Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

sos dvd με video clips


Recommended Posts

Καλησπέρα κορίτσια!Ακούστε τον πόνο μου. Η μικρή είναι 11 μηνών και έχει κόψει το φαί. Τρώει μόνο με την διαφήμιση παριζάκι Υφαντής, ξέρετε αυτή που τραγουδάει ένα αρκούδι πράσινο. Φυσικά την έχω γράψει και την βάζω να επαναλαμβάνεται την ώρα που τρώει. Έχετε μήπως υπόψιν σας άλλα έτσι χαρούμενα τραγουδάκια που να έχουν video clip να πάω να τα πάρω να μη βλέπουμε συνέχεια τον Υφαντή. Της αρέσουν και οι Mazoo and the zoo, τα τραγούδια σε cd τα έχω αλλά το μικρό θέλει να βλέπει και εικόνα με χοροπηδηχτα. Που μπορώ να βρω video clip; Δοκίμασα να της βάλω σκέτα παραμυθάκια τύπου winnie,αλλά δεν τα κοιτάει καν, θέλει να τραγουδάνε κιόλας. Λέτε να πάρω το alter να ρωτήσω;

mKndp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Αν σε ενδιαφερει να αγορασεις DVD, εκτος απο τα Mazoo and the zoo, υπαρχουν απρειρα "Ζουζουνια", "Στρουμφακια" κλπ

 

Στο youtube αν γραψεις "gummy bear" θα σου βγαλει μια λιστα με το original τραγουδακι, που εχουν μεταγρασει για την διαφημιση του υφαντη...

 

Εκτος απο αυτο θα δεις και αλλα τραγουδακια με το αρκουδακι...

 

Επισης αν στο youtube γραψεις funny babies songs η κατι τετοιο, θα σου βγαλει αστεια τραγουδακια με μωρα...στους δικους μου αρεσαν πολυ...

Link to comment
Share on other sites

Ανάρπαστο έγινε αυτό το αρκουδάκι του Υφαντή. Χτες κυκλοφόρησε ο Τηλεθεατής με cd με τραγούδια με το αρκουδάκι και 2 videoclip. Αλλά τα clip παίζουν μόνο στον η/υ. 11,90 € κάνει και εξαφανίστηκε σε μίση ώρα. οχτώ κυκλοφόρησε, 8¨30 τέλος!!!! Φάγαμε όλη τη Λαμία για να το βρούμε!!! Πήραμε τηλ στην εταιρεία και μας είπαν πως εξαντλήθηκε σε όλη την Ελλάδα και θα επανακυκλοφορήσει!!! Αυτά....

ayTFp3.pngivwvp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

''Στο youtube αν γραψεις "gummy bear" θα σου βγαλει μια λιστα με το original τραγουδακι, που εχουν μεταγρασει για την διαφημιση του υφαντη...

 

Εκτος απο αυτο θα δεις και αλλα τραγουδακια με το αρκουδακι...''

 

ακριβώς το ίδιο δηλαδή κι άλλα τραγουδάκια με το αρκουδάκι θα βρεις στο http://www.ellinadiko.com

 

εδώ στην αθηνα είπαν οτι θα επανακυκλοφορησει ο τηλεθεατης τη δευτερα.

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...