Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

ΠΑΙΔΙΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ "Ο ΜΙΚΡΟΣ ΑΝΤΩΝΗΣ"- ΠΙΚΕΡΜΙ


Recommended Posts

Μιας και ψαχνω παιδικό σταθμό για τον επόμενο Σεπτέμβρη, θα ήθελα όποιος ξέρει να με βοηθήσει για αυτούς τους σταθμούς που βρίσκω..Thanks

Ο πρώτος που έχω βρει είναι "ο μικρός αντώνης" στο Πικέρμι, αν κάποια έχει εμπειρία ή ξέρει κάτι...να σημειώσω ότι πρόκειται για παιδάκι 6 μηνών.

Ευχαριστω parents!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • 4 εβδομάδες μετά...

Καλησπέρα!!!Βρίσκομαι και εγώ σε αναζήτηση παιδικού σταθμού...Μένω Ραφήνα και προσανατολίζομαι σε κάποιον κοντικό σταθμό.Εχετε κάτι να μου προτείνετε? Εχω επισκεφθεί 2-3 αλλά θα μου ήταν ιδιαίτερα χρήσιμο αν είχα κάποια ενημέρωση εκ των έσω. Ευχαριστώ εκ των προτέρων.

Link to comment
Share on other sites

  • 5 χρόνια μετά...
  • 2 εβδομάδες μετά...

Kalimera! Sorry gia ta greek English....Exo kai ta 2 paidia mou 14 minon kai 4,5 minon sto Mikro Antonh ...Sinergazomai me to staumo 3 xronia kai eimai poli eyxaristimeni..Oi paidagogoi kai i Die8insi kai poli kaloi...Ta paidia mou einai poli happy...Ean theleis perissoteres plirofories steile mou pm..na milisoume...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Είναι εξαιρετικός σταθμός ο Μικρός Αντώνης θεωρώ από τους κορυφαίους στην Αττική..δεν είναι δλδ απλός παιδικός είναι σχολείο. ήτανη κόρη μου από 12 μηνων ως 3 χρονών. Πειθαρχία, καθαριότητα, ουσία, όχι φρου φρου κι αρώματα..η διευθύντρια ψυχολόγος για παιδια, μακάρι να είχα την οικονομική δυνατότητα να στείλω και τη μιρκή εκεί..γιατί είναι ακριβός..

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...