Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

κολλητικα-κονδυλωματα


Recommended Posts

γεια σας,ευχομαι να ειστε ολοι καλα!

τωρα τελευταια εχω εναν εντονο προβληματισμο!μια καλη μου φιλη εχει κονδυλωματα και δισταζω να την φιλοξενω σπιτι μου γιατι εχω μια τουαλετα και φοβαμαι μη κολλησω!και 2 φορεσ που εγινε αυτο-εκανα απολυμανση με dettol ktl!

βεβαια δε γνωριζω αν τα κονδυλωματα ειναι κολλητικα!μπορειτε σας παρακαλω να με διαφωτισετε?γιατι,δε θελω να τη χασω απο φιλη!

σας ευχαρισω παρα πολυ!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Βρήκα αυτό το άρθρο, διάβασέ το, απαντά σε πολλές απορίες.http://www.mortakis.gr/%CE%86%CF%81%CE%B8%CF%81%CE%B1/%CE%93%CE%B5%CE%BD%CE%B9%CE%BA%CE%AC-%CE%86%CF%81%CE%B8%CF%81%CE%B1/%CE%9F%CE%BE%CF%85%CF%84%CE%B5%CE%BD%CE%AE_%CE%BA%CE%BF%CE%BD%CE%B4%CF%85%CE%BB%CF%8E%CE%BC%CE%B1%CF%84%CE%B1/

Link to comment
Share on other sites

Είναι κολλητικά αλλά μόνο με σεξουαλική επαφή. Επειδή πριν χρόνια φιλοξενούσαμε μια ξαδέλφη μου η οποία είχε κονδυλώματα, είχα ρωτήσει τον γυναικολόγου μου αν κολλάει από την τουαλέτα και μου είχε απαντήσει όχι.

Πάντως εμείς δεν κολλήσαμε.

Τώρα αν κάποια άλλη κοπέλα γνωρίζει κάτι περισσότερο και διασταυρωμένο ας μας πει.

O5X4p2.png 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

η κυταρολογος μου ειχε πει οτι κολλανε και με τα χερια!,αλλα υπάρχουν εκατονταδες τυποι κονδηλωμάτων οπότε..., και πολλοι ειναι φορεις του ιου και δεν το γνωριζουν

Link to comment
Share on other sites

η κυταρολογος μου ειχε πει οτι κολλανε και με τα χερια!,αλλα υπάρχουν εκατονταδες τυποι κονδηλωμάτων οπότε..., και πολλοι ειναι φορεις του ιου και δεν το γνωριζουν

 

Μάλλον θα εννοούσε τις γνωστές "μυρμηγκιές"

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...