Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Περιαρθρίτιδα ώμου


Recommended Posts

Ήθελα να ρωτήσω έχει καμμιά παρόμοιο πρόβλημα ; Ξεκίνησε με πόνο (σαν αυτό που έχεις πλακώσει το χέρι σου στον ύπνο) στον ώμο και εξελιχθηκε σε μαρτύριο, σε σημείο ο πόνος να με ξυπνάει το βράδυ. Και τώρα να πονάει ο αγκώνας και κατά μήκος ο βραχίονας. Πέρσυ έκανα ενέσεις κορτιζόνης κατευθείαν στο κόκκαλο του ώμου (μετά τον πόνο και ΑΥΤΟΣ ο πόνος της ένεσης) από γιατρό ρευματολόγο. Θεαματικά αποτελέσματα από το ίδιο βράδυ, αλλά είμαι 38 στα 70 τί θα κάνω, μορφίνη ; όπως μου είπε και ο ορθοπεδικός που μου έγραψε χάπια XEFO 8 mg και 10 φυσιοθεραπείες (διαθερμίες, υπέρυχο και ρεύματα). Σήμερα στις 5 μέρες με τόσο ισχυρά χάπια και πονάω ακόμη, όχι τόσο δυνατά αλλά πονάω. Εξυπακούεται ότι δουλειές όπως τζάμια, σίδερο, ψώνια απαγορεύεται. Τώρα τί τους λές ;;;;;;;Επίσης η ακτινογραφία έδειξε και άλατα στην κλείδωση. Θα περάσει ποτέ ή έτσι θα πάει;

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...