Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Παιδότοπος Θεσσαλονίκη (κέντρο) Αναζήτηση


Recommended Posts

Καλησπέρα σας!

Ψάχνω κάποιον παιδότοπο στο Κέντρο της θεσσαλονίκης που να μπορούμε να μαζευτούμε μαζί με μητέρες που έχουν παιδάκια. (όχι πάρτυ)

Έχετε να προτείνετε κάποιον? ακόμα και αν δεν έχετε προσωπική πείρα μιας και εκτός απο έναν στην Αριστοτέλους δεν ξέρω κανέναν άλλον.

Επίσης απο τιμές τι γίνετε?

που κυμαίνονται γενικά στους παιδοτοπους για να έχω μια ιδέα

 

Σας Ευχαριστώ!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Ειμαι απο εκει αλλα τωρα μενω σε επαρχια αλλα επειδη ερχομαι συχνα διαβαζω για τους παιδοτοπους./εχει εναν στο εμπορικο κεντρο odeon διαβασα πανω σε όροφο ./στην Αριστοτελους που ειναι;Ειναι καλός;

Link to comment
Share on other sites

Είναι και το Ρόδι στη Τσιμισκή, αλλά επειδή έχουμε να πάμε παααρα πολύ καιρό λόγω της γέννησης του μικρού, δεν μπορώ να σου πω τιμές. Συνήθως πάντως οι τιμές ήταν 5 ευρώ για κάθε παιδάκι με χυμό και ο συνοδός ό,τι πάρει από καφέ/χυμό κλπ. γύρω στα 3 ευρώ να υπολογίσεις. Στο "ροδι" το τοστ το χρέωναν χωριστά αν ήθελες να πάρεις, 2 ευρω νομίζω.

 

http://paidotopos-rodi.gr/

Link to comment
Share on other sites

Kαι εγω αυτον στο οδεον (αριστοτελους) ξερω.

θα προτειμουσα στο κεντρο αλλιως σε ευκολο προσβασιμο με λεοφορειο μερος . Μιας και δεν εχουν ολες αμαξι και θελω να τους το κανω ευκολο και μην της μπλεξω με στενακια και αγνωστες περιοχες.

 

ευχαριστω :D

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημέρα στο odeon είναι αρκετά ακριβά θα έλεγα 7 ευρώ το παιδί και δεν έχεις και οπτική με τα παιδιά.Εγώ θα πρότεινα τον μαγεμένο βυθό στο τέρμα των λεωφορίων της Βούλγαρη είναι σε εύκολο σημείο και υπάρχει και πάρκινγκ.Η είσοδος είναι 5 ευρώ με χυμό και τόστ ή κρουασάν.Εμείς όσες φορές πήγαμε τα παιδιά πέρασαν τέλεια και έχω κάνει και πάρτυ εκεί με πολύ καλές τιμές και ποιοτικό φαγητό.

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...