Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

δημοσιος παιδικος σταθμος στη νικαια


Recommended Posts

καλημερα σας. γραφω πρωτη φορα. εχω ενα κοριτσακι 2,5 ετων και θελω να την παω σε δημοσιο παιδικο σταθμο στο δημο νικαιας. μηπως ξερετε εναν καλο δημοσιο παιδικο σταθμο στο δημο νικαιας ;

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Και εμένα με ενδιαφέρει να βρώ δημόσιο παιδικό σταθμό στην Νικαια ή Νεάπολή.Πάντως αυτό που ξέρω σίγουρα είναι ότι άν πας στον Δημο της Νικαιας σου δίνουν έναν κατάλογο με όλους τους σταθμούς του Δήμου και απο εκεί και πέρα ψάχνεις εσύ.

Αν βρείς κάτι καλό .Ενημέρωσε μας

Link to comment
Share on other sites

  • 3 εβδομάδες μετά...

Επειδή μένω εκεί και είχα κάνει και αίτηση πέρσι δεν μπορώ να πω οι κοπέλες ήταν πολύ φιλόξενες όταν πήγα αλλά δυστυχώς μικρός χώρος περιορίσμενος για την ακρίβεια ,χωρίς αυλή που σημαίνει ότι ολη μέρα τα παιδάκια είναι κλεισμένα σε 4τοίχους .Τελικά δεν μας πήραν και φανταστείτε ότι ο σταθμός είναι στην έξοδο του κηποθεάτρου και το σπίτι μου απο την άλλη πλευρά στην είσοδο .:|

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...

Διαφημίσεις

  • 5 χρόνια μετά...

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...