Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΤΗΣ ΕΕΤΑΑ ΓΙΑ ΠΑΙΔΙΚΟΥΣ ΣΤΑΘΜΟΥΣ


Recommended Posts

Καλημέρα, σας βγάζει κι εσάς στη home page τις δύο επιλογές και την επιλογή νομού και λειτουργεί; Εμένα δεν οδηγεί πουθενά όλο αυτό.

Της Θεσσαλονίκης που ποστάρατε το άνοιξα με pdf. Εγώ είμαι Αττική!!! Βρήκατε τα λινκ από αλλού; Ευχαριστώ

9Af0p2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

καλησπερα, ε μαλλον καλημερα!!!

εχει επεξεργαστει καμια το pdf?

προσπαθω με search να μου βγαλει το σταθμο μας αλλα τπτ.

προσπαθησα με nitro να μετατρεψω το pdf σε excel αλλα παλι τπτ.:confused:

καμια ιδεα??

 

Καλημερα

 

προσπαθησα και εγω χτες με το search αλλα τιποτα,,,,ελα στο καφε απο εκει το επεξεργαζονται καποιες κοπελιες μηπως και βρεις και εσυ ακρη,,,,

 

 

Tα μορια που μας βγαλανε ειναι αυτα που ισχυουν τα τελικα???

 

κοιτα για αυτο τα λενε προσωρινα,,,εαν εσυ εχεις υπολογισει περισσοτερα και αυτοι εχουν βγαλει λιγοτερα εχεις δικαιωμα ενστασης,,,,,,εμενα ητανε ακριβως οτι ειχα υπολογισει

μαιμουδακι 08/05/07

αγριοκατσικο 01/12/09

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

επισης θελει πολυ υπομονη εδω χτες το βραδυ και ψιλοκολλαγε,,,σημερα θα γινει πανικος γιατι θα μπουνε ολοι να τα δουνε,,,,,οποτε υπομονη να ανοιξει

μαιμουδακι 08/05/07

αγριοκατσικο 01/12/09

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα

 

προσπαθησα και εγω χτες με το search αλλα τιποτα,,,,ελα στο καφε απο εκει το επεξεργαζονται καποιες κοπελιες μηπως και βρεις και εσυ ακρη,,,,

 

 

 

 

κοιτα για αυτο τα λενε προσωρινα,,,εαν εσυ εχεις υπολογισει περισσοτερα και αυτοι εχουν βγαλει λιγοτερα εχεις δικαιωμα ενστασης,,,,,,εμενα ητανε ακριβως οτι ειχα υπολογισει

 

Oχι δεν τα χα υπολογισει ηξερα οτι ηταν υψηλα αλλα οχι και τοσο ευχαριστω

Link to comment
Share on other sites

Tα μορια που μας βγαλανε ειναι αυτα που ισχυουν τα τελικα???

πως πας και καταθετεις πανω απο 40000 εισοδημα αφου το λεει ξεκαθαρα η εεταα και ηταν πολλοι αυτοι.

 

 

εδω πηγανε και καταθεσανε δημοσιοι που επισης το απεκλειε η Εεταα,,,και επισης πολλοι μεινανε εκτοςε γιατι ,,,,,ΔΕΝ ΕΙΧΑΝΕ ΥΠΟΓΡΑΨΕΙ την αιτηση!!!!!

μαιμουδακι 08/05/07

αγριοκατσικο 01/12/09

Link to comment
Share on other sites

Kαλημέρα, για βοηθήστε με λίγο κορίτσια εγώ έχω 48 μόρια αυτό είναι ενθαρυντικό? Επίσης είμαι στη λίστα με όλα τα δικαιολογητικά ΟΚ αυτό όμως τι σημαίνει? θα μας πάρουν ή όχι?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

alexele ειναι αναλογα τι σταθμο εχεις διαλεξει και ποσες θεσεις δινει,,,αν πχ εχεις διαλξει ενα σταθμο με 25 θεσεις μπορει να μεινεις και εκτος ,,,αν εχεις με πολλες θεσεις και πολλες επιλογες σταθμου εχεις πολλες πιθανοτητες να περασεις,,,

μαιμουδακι 08/05/07

αγριοκατσικο 01/12/09

Link to comment
Share on other sites

Οπότε το τελειωτικό θα είναι 4/8/12? Στους πίνακες που βγήκαν σήμερα τι ακριβώς βλέπουμε? Sorry αλλά δεν έχω ξανακαταθέσει μέσω ΕΣΠΑ και δεν γνωρίζω την όλη διαδικασία.

Link to comment
Share on other sites

ουσιαστικα βλεπουμε κατααρχην μηπως για καποιο λογο μας απορριπτουνε,,,δευτερον εαν γραψανε σωστα τα στοιχεια μας και τις επιλογες μας και αν υπολογισανε σωστα τα μορια μας,,,οποια τωρα εχει υπομονη μπορει να ψαξει να βρει και που περναει στο περιπου,,,,αλλα τα τελικα μετα τις ενστασεις στι 4/08

μαιμουδακι 08/05/07

αγριοκατσικο 01/12/09

Link to comment
Share on other sites

λοιπον αν μπεις στη προκυρηξη εχει ενα πινακακι,,,,δε μπορω να βαλω λινκ εδω,,και εχει και ενα τυπο υολογισμου εισοδηματος,,,,αμα θες βοηθεια στειλε μου με πμ αν εισαι ανεργη πχ με επιδομα ή οχι ποσα παιδια εχεις αν δουλευεις τι ειδος εργασιας ειναι και το συνολικο σας εισοδημα να στα βγαλω,,,,

μαιμουδακι 08/05/07

αγριοκατσικο 01/12/09

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

καλημερα κοριτσια!

ενω κατεβαζω κανονικα τα λινκ που βαλατε για αττικη και θεσ/κη απο την σελιδα δεν μπορω να ανοιξω της καβαλας... μηπως καποια απο εσας μπορει να μου βαλει το λινκ?

tqj2p3.png vvtJp3.png

 

Link to comment
Share on other sites

καλημερα κοριτσια!

ενω κατεβαζω κανονικα τα λινκ που βαλατε για αττικη και θεσ/κη απο την σελιδα δεν μπορω να ανοιξω της καβαλας... μηπως καποια απο εσας μπορει να μου βαλει το λινκ?

 

 

ελα και δε μου ελεγες να στο στειλω με mail στο καφε,,,:)

http://www.eetaa1.gr/enarmonisi/paidikoi_stathmoi_2012/2012-07-30_prosorina-gynaikwn/epil_55.pdf

μαιμουδακι 08/05/07

αγριοκατσικο 01/12/09

Link to comment
Share on other sites

ελα και δε μου ελεγες να στο στειλω με mail στο καφε,,,:)

http://www.eetaa1.gr/enarmonisi/paidikoi_stathmoi_2012/2012-07-30_prosorina-gynaikwn/epil_55.pdf

 

εδω το συνειδητοποιησα... χαχααχα... :P θενκς αρχιζω το ψαξιμο τωρα να δω σε τι θεση ειμαστε..;)

tqj2p3.png vvtJp3.png

 

Link to comment
Share on other sites

καλημερα κοριτσια!

ενω κατεβαζω κανονικα τα λινκ που βαλατε για αττικη και θεσ/κη απο την σελιδα δεν μπορω να ανοιξω της καβαλας... μηπως καποια απο εσας μπορει να μου βαλει το λινκ?

 

Με πλήρη φάκελο

http://www.eetaa1.gr/enarmonisi/paidikoi_stathmoi_2012/2012-07-30_prosorina-gynaikwn/epil_55.pdf

 

Με ελλιπή φάκελο

 

http://www.eetaa1.gr/enarmonisi/paidikoi_stathmoi_2012/2012-07-30_prosorina-gynaikwn/mi_epil_55.pdf

Link to comment
Share on other sites

Με πλήρη φάκελο

http://www.eetaa1.gr/enarmonisi/paidikoi_stathmoi_2012/2012-07-30_prosorina-gynaikwn/epil_55.pdf

 

Με ελλιπή φάκελο

 

http://www.eetaa1.gr/enarmonisi/paidikoi_stathmoi_2012/2012-07-30_prosorina-gynaikwn/mi_epil_55.pdf

 

ωωω τελεια! ευχαριστω!

tqj2p3.png vvtJp3.png

 

Link to comment
Share on other sites

καλημέρα,

 

Είμαι να σκάσω!

είμαι μεν στον πίνακα με τις αποδεκτές αιτήσεις και με τα σωστά μόρια που έπρεπε να έχω εκεί όμως που είναι η 2η επιλογή μου εχει ενα σταθμό σε τελείως άσχετο απο αυτόν που ήθελα να δηλώσω (ούτε καν στην πόλη μου) και σκεπτόμενη τι σκ@τά έκανα κατάλαβα πως ναι μεν έγραψα την επωνυμία του σταθμού στην αίτηση μου όμως τον κωδικό σίγουρα τον έγραψα λάθος μιας και αυτοί με τους κωδικούς τα φιλτράρουν.το θεωρώ απίθανο να έχουν κάνει λάθος αυτοί. υπάρχει περίπτωση να δεχτούν την ένσταση μου και να το αλλάξουν ή απλά πάει χαμένη η 2η επιλογή μου? και ρε γ@μώτο μου άρεσε πολύ αυτός ο χώρος για το παιδάκι μου.

M6bap3.png

 

cik1p3.png

Link to comment
Share on other sites

καλημέρα,

 

Είμαι να σκάσω!

είμαι μεν στον πίνακα με τις αποδεκτές αιτήσεις και με τα σωστά μόρια που έπρεπε να έχω εκεί όμως που είναι η 2η επιλογή μου εχει ενα σταθμό σε τελείως άσχετο απο αυτόν που ήθελα να δηλώσω (ούτε καν στην πόλη μου) και σκεπτόμενη τι σκ@τά έκανα κατάλαβα πως ναι μεν έγραψα την επωνυμία του σταθμού στην αίτηση μου όμως τον κωδικό σίγουρα τον έγραψα λάθος μιας και αυτοί με τους κωδικούς τα φιλτράρουν.το θεωρώ απίθανο να έχουν κάνει λάθος αυτοί. υπάρχει περίπτωση να δεχτούν την ένσταση μου και να το αλλάξουν ή απλά πάει χαμένη η 2η επιλογή μου? και ρε γ@μώτο μου άρεσε πολύ αυτός ο χώρος για το παιδάκι μου.

 

Γιατί να μην έχουν κάνει λάθος αυτοί? Υποθέτω πως κάποιος υπάλληλος θα περνάει τους κωδικούς στο σύστημα. Άνθρωπος είναι και αυτός και με τόσους αριθμούς τι είναι να κάνεις έναν αναγραμματισμό……

 

Να κάνεις οπωσδήποτε ένσταση.

Link to comment
Share on other sites

βαση προκυρηξης δεν επιτρεπεται σε περιπτωση ενστασης και γενικα μετα τα προσωρινα να αλλαξεις τις δομες σου,,,,τωρα αν εισαι σιγουρη οτι εδωσες σωστο κωδικο και αυτος που βαλανε ειναι ιδιοσ περιπου αλλα με ενα ψηφιο αναγραμματισμου παρτους ενα τηλεφωνο μηπως και εκανα αυτοι λαθος και τι γινεται σε αυτη τη περιπτωση,,αν ειναι καθαρα δικο σου λαθος δε μπορεις να κανεις τιποτα

μαιμουδακι 08/05/07

αγριοκατσικο 01/12/09

Link to comment
Share on other sites

kalispera koukles!

na rotiso o fakelos mou einai stin katigoria me ta pliroi stoixeia alla exoun kanei lathos to deytero onoma toy paidioy moy kathos dilosa kai ta dio tou onomata. lete na xriazetai enstasi i den iparxei provlima.. euxaristo ek ton proteron.!

 

 

oxi de xriazete na kanis enstasi,,,emena persi to proto to ixane vali deftero kai to deftero proto alla imastan ok dne ixa provlima

μαιμουδακι 08/05/07

αγριοκατσικο 01/12/09

Link to comment
Share on other sites

Guest
Το θέμα αυτό είναι κλειστό για νέες απαντήσεις
×
×
  • Δημιουργία νέου...