Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Μετατροπή αρχείων mp3... γνωρίζει κανείς????


maryp

Recommended Posts

Γνωρίζει κανείς πώς μπορώ να μετατρέψω τα μουσικά αρχεία που έχω στον Η/Υ μου από mp3, έτσι ώστε να "παίζουν" και σε παλαιού τύπου σιντιέρα???

Ευχαριστώ προκαταβολικά!!!! :D

Great minds discuss ideas, average minds discuss events, small minds discuss people.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


να τα φτιάξω δλδ σε cd και μετά να τα κάνω burn στο nero??? θα ακούγονται έτσι από συμβατικό cd player που δεν παίζει mp3????????

Great minds discuss ideas, average minds discuss events, small minds discuss people.

Link to comment
Share on other sites

Θα πας στο νέρο και στο σημείο που είναι η νότα έχει μια εντολή "δημιουργήστε ένα cd ήχου". Δοκίμασε αυτό. Θα στα γυρίσει αμέσως τα αρχεία από ΜΡ3.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

http://www.nch.com.au/switch/

Κατεβασε απο εδω το trial version

η πλοηγηση μετα στο προγραμμα ειναι πολυ απλη ...πετας μεσα τα αρχεια που θες του λες σε τι να τα μετατρεψει τα βαζεις σε αλλο φακελο και εισαι ετοιμη...(εγω αυτο κανω!)

Link to comment
Share on other sites

Εγώ δεν ξέρω αλλά ήθελα να μάθω τι δουλειά έχει η γριά με την τεχνολογία :roll::lol::lol:

Το δικαίωμά σας να ομιλείτε,δεν περιλαμβάνει και υποχρέωσή μας να σας πάρουμε στα σοβαρά

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...