Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

ΠΡΩΤΟ ΒΗΜΑ-ΚΟΥΡΔΙΣΤΟ ΠΟΣΤΟΚΑΛΙ-ΦΩΤΕΙΝΗ ΗΛΙΑΧΤΙΔΑ


Recommended Posts

Καλησπέρα,

Μένω Πατήσια και είμαι ανάμεσα στους 3 αυτούς σταθμούς για την 3 ετών κόρη μου. Εχεί κανένας εμπειρία από κάποιον ...περίμενω εναγωνίως νέα σας γιατί πρέπει να αποφασίσω άμεσα.Δεν έχω επισκεφτεί μόνο την Φωτεινή Ηλιαχτίδα ακόμα.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγώ στέλνω τον γιό μου για τρίτη χρονιά φέτος στη Φωτεινή Ηλιαχτίδα στη Χαλέπα και είμαι πολύ ευχαριστημένη! Στο Κουρδιστό πορτοκάλι μου είχαν μιλήσει πολύ "ψιλομύτικά" και τους έγραψα και στο Πρώτο βήμα δεν πήγα καθόλου να το δω γιατί από τηλεφλώνου δεν με ικανοποιούσαν οι εγκαταστάσεις τους.

Link to comment
Share on other sites

Έχω κάνει ειδική συμφωνία γιατί προεξοφλώ τα δίδακτρα όλου του χρόνου από το καλοκαίρι. Πάντως απ΄όσο θυμάμαι είναι πιο φθηνά από το γελαστό πορτοκάλι. Και όπως είπα πιστεύω και πολύ καλύτερα!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

to gelasto portokali den me enthousiase, i fotini ηλιαχτίδα πολύ ωραίος χώρος αλλά λίγο ακριβός. Την Πέμπτη έχω ραντεβού στο Πρώτο Βήμα όπου έχω ξαναπάει οπότε μάλλον εκεί θα καταλήξω και ο θεός βοηθός τι να πώ.... μετα πρέπει να παρακολουθούμε την κάθε αντίδραση του παιδίού για να καταλάβουμε :D

Link to comment
Share on other sites

  • 1 χρόνο μετά...

Καλησπέρα σας,

υπάρχει καμμία μανούλα απο εσάς να μου πει την γνώμη της για καλό ιδιωτικό παιδικό στα Πατήσια?Είμαι πολύ αγχωμένη με το θέμα αυτό, ο καιρός πλησιάζει που η μικρή μου θα γίνει 3 χρονών,και θα ήθελα απο όσο περισσότερες μανούλες που έχουν σχετική εμπειρία να με ενημερώσει.έιχα διαβάσει στο forum κάποια στιγμή για το "ΠΑΙΔΟΤΟΠΟ" Πλ.Παπαδιαμάντη κ "ΗΛΙΟ" Ν.Φιλαδέλφεια κάτι άλλο??

τώρα έχω μία κυρία ειμαι ικανοποιημένη αρκετά αλλά θεωρώ ότι είναι πια καιρός να πάει στον παιδικό..

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • 11 months later...
  • 2 months later...

Καλησπέρα, θεωρώ ότι η περιοχή έχει διάφορους καλούς παιδικούς σταθμούς!Δεν πιστεύω ότι υπάρχει 1 σωστή απάντηση στο ποιός είναι ο καλύτερος σταθμός της περιοχής, είναι και θέμα γούστου καμιά φορά!Τοποθετώ 2-3 βιντεάκια από τους παιδικούς της περιοχής που ελπίζω να βοηθήσουν!

Υ.Σ.:Δεν βρήκα για όλους τους σταθμούς video, γιαυτό όποιος θέλει ας ανεβάσει κάποιο επιπλέον!

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...