Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

αίμα στην 6η εβδομάδα


Afro85

Recommended Posts

Τι ομορφο ονομα το χρυσα...πολυ μου αρεσει!!!

Αντε με το καλο περιμενουμε το απογευμα τα ομορφα νεα σου!!!αναλυτικα ε.....ξερεις οτι μας αρεσουν οι αναλυσεις!

Πασχαλιτσα τι ωραιαααααα ο μπεμπης σου τωρα θα δινει το παρον...συνηθως οταν χαλαρωνω εμενα δινει κλοτσιιιιδια!

Και μερικες φορες ρυθμικα σαν να εχει λοξυγγα...

Γουλιτσα ολα καλα θα πανε....πατε για κανενα μπανακι?

Εγω εχω μεινει στο ενα ακοοοοομα!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 2,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Κορίτσια μου για τα ονόματα είμαι της απόψεως πώς δε πρέπει να φδινετε λογαριασμό πουθενά! Ούτε πεθερικά ούτε γονεις.. Μαράκι καλά είσαι! Εμείς κάνενα !!! :P Δεν ευνοεί κι ο καιρός... Δεν ξέρω για εσάς εδώ πάντως έχουμε κρύο..

mHOqp3.png
Link to comment
Share on other sites

Αφρο περιμενουμε νεα...

Πασχαλιτσα και κοριτσια μετα απο τους πονους περιοδους οι οποιοι μου εχουν περασει εχω αραια και που παρατηρησει να σκληραινει η κοιλιτσα μου...και πιο πολυ απο ενα σημειο...ειχε καμια απο σας πετρωματα?ο γιατρος μου δωσε κιαλλη αδεια ...και μου πε οτι δεν θελουμε απο τωρα πετρωσεις...οτι δεν ειναι καλο!

Link to comment
Share on other sites

Μαρακι μου δε θυμαμαι να ειχα πετρωματα στις εγκυμοσυνες μου. Αν ειχα θα ανησυχουσα κι εγω. Χαλαρωσε κι απολαυσε την αδεια σου! Θα φτιαξει κι ο καιρος, που θα παει!

Αφρο ολα καλα με τις εξετασεις? Για πες μας τα νεα σου!

Γουλιτσα κι εγω εχω την ιδια αποψη με σενα! Δικα μας ειναι τα παιδια! Ζοριζομαστε σε εγκυμοσυνη, γεννα και στο μεγαλωμα κι οι γονεις απλα περιμενουν ν ακουσουν το ονομα! Εγω τραβηξα παρα πολλα στον μικρο μου και το καταλαβα με ολη του τη σημασια αυτο. Κυριως απ τα πεθερικα μου! Το χειροτερο ηταν οτι μας εδωσε καταρα να μη ξανακουσουμε το ονομα της μεσα στο σπιτι μας! Αστα, περασαν! Τα παιδακια μας να ειναι καλα!

Πασχαλιτσα ποσο χαιρομαι που ενιωσες το μωρακι σου! Απο δω και περα θα το καταλαβαινεις ολο και πιο συχνα!

Πολλα φιλια κοριτσια μου! Αναμενω νεα σας!

:D My husband

My boys

My whole life :D

Link to comment
Share on other sites

Γειά σας κορίτσια μου!λοιπόν έγω είχα ραντεβού 3:30,μπήκαμε 6:30 και τελειώσαμε 8 και κάτι!κουράστηκα πάαααρα πολύ...φυσικά γυρίσαμε πολύ αργά σπίτι και μπήκα να σας πώ ό,τι είναι όλα καλά!!!μόνο να συνεχίσω να προσέχω για το ζάχαρο μην ανεβεί και πάρει πολλή βάρος το μωρό αλλά προς το παρών είναι όλα φυσιολογικά!το καλύτερο φυσικά ήταν το 3d όπως ήταν αναμενόμενο φίλες μου...θα το δείτε και εσείς!αν και η δικιά μας ήταν ντροπαλή και έβαζε χεράκια,ποδαράκια στο πρόσωπο,καταφέραμε να δούμε ό,τι είναι μια κούκλα!!!χιχιχι...φιλάκια!καληνύχτα.

uZcJp3.pngEueBp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Αφρο μου συνχαρητηρια για την μπουμπουκα σας....

Εννοεις οτι σας δωσανε εγχρωμη φωτογραφιαααα?

Ανυπομονω και εγω να παω αυριο...

Ποσα γραμμαριακια ειναι η μπουμπου?

Λες να χω και εγω ζαχαρο και να μου ειπε οτι ειναι μεγαλο μωρακι? Κανονικα την αλλη βδομαδα θα πρεπει να κανω και εγω καμπυλη ζαχαρου...αλλα δεν μου χει πει τπτ...

Link to comment
Share on other sites

Μαρακι μου δε θυμαμαι να ειχα πετρωματα στις εγκυμοσυνες μου. Αν ειχα θα ανησυχουσα κι εγω. Χαλαρωσε κι απολαυσε την αδεια σου! Θα φτιαξει κι ο καιρος, που θα παει!

Αφρο ολα καλα με τις εξετασεις? Για πες μας τα νεα σου!

Γουλιτσα κι εγω εχω την ιδια αποψη με σενα! Δικα μας ειναι τα παιδια! Ζοριζομαστε σε εγκυμοσυνη, γεννα και στο μεγαλωμα κι οι γονεις απλα περιμενουν ν ακουσουν το ονομα! Εγω τραβηξα παρα πολλα στον μικρο μου και το καταλαβα με ολη του τη σημασια αυτο. Κυριως απ τα πεθερικα μου! Το χειροτερο ηταν οτι μας εδωσε καταρα να μη ξανακουσουμε το ονομα της μεσα στο σπιτι μας! Αστα, περασαν! Τα παιδακια μας να ειναι καλα!

Πασχαλιτσα ποσο χαιρομαι που ενιωσες το μωρακι σου! Απο δω και περα θα το καταλαβαινεις ολο και πιο συχνα!

Πολλα φιλια κοριτσια μου! Αναμενω νεα σας!

 

Μου θυμίζει τους παππούδες μου... Γιώργος ο παππούς Γεωργία η γιαγιά και έβγαλαν οι δικοί μου Γεωργία εμένα και τον αδελφό μου Γεωργό. Και παρότι η μητέρα μου είχε τάξει να μου βάλει το Παναγιώτα που έμεινε δεύτερο όνομα.. Ακριβώς Miss Lemon μου τα παιδάκια να ειναι πάντα καλά και οι άλλοι ας ρίξουν ΟΣΕΣ κατάρες θέλουν!

mHOqp3.png
Link to comment
Share on other sites

Ναι,Μαρία μου!όλα καλά για εμάς...περιμένουμε τα δικά σου νέα αύριο και εύχομαι να είναι όλα τέλεια και να τον δείτε πολύ καλά!το βάρος της ήταν 695 γραμμάρια και είναι οριακά φυσιολογικό μας είπε και για αυτό να προσέξουμε για το μέλλον!μας έδωσε σε dvd ολη την εξέταση και το βλέπουμε και σε 3d εκεί μέσα!

uZcJp3.pngEueBp3.png
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κορίτσια!τι κάνετε;σήμερα ξυπνήσαμε και εγώ και ο άντρας μου με διάρροια,εμετό και πυρετό!ο άντρας μου είναι λίγο καλύτερα τώρα αλλά εγώ δεν έχω καταφέρει να φάω κάτι και να το κρατήσω!Μαρία μου,εύχομαι να είναι πολύ καλό το βάρος σας!!!τι ώρα έχεις αύριο;εσύ πόσα κιλά έχεις πάρει τώρα;

uZcJp3.pngEueBp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Αφρο μου καμια ιωσουλα θα κολλησατε

..εχετε πολυ πυρετο?να προσεχεις να μην αφυδατωθεις...

Εμεις αυριο εχουμε 7'30ραντεβου...οποτε και εγω αργα θα σας τα γραψω τα νεα μας...

Μεχρι τωρα εχω παρει 5κιλα κοριτσια...εσεις???την τεταρτη γινομαο 23εβδομαδων...δηλαδη ποσο μηνων ειμαι?εχω μπερδευτει...

Link to comment
Share on other sites

Ναι Μαρία μου!γαστρεντερίτιδα πρέπει να είναι αλλά δεν την παλεύω άλλο...μέχρι 38 έκανα!και εγώ μπερδεύομαι αλλά νομίζω στον 6ο είσαι!και εγώ έχω πάρει 5 κιλά και εμένα μου φαίνονται καλά αλλά μου γκρινιάζουν!τι να πώ;καληνύχτα και καλά αποτελέσματα!

uZcJp3.pngEueBp3.png
Link to comment
Share on other sites

Αφρο μου τι ωραια! Μπραβο υπεροχα νεα φανταζομαι θα το βλεπεις συνεχως ....μαρια μου αφου εισαι 23 σε μια βδομαδα στης 24 εβδομάδες ς θα κλεισεις τον 6 μηνα ...επομενος περιμενουμε εσενα μαρακι μου σημερα ..με το καλο κ υπεροχα αποτελεσματα να εχεις !!

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστω κοριτσαρες μου!!!!

Αντε να δουμε...

Εχω ανχωθει και με την χωρα...ελπιζω να πανε ολα καλα και να μην μας κανουν να γεννησουμε στα χωραφιαααα...χεχε

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Ολα καλα κοριτσια μου γυρισαααα...

Ειμαστε και εμεις μεγαλα μωραααα 680γρ .

Αλλα δεν μας δωσανε εγχρωμη φωτογραφια με φατσουλα ουτε dvd...

Γιατι δεν ηταν σε καλη θεση για φωτογραφια...

Link to comment
Share on other sites

Δεν τον ειδαμε εγχρωμο τον ειδαμε ασπρομαυρο μονο...

Ηθελα να τον δω 4d αλλα μου πε δεν θα βλεπαμε φατσα γιατι δεν ηταν σε καλη θεση....και ημουν η τελευταια και βιαζοταν να φυγει απο οτι καταλαβα δεν το προσπαθησε και πολυ για εγχρωμη... γκρρρρρρρ.

Σκατονοσοκομεια......

Link to comment
Share on other sites

A!κατάλαβα κούκλα μου...βλακεία του!και εμάς δεν είχε καλή θέση αλλά το πάλεψε πολύ!τελοσπάντων...αφού είναι όλα καλά,αυτό έχει σημασία!ίσως την άλλη φορά!

uZcJp3.pngEueBp3.png
Link to comment
Share on other sites

Ναι εχεις δικιο....αφου ειναι ολα καλα!!!

Σου εκανε κολπικο να δει τραχηλο?

Εμενα ναιιιι και στην αυχενικη και τωρα ειδε τραχηλο απο κολπικο μισο λεπτακι...

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κούκλες!πως είστε σήμερα;Ναι,μου έκανε και κολπικό...όλα καλά μου είπε και ο πλακούντας είναι σε πολύ καλό σημείο λέει,ότι και αν σημαίνει αυτό!

uZcJp3.pngEueBp3.png
Link to comment
Share on other sites

Τελεια ολα...εμενα μου μενει να κανω και την καμπυλη ζαχαρου θελω να του το πω γιατι θα αργησω να τον δω τον γιατρο...

Τωρα θα αρχισετε να ψαχνετε για το δωματιακι σας?να μας ενημερωνετε και εμας αφρο...τι κοιτατε και τι αγοραζετεεεε!

Link to comment
Share on other sites

Ναι Μαρία μου,να πας να την κάνεις σύντομα!να έχεις το κεφάλι σου ήσυχο και απο αυτό...εγώ την πήρα χθες και ήταν καλή!θα την πάω μεσ'την βδομάδα στον διαβητολόγο να την δεί να μου πει τι να κάνω και θα παώ και για την γενική αίματος του μήνα αύριο γιατί έχω γιατρό την Παρασκευή και θα πρέπει να έχουν βγεί τα αποτελέσματα να τα δεί!θα κοιτάξουμε για το καρότσι,πιο πολύ για να το δώ απο κοντά γιατί έχω καταλήξει πιο θέλω απο μια έρευνα που έκανα και να δούμε για κούνια,σιφονιέρα που και για αυτά έχω δεί μια αλυσίδα που έχει ωραία αλλά θέλω να δώ και τιμές!ο άντρας μου λέει να βάψουμε και το δωμάτιο απο τώρα αλλά θα δούμε!εσείς τι λέτε;

uZcJp3.pngEueBp3.png
Link to comment
Share on other sites

Αφρο μολις τωρα κοιταγα για το καροτσι ....αλλα ειμαι πολυ μπερδεμενη...εσυ τα χεις δει και απο κοντα???

Σε ποιο μοντελο εχεις καταληξει?γραφτο να το τσεκαρω...

Προτιμας τα καροτσια 3σε 1 η τα απλα?

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...