Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

ΔΡΑΣΤΗΡΙΟΤΗΤΕΣ ΓΙΑ ΑΓΟΡΙ 3 ΕΤΩΝ ΣΤΗ ΘΕΣ/ΝΙΚΗ


Recommended Posts

Εχετε να μου προτεινετε καποια δραστηριοτητα για τον γιο μου; Θα τον δοκιμασω στο εθνικο κολυμβητηριο αλλα αν υπαρχει και κατι αλλο; Ρωτησα στο ωδειο Νακκα για μαθηματα μουσικοκινητικης αλλα ειναι πολυ ακριβο!!!! Αν ξερει καμια απο εσας υπαρχει καποια ομαδα ποδοσφαιρου που να αναλαμβανει τοσο μικρα; Αν υπαρχουν αλλες δραστηριοτητες για αυτη την ηλικια; Γνωριζετε κατι;

Link to comment
Share on other sites

  • 3 εβδομάδες μετά...

Διαφημίσεις


στη θεσσαλονικη δεν εχει τιποτα για παιδια;;;;;;;;;;;; μονο παιδοτοπο;;;;;;;;;;; εσεις που τα πατε :::::::::: ολη μερα μεσα στο σπιτι ;;;;;; ευτυχως εδω εχουμε παρκα παιδικες χαρες τα παντα τι να πω:confused::confused::confused::confused:

Link to comment
Share on other sites

στη θεσσαλονικη δεν εχει τιποτα για παιδια;;;;;;;;;;;; μονο παιδοτοπο;;;;;;;;;;; εσεις που τα πατε :::::::::: ολη μερα μεσα στο σπιτι ;;;;;; ευτυχως εδω εχουμε παρκα παιδικες χαρες τα παντα τι να πω:confused::confused::confused::confused:

 

Εμείς, θα ξεκινήσουμε να πηγαίνουμε με τον μικρό, από την ερχόμενη βδομάδα, δοκιμαστικά, σε μια ομαδούλα μουσικοκινητικής, αλλά ανατολικά και εκτός πόλης.

Κατά τα άλλα, επειδή κι εγώ ψάχνω, υπάρχει κάτι στο αεροδρόμιο, αλλά δεν ξέρω ακριβώς τι, αν θέλεις να σου δώσω link.

Αν πάλι ανακαλύψεις κάτι εσύ μας ενημερώνεις.

932708c9ku0fnaz0.gif
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Περαία.

 

Καλημέρα,

 

Εκεί μένω, αλλά τι ακριβώς είναι αυτό?

μήπως το πρόγραμμα δραστηριοτήτων του Πολιτιστικού Κέντρου Δήμου Θερμαϊκού ή κάτι άλλο??

 

Με ενδιαφέρει και μένα.

μπορείτε να μου πείτε?

 

Ευχαριστώ.

Σοφία Δ

Link to comment
Share on other sites

Εμείς, θα ξεκινήσουμε να πηγαίνουμε με τον μικρό, από την ερχόμενη βδομάδα, δοκιμαστικά, σε μια ομαδούλα μουσικοκινητικής, αλλά ανατολικά και εκτός πόλης.

Κατά τα άλλα, επειδή κι εγώ ψάχνω, υπάρχει κάτι στο αεροδρόμιο, αλλά δεν ξέρω ακριβώς τι, αν θέλεις να σου δώσω link.

Αν πάλι ανακαλύψεις κάτι εσύ μας ενημερώνεις.

 

 

εκανες δοκμαστικο και πως ειναι ; πηρα τηλ και το ακουσα καλο σε σχεση με το ωδειο που σου ειπα!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Οχι την Τρίτη θα ξεκινήσουν. Χτες είχα ραντεβού με την κυρία να γνωριστούμε, να δει ο μικρός το χώρο κλπ.

 

Σοφία Δ. έστειλα και σε σένα pm. Δεν θέλω να θεωρηθεί ότι κάνω διαφήμιση. Στο κάτω κάτω κι εγω στο ψάξιμο είμαι.

932708c9ku0fnaz0.gif
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

βρε κουμπαρα στειλε πμ ή ριξε καμια παραπανω πληροφορια, γτ νακα εψαξα κι εγω αλλα πανακριβος

 

βρηκα πολλα ωδεια !!! που κανουν μουσικη προπαιδεια!!!!!! και ειναι και πιο οικονομικα!!!!! αχ ειμαι πολυ χαρουμενη!!!! πηγαμε στο νακκα πολυ καλο το μικρο το χαρηκε πολυ και ετσι εψαξα για αλλα!!!! ανατολικα υπαρχουν 4 ωδεια !!!!!!

Link to comment
Share on other sites

βρηκα ωδειο στη τουμπα που κανει μαθημα μουσικης προπαιδειας με 100 ευρω το χρονο και αλλα 100 ευρω για θεατρικο παιχνιδι!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

βρηκα ωδειο στη τουμπα που κανει μαθημα μουσικης προπαιδειας με 100 ευρω το χρονο και αλλα 100 ευρω για θεατρικο παιχνιδι!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

Ax πολύ ωραίο μου ακούγεται, αλλά μας πέφτει κομματάκι μακριά.

Τα άλλα πάλι προς τα εκεί είναι? Τούμπα δηλ?

Περάσατε καλά στο δοκιμαστικό σας διαβάζω. Τί κάνατε ακριβώς?

932708c9ku0fnaz0.gif
Link to comment
Share on other sites

τους διαβασε ενα παραμυθι και πανω σε αυτο ειπαν τραγουδι ,ασκησεις με το σωμα( το παραμυθι αναφεροταν στον ελεφαντα) με μουσικη και παιξαν με μαρακες και τυμπανα πανω στο ρυθμο της μουσικης.Ηταν πολυ καλο!!!!! Ενα που βρηκα ειναι πισω απο τη φενα και ειναι 280 ευρω τη χρονια

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

βρηκα πολλα ωδεια !!! που κανουν μουσικη προπαιδεια!!!!!! και ειναι και πιο οικονομικα!!!!! αχ ειμαι πολυ χαρουμενη!!!! πηγαμε στο νακκα πολυ καλο το μικρο το χαρηκε πολυ και ετσι εψαξα για αλλα!!!! ανατολικα υπαρχουν 4 ωδεια !!!!!!

Γεια σας, αν μπορεις στειλε και σε εμενα οτι βρηκες γιατι την πηγα την κορη μου σε ωδειο εδω στην Περαία και ξετρελαθηκε με τη μουσικη, ομως δεν μπορουμε να συνεχισουμε γιατι δεν βολευουν οι ωρες! ευχαριστω

Link to comment
Share on other sites

Οχι την Τρίτη θα ξεκινήσουν. Χτες είχα ραντεβού με την κυρία να γνωριστούμε, να δει ο μικρός το χώρο κλπ.

 

Σοφία Δ. έστειλα και σε σένα pm. Δεν θέλω να θεωρηθεί ότι κάνω διαφήμιση. Στο κάτω κάτω κι εγω στο ψάξιμο είμαι.

τωρα ειδα οτι εισαι εσυ Online μηπως να μου πεις εδω στη Περαια σε ποια εψαξες γιατι ενδιαφερομαι και εγω για την κορη μου? ευχαριστω

Link to comment
Share on other sites

κι εγω ενδιαφερομαι.στειλτε κ σε μενα πμ!αν και δε νομιζω οτι μπορει να θεωρηθει κατι σαν διαφημιση....φανταζομαι οτι ειναι στα πλαισια της πληροφορησης!;)

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν έχω νέα!!!!

Καταφέραμε και πήγαμε σήμερα το απόγευμα στο δοκιμαστικό.

Ηταν άλλα δυο κοριτσάκια, ένα μικρότερό μας κι ένα μεγαλύτερο.

Κάναμε διάφορα με μουσική, με κουδουνάκια, με μαράκες, με μαντήλια με ένα μεγάλο πανί που το κουνούσαμε σαν θάλασσα, τραγουδάκια με κινήσεις ε για αρχή καλά ήταν, απλά σε κάποια φάση το κάθε παιδάκι έκανε τα δικά του και συμμετείχαμε μόνο οι γονείς :(

Η κοπέλα είναι ένα νέο κορίτσι που φαίνεται οτι αγαπάει πολύ τα παιδάκια.

Αυτά ήταν τα δικά μας τα νέα. Λέω να το τολμήσω και να συνεχίσω καλά να είμαστε.

932708c9ku0fnaz0.gif
Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν έχω νέα!!!!

Καταφέραμε και πήγαμε σήμερα το απόγευμα στο δοκιμαστικό.

Ηταν άλλα δυο κοριτσάκια, ένα μικρότερό μας κι ένα μεγαλύτερο.

Κάναμε διάφορα με μουσική, με κουδουνάκια, με μαράκες, με μαντήλια με ένα μεγάλο πανί που το κουνούσαμε σαν θάλασσα, τραγουδάκια με κινήσεις ε για αρχή καλά ήταν, απλά σε κάποια φάση το κάθε παιδάκι έκανε τα δικά του και συμμετείχαμε μόνο οι γονείς :(

Η κοπέλα είναι ένα νέο κορίτσι που φαίνεται οτι αγαπάει πολύ τα παιδάκια.

Αυτά ήταν τα δικά μας τα νέα. Λέω να το τολμήσω και να συνεχίσω καλά να είμαστε.

 

Ελένη, καλημέρα

 

Φαινεται να άρεσε στον μικρό σου......ή μήπως και σε σένα που είχες την ευκαιρία να παίξεις και λίγο ??? χα,χα

Πες μας τις εντυπώσεις σου και από την επομενη φορά για να πάρουμε και εμείς μια πιο ολοκληρωμένη ιδέα....

 

Ευχαριστούμε.

Σοφία Δ

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια καλημερα και απο εμενα,

Εγώ πήγα την κόρη μου στο Πυθαγόρειο Ωδείο στη Περαία (δεν νομίζω να θεωρηθεί διαφήμηση αλλά ενημέρωση για τις ενδιαφερόμενες) και η μικρή μου ξετρελλάθηκε. Είναι πολύ ευχάριστο το μάθημα και πολύ γλυκιά η δασκάλα. Όμως δεν με βολεύει η ώρα (κάθε Δευτέρα 5μμ) γιατι έχουμε κανονίσει άλλη δραστηριότητα εκείνη την ώρα. Τα δίδακτρα βέβαια έιναι 50€ τον χρόνο ναι καλά διαβάσατε!!! Θα ήθελα όμως εάν κάποια γνωρίζει και κάποιο αλλο ωδείο εδω στην Περαία να μας πει για να το ψάξουμε και εμείς.

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν έχω νέα!!!!

Καταφέραμε και πήγαμε σήμερα το απόγευμα στο δοκιμαστικό.

Ηταν άλλα δυο κοριτσάκια, ένα μικρότερό μας κι ένα μεγαλύτερο.

Κάναμε διάφορα με μουσική, με κουδουνάκια, με μαράκες, με μαντήλια με ένα μεγάλο πανί που το κουνούσαμε σαν θάλασσα, τραγουδάκια με κινήσεις ε για αρχή καλά ήταν, απλά σε κάποια φάση το κάθε παιδάκι έκανε τα δικά του και συμμετείχαμε μόνο οι γονείς :(

Η κοπέλα είναι ένα νέο κορίτσι που φαίνεται οτι αγαπάει πολύ τα παιδάκια.

Αυτά ήταν τα δικά μας τα νέα. Λέω να το τολμήσω και να συνεχίσω καλά να είμαστε.

μπραβο ελενη.θα το χαιρετε το παιδι πολυ αυτο εμας μας εφαγε στην στροφη η κορη...βρεθηκε μετα απο ερευνα αναζητηση δυο ετων ωδειο με 40ε τον μηνα για την κλασικη κιθαρα που ηθελε η μικρη.και παλι τον μικρο τον παω πισω.ο μεγαλος παει μονο ταεκβοντο αλλα φετος χτυπαμε 3το νταν και πανεληνιους αστα.η μικρη παει προσκοπισμο αγγλικα χορο κιθρα.τι να κανω.το κουτσικο ας αρχισει του παραχρονου μαζι με τα νηπια.

my 3 little stars are my reason to be2946785n7mfu4of95.gif

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...