Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

βαφτιση θεμα χιονομπαλες


GEMINI

Recommended Posts


Διαφημίσεις


καλημερα aggeloudia. Eimai νεο μελος και ευχαριστω για το ενδιαφερον σου. εχω τεραστιο κολλημα με χιονομπαλες αυτες τις γυαλινες σφαιρες με υγρο και glitter, Οταν τις κουνας φαινεται σαν να χιονιζει. αναρωτιεμαι αν υπαρχουν σε μορφη παιδικης μπομπονιερας με χρώματα παλ και μεσα να εχει ίσως αλογακι, καρουζελ , μωρο κατι αγοριστικο περισσοτερο.

σε ευχαριστω

Link to comment
Share on other sites

Είναι υπέροχη ιδέα και ένα διακοσμητικό που δεν σου πάει καρδιά να πετάξεις!!!

 

Η xrysalis θυμάμαι είχε βρει ωραίες χιονόμπαλες!

εχω ενα μπεμπουλινι ομορφο γλυκο κουκλινι!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

μαριλιτα ευχαριστω για προσοχη σου.

 

θυμασαι σε ποια σελιδα η xrysalis έιχε μιλησει για χιονομπαλες??

ειχε προτεινει και καταστηματα??

 

 

ΛΑΘΟ ΣΣ ΛΑΘΟΣΣ / H aggeloudia είχε τις μπομπο χιονόμπαλες!!!

εχω ενα μπεμπουλινι ομορφο γλυκο κουκλινι!

Link to comment
Share on other sites

Η Aggeloudia ειναι ο μαστερ της βαφτισης μην ανησυχεις, θα μπει σε λιγο κ θα σου απαντηση,εαν βιαζεσαι ομως πηγαινε στην σελιδα με την βαφτιση, κ θα δεις οτι εχει κ φωτο απο τις δικες της χιονομπαλες

Link to comment
Share on other sites

http://parents.org.gr/forum/viewtopic.php?p=317174#317174

 

Αυτές εννοεις...;;;

πηγαινε προς το τελος της σελίδας και δες...Μαλλον αυτά ψαχνεις...τα ειχα κάνει στο Σισινι ως παιδικές και θεωρω οτι ηταν ακριβως στο γουστο μου!!!!!!!!!!

 

καλάααα, κοριτσάκια με κάνετε και δειχνω ετσι :arrow::oops:

δεν ειμαι μαστερ...απλως ,το γουστάρω...ευχαριστώ πολύ πολύ...Vann να δεις στο δικό σου τι θα κάνουμε...πουσε συ;;;σεχασα...για μπες στο chat

Τι ωραιο να εισαι μανουλα!!!

Link to comment
Share on other sites

κοριτσια ευχαριστω για την προσοχη σας.

ετοιμαζω βαφτιση γιου μου απο το κρεβατι [ είμαι εγκυος ξανα με προβληματακια] και δεν μπορω ευκολα να βγω στα μαγαζια. περιμενω αν εχετε ονοματα καταστηματων και διευθυνσεις για να στειλω τον ανδρουτσο μου[ τον συζυγο ντε!]

 

τα λεμε

Link to comment
Share on other sites

ΤΑ ΜΕΓΑΛΑ ΠΝΕΥΜΑΤΑ ΣΥΝΑΝΤΩΝΤΑΙ!!!

Δεν εξηγειται αλλιως βρε aggeloudia. πλησιαζουν πολυ με αυτο που φανταζομουνα .ΤΕΛΕΙΕΣ ΚΑΙ ΣΙΚΑΤΕΣ. Θα το εκτιμουσα αν μπορουσες να μου δωσεις πληροφ , αν δε σε κουραζω. αν δεν θελεις, ευχαριστω για την προσοχη.

 

ΠΡΩΤΟΤΥΠΕΣ ΚΑΙ ΟΙ ΣΟΚΟΛΑΤΕΣ ,ΜΕ χαρτι περιτυλιγματος φανταζομαι, που το ξετρυπωσες, ρε θηριο.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Οποιος γυριζει...μυριζει...

Χαιρομαι που σου αρεσαν...Οι σοκολάτες ειναι πανευκολουρα...αλλά θελει τον χρονο του και τον χωρο του για να τις κάνεις...

Τι ωραιο να εισαι μανουλα!!!

Link to comment
Share on other sites

απο που αγορασες χιονομπαλες ???

 

ψαχνω internet και δε βρισκω κατι. απο τα νευρα μου και τις τρελες ορμονες μου θα φρικαρω.

 

συγχαρητηρια και παλι για επιλογη σου

Link to comment
Share on other sites

βρηκα κατι μινιατουρες χιονομπαλες στο γαιτανιακι [κολωνακι] στην ιστοσελιδα του. πηρα τλφωνο και μου ειπε οτι αγοραζω το αντικειμενο περιπου 5.50 ευρω και extra δεσιμο και κουφετα στην τιμη.

 

να το παθω τωρα το εγκεφαλικο η σε λιγο???

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

aggeloudia και παλι ευχαριστω. οταν εγινα μελος σεν περιμενα τετοια αμεση ανταποκριση. σαν να μιλαω σε παρεα κολλητων.

μολις σηκωθω απο κρεβατι [εγκυος +τρακαρισμα] θα το ψαξω.

 

 

ΦΙΛΟΥΜΠΑΚΙΑ ΣΕ ΟΛΕς

Link to comment
Share on other sites

Ετσι ειμαστε εδω κολλητές και ας μην εχουμε δει η μια την φατσα της αλληνης...ΠΕΡΑΣΤΙΚΑΑΑΑΑΑΑ ΠΟΛΛΑ...τα ξαναλέμε...!!!!!!!!!!!

 

aggelouda mou κι εμενα με 3εχασες////κλαψ κλαψ

P3Ko.jpgNDT5.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • 11 months later...

ΘΕΛΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΔΥΝΑΤΟ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙΤΕ ΣΑΣ ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΓΙΑ ΓΥΑΛΙΝΕΣ ΣΦΑΙΡΕΣ ΓΙΑ ΒΑΠΤΙΣΗ. ΑΝ ΥΠΑΡΧΟΥΝ SITE ΟΠΟΥ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΜΠΩ ΑΚΟΜΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ. ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ!

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...