on other sites

εγω παντως που τα εχω 10/03 και θα εχω θεμα την ντορα παρηγκειλα τρα πραγματα απο τα τζαμπο και θα μου τα στειλουν με το πλοιο.θα τα εχω την πεμπτη.μιση τιμη απο οτι πουλανε εδω

Link to comment
Share on other sites

  • 7 months later...

ΠΓ γεια σου

ειμαι καινουργια στην παρεα και θα ηθελα την βοηθεια σου μιας και εγω θα κανω παρτυ με θεμα την ΝΤΟΡΑ και θα ηθελα να μου πεις σε ποιο site τα βρήκες όλα αυτα.

 

ευχαριστω

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...