Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

παραμυθοχώρα - πάρτυ γενεθλίων


Recommended Posts


Διαφημίσεις


Και εγώ ψάχνω προς Άνω Πατήσια, Γαλάτσι, ΄Νέο Ηράκλειο κάτι ωραίο αλλά μικρό να το κλέισω όλο και να μην υπάρχουν άλλα πολλά παιδιά. Ξέρετε κάτι σχετικό ?

Link to comment
Share on other sites

γεια σας! Ντεμπορα, ειχα κανει το καλοκαιρι τα γεννεθλια των δυο απο τα παιδια μου σ ενα παιδοτοπο στο Γαλατσι, ηταν συμπαθητικος αλλα δεν θυμαμαι ονομα ουτε διευθυνση γιατι δεν μενω εκει κοντα. αν θελεις το ψαχνω λιγο και σου στελνω πμ με στοιχεια. Χαρουμενα γεννεθλια στα παιδακια σας !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:lol::rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Ντεμπορα γεια χαρα!Πηγα εχθες στον παιδοτοπο και οι ανθρωποι λογω της γριπης και της κρισης γενικα,ειχαν βγαλει τα φουσκωτα και ολα τα υπολοιπα ... υποπτα πλαστικα και εχουν χωρισει αιθουσες, οπου τα παιδια κανουν καλλιτεχνικη απασχοληση, ξερεις ζωγραφικη, κατασκευες, μουσικη κ.λ.π. και τα παρτυ γινονται πλεον με τετοιες ασχολιες ή κλοουν κ.λ.π. Παντως εμενα περασαν καλα και τα τρια μικρα μου (11 χρ., 10 χρ., και 3χρ.) Ααααα! εχει και παιδ. disco που δεν την ειχα δει το καλοκαιρι γιατι ημασταν εξω, ξερεις με φωτορυθμικα και τετοια! δεν χανεις τιποτα να πας να δεις τον χωρο, μπορει να σ αρεσει! σου στελνω πμ με δ/νση και τηλ. ελπιζω να σε βοηθησα, χαρουμενα γεννεθλια ευχομαι!:lol::-P:lol:

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πήρα το μήνυμα ! Ευχαριστώ πραγματικά , θα πάω να δω από κοντά!

Μια φίλη μου είπε για πάρτυ στο θέατρο αερόπλοιο ...δεν είναι κοντά μας αλλά το βρήκα ενδιαφέρον ..αλλά έχει καμιά σας εμπειρία ? Επίσης η τιμή φαντάζομαι θα είναι τσουχτερή !!!??? Αν ξέρετε κάτι πέστε μου

 

Επίσης μου είπαν γιατο παιδότοπο παραμύθι στην Ν. Ιωνία. Έχει κάνει καμιά σας πάρτυ εκεί ? Πως είναι ??

Ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
Ψάχνω χώρι για τα γενέθλια των δίδυμων κοριτσιών μου, θα γίνουν 5. Εχει κάνει κάποιος πάρτυ στην παραμυθοχώρα στο μετς?? Ηταν καλά??

 

ο παιδότοπος αυτός είανι σε εναν κάθετο δρόμο στη φιλολαόυ; εκεί που εκανε τερμα παλια το τρολει 4;

αν ειανι αυτός, εχω παει σε παρτυς και ειχαμε περασει πολύ ωραία!

 

age.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • 2 εβδομάδες μετά...

Η παραμυθοχωρα βρισκεται απεναντι απο το club exo στην οδο αναπαυσεως που ειναι οδος που παιρναει μπροστα απο το πρωτο νεκροταφειο Αθηνων. Ειναι ενας πολυ ομορφος χωρος με αυλη οχι πολυ μεγαλος και δεν ξερω αν κανουν παρτυ εκει. Πηγα με τον γιο μου την προηγουμενη ξυριακη και ειδαμε την παρασταση η μηλια που ηταν πολυ ωραια και κλεισαμε θεση στις 4 ιουνιου να παμε σε παρασταση που θα εχει δωρεαν με θεμα το βιβλιο ουρανοκαμωματα. Οργανωνουν τετοιες εκδηλωσεις και παρευρισκονται και οι συγγραφεις που υπογραφουν και τα βιβλια των παιδιων αν θελει καποιος. Προσωπικα θεωρω οτι γινετα πολυ ομορφη δουλεια εξαιρετικη θα ελεγα.

k4xS.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • 1 χρόνο μετά...
Και γω τη θέλω γιατί μένουμε κοντά στο Γαλάτσι και μας ενδιαφέρει κάτι διαφορετικό από τον καλσσικό παιδότοπο! Ευχαριστώ προκαταβολικά!

 

μηπως μπορω να εχω κι εγω τη διευθυνση απο τον παιδοτοπο στο Γαλατσι?

Link to comment
Share on other sites

  • 11 months later...
  • 1 χρόνο μετά...
Ντεμπορα γεια χαρα!Πηγα εχθες στον παιδοτοπο και οι ανθρωποι λογω της γριπης και της κρισης γενικα,ειχαν βγαλει τα φουσκωτα και ολα τα υπολοιπα ... υποπτα πλαστικα και εχουν χωρισει αιθουσες, οπου τα παιδια κανουν καλλιτεχνικη απασχοληση, ξερεις ζωγραφικη, κατασκευες, μουσικη κ.λ.π. και τα παρτυ γινονται πλεον με τετοιες ασχολιες ή κλοουν κ.λ.π. Παντως εμενα περασαν καλα και τα τρια μικρα μου (11 χρ., 10 χρ., και 3χρ.) Ααααα! εχει και παιδ. disco που δεν την ειχα δει το καλοκαιρι γιατι ημασταν εξω, ξερεις με φωτορυθμικα και τετοια! δεν χανεις τιποτα να πας να δεις τον χωρο, μπορει να σ αρεσει! σου στελνω πμ με δ/νση και τηλ. ελπιζω να σε βοηθησα, χαρουμενα γεννεθλια ευχομαι!:lol::-P:lol:

 

Kalispera sas. einai polu palio to minuma sas alla an einai efikto na mou steilete kai mena tin dieuthinsi auti.

euxaristw!!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Kalispera sas. einai polu palio to minuma sas alla an einai efikto na mou steilete kai mena tin dieuthinsi auti.

euxaristw!!!!

Εχει βάλει κάποια κοπέλα, ioanna andreou, το link πιο κάτω, που έχει τα πάντα...για μένα πάντως ακούγεται πολύ ακριβό...'ισως βέβαια να έχουν αλλάξει & οι τιμές...:rolleyes::confused: :confused:

Link to comment
Share on other sites

Εχει βάλει κάποια κοπέλα, ioanna andreou, το link πιο κάτω, που έχει τα πάντα...για μένα πάντως ακούγεται πολύ ακριβό...'ισως βέβαια να έχουν αλλάξει & οι τιμές...:rolleyes::confused: :confused:

 

Καλημέρα!!!

Ευχαριστώ πάρα πολύ mikouli για την άμεση ανταποκρισή σας. Αναφερόμουν στο μήνυμα της Vassias σχετικά με το παιδότοπο στο Γαλάτσι. Τα στοιχεία του ή κάποιες λεπτομέριες που θα μπορούσαν να βοηθήσουν δεν τις βρήσκω στο Forum. Mήπως μπορείτε να με βοηθήσετε?

Ευχαριστώ ξανά!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...