Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

ΠΟΣΟ ΠΛΗΡΩΣΑΤΕ ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΑΜΠΥΛΗ ΖΑΧΑΡΟΥ???


Recommended Posts


Διαφημίσεις



Διαφημίσεις

εγω ειχα πληρωσει 30ευρω για 4 αιμοληψιες.

 

Πολύ οικονομικά σου πήρε. Για το μηνιαίο πακέτο εξετάσεων πόσο σου παίρνει; εμένα 60 ευρώ ενώ μια φίλη μου για το αντίστοιχο πακέτο σε άλλη μικροβιολόγο πληρώνει 25. Εννοείτε πως θα αλλάξω και γω μικροβιολογικό.

1123994.png
Link to comment
Share on other sites

εγω ειχα πληρωσει 30ευρω για 4 αιμοληψιες.

 

Πολύ οικονομικά σου πήρε. Για το μηνιαίο πακέτο εξετάσεων πόσο σου παίρνει; εμένα 60 ευρώ ενώ μια φίλη μου για το αντίστοιχο πακέτο σε άλλη μικροβιολόγο πληρώνει 25. Εννοείτε πως θα αλλάξω και γω μικροβιολογικό.

 

ΟΤΑΝ ΛΕΣ ΜΗΝΙΑΙΟ ΕΝΝΟΕΙΣ ΤΗΝ ΓΕΝΙΚΗ ΑΙΜΑΤΟΣ Κ ΤΗΝ ΓΕΝΙΚΗ ΟΥΡΩΝ???

ΓΙΑΤΙ ΕΓΩ ΣΕ ΑΥΤΑ ΔΙΝΩ ΜΟΝΟ 15 ΕΥΡΩ!!!

Link to comment
Share on other sites

εγω ειχα πληρωσει 30ευρω για 4 αιμοληψιες.

 

Πολύ οικονομικά σου πήρε. Για το μηνιαίο πακέτο εξετάσεων πόσο σου παίρνει; εμένα 60 ευρώ ενώ μια φίλη μου για το αντίστοιχο πακέτο σε άλλη μικροβιολόγο πληρώνει 25. Εννοείτε πως θα αλλάξω και γω μικροβιολογικό.

 

ΟΤΑΝ ΛΕΣ ΜΗΝΙΑΙΟ ΕΝΝΟΕΙΣ ΤΗΝ ΓΕΝΙΚΗ ΑΙΜΑΤΟΣ Κ ΤΗΝ ΓΕΝΙΚΗ ΟΥΡΩΝ???

ΓΙΑΤΙ ΕΓΩ ΣΕ ΑΥΤΑ ΔΙΝΩ ΜΟΝΟ 15 ΕΥΡΩ!!!

 

Γενική αίματος , ούρων και για τοξόπλασμα 60 ευρώ . Απαράδεκτο !!!!

Και να φανταστείς ζητούσα απόδειξη και στράβωνε και τη μούρη της.

1123994.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

εγω ειχα πληρωσει 30ευρω για 4 αιμοληψιες.

 

Πολύ οικονομικά σου πήρε. Για το μηνιαίο πακέτο εξετάσεων πόσο σου παίρνει; εμένα 60 ευρώ ενώ μια φίλη μου για το αντίστοιχο πακέτο σε άλλη μικροβιολόγο πληρώνει 25. Εννοείτε πως θα αλλάξω και γω μικροβιολογικό.

 

ΟΤΑΝ ΛΕΣ ΜΗΝΙΑΙΟ ΕΝΝΟΕΙΣ ΤΗΝ ΓΕΝΙΚΗ ΑΙΜΑΤΟΣ Κ ΤΗΝ ΓΕΝΙΚΗ ΟΥΡΩΝ???

ΓΙΑΤΙ ΕΓΩ ΣΕ ΑΥΤΑ ΔΙΝΩ ΜΟΝΟ 15 ΕΥΡΩ!!!

 

Γενική αίματος , ούρων και για τοξόπλασμα 60 ευρώ . Απαράδεκτο !!!!

Και να φανταστείς ζητούσα απόδειξη και στράβωνε και τη μούρη της.

 

Μόλις σήμερα πήρα ακριβώς τα ίδια (γεν. αίματος, γεν. ούρων, σάχαρο και τοξόπλασμα) 30 ευρώ

ea0f1b3dca.png
Link to comment
Share on other sites

γενικη αιμα και ουρα 20ευρω μου παιρνε.τις πρωτες που κανεις στην αρχη της εγκυμοσυνης που ειναι για τα παντα πληρωσα 200ευρω και μετα του ειπα οτι καθε μηνα θα πηγαινω εκει να τις κανω και μου ειπε οτι θα μου κανει καλυτερες τιμες και οντως μετα μου κοβε κιολας γιατι δεν επαιρνα αποδειξη εγω.

Link to comment
Share on other sites

απλα κοριτσια εχω ακουσει οτι στα επωνυμα μικροβιολογικα τυπου ΕΥΡΩΔΙΑΓΝΩΣΗ κ.α.τετοια, πληρωνεις περισσοτερα απο φιλες μου που ειχαν παει εκει το χω ακουσει .

Link to comment
Share on other sites

απλα κοριτσια εχω ακουσει οτι στα επωνυμα μικροβιολογικα τυπου ΕΥΡΩΔΙΑΓΝΩΣΗ κ.α.τετοια, πληρωνεις περισσοτερα απο φιλες μου που ειχαν παει εκει το χω ακουσει .

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Την προηγούμενη εβδομάδα ξαναέκανα καμπύλη 100ml γλυκόζη τρίωρη καμπύλη δηλαδή 4 τσιμπήματα 25 ευρώ! Ενώ για την ίδια εξέταση ενα πολύ γνωστό αθηναικό μικροβιολογικό μου ζήτησε 48 ευρώ!!! Όποια μένει Πειραιά,Κερατσίνη ή Δραπετσώνα ας μου πει να της πω που είναι το μικροβιολογικό.

 

Link to comment
Share on other sites

εγω γενικη αιματος, γενικη ουρων, εξεταση CRP που δε ξερω τι ειναι και καμπυλη ζαχαρου, 50μλ ολα μαζι 30 ευρω. Βεβαια η κοπελα με ξερει γιατι ολες μου τις εξετασεις τις κανω εκει απο παντα οποτε μου κανει καλυτερες τιμουλες.

Link to comment
Share on other sites

Εγώ έκανα την προηγούμενη εβδομάδα, 75 ml με 5 αιμοληψίες κάθε μισή ώρα, γενική αίματος, και ούρων και πλήρωσα 12 ευρώ. Στην Ευρωιατρική, στη Β. Γεωργίου (με ασφάλεια τράπεζας).

NLYdp2.png VqePp2.png
Link to comment
Share on other sites

Εμένα η μικροβιολόγος μου συνεργάζεται με το ταμείο των στρατιωτικών και πληρώνω μόνο 20% συμμετοχή.Νομίζω 5Ε είχα πληρώσει με 4 τσιμπήματα.

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...