Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Αλκηστη στη Νεα Σμυρνη


Recommended Posts

Καλή σχολική χρονιά!!

 

Κι εμείς στην Άλκηστη από 2 ετών!! :D Φέτος είμαστε στο προνήπιο. Είναι και οι έξτρα δραστηριότητες - κολυμβητήριο και γυμναστική - που πάνε 35? και 13? αντίστοιχα αν θυμάμαι καλά.

 

VISSINA στο μεταβρεφικό είστε φέτος ή προνήπιο?

 

Στο προνήπιο είμαστε, θα είμαστε συμμαθητές δεν το πιστεύω!!!!!!!!!

Στείλε πμ για λεπτομέρειες!!!!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλημέρα!Συγνώμη δεν είχα δει το μήνυμα σου νωρίτερα.Εμένα μου είπαν 200 ευρώ γραφική ύλη...Ανεξάρτητα όμως απ αυτό ξεκινήσαμε την προηγούμενη Δευτέρα και είμαι πολύ ευχαριστημένη αν και είμαστε ακόμη στην προσαρμογή.!Εμένα ο μικρός μου είναι στο μετάβρεφικό στο bebe εσείς απ ότι καταλαβαίνω είστε πιο μεγάλοι...?Ευχαριστώ για την απαντησή σου.

 

Καλή σχολική χρονιά σε όλους!πολύ χαίρομαι που βρήκα κι άλλους γονείς με παιδάκια στην Αλκηστη!Εμας είναι οι πρώτες μέρες αλλά το σταθμό τον ήξερα γιατί τους κάνουμε θεατρικές παραστάσεις και ήμουν σίγουρη για τη φροντίδα και την αγάπη που δείχνουν στα παιδάκια!

 

Θαυμάσια, ωραία που ήξερες το σταθμό από πριν!!! Είχες μια άποψη και επιβεβαιωνόμαστε και εμείς για την επιλογή μας, πάντα όσο ευχαριστημένη και να είμαι σκέφτομαι περνάει άραγε καλά εκεί;;

 

Άντε ΚΑΛΗ ΣΧΟΛΙΚΗ ΧΡΟΝΙΑ!!!!!!!!!! σε όλα τα παιδάκια και τα δικά μας!!!

Link to comment
Share on other sites

Ηξερα το προνήπιο και το νήπιο(εκεί γίνονται οι παραστάσεις)δεν ήξερα το bebe και γι αυτό ρωτούσα πρίν από καιρό.Τώρα ξέρω ότι και στο bebe το προσωπικό είναι εξαιρετικό και λογικό είναι αφού είναι μια επιχείρηση και διευθύντρια και στα δύο είναι η ίδια η οποία είναι αξιόλογη.Καλή συνέχεια σε όλους:P

Link to comment
Share on other sites

  • 8 χρόνια μετά...

Καλησπέρα σας συγγνώμη που επαναφέρω το θέμα .. είναι κάποια μανούλα που έχει πρόσφατη εμπειρία από το βρεφικό τμήμα του σταθμού ? Και αν μπορεί να μου πει και το κόστος ... ευχαριστώ πολύ !!!

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...