Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

ΠΡΟΣΦΟΡΕΣ για πάνες/βρεφικά, σε σούπερμάρκετ (ΓΙΑ ΝΑ ΧΤΥΠΗΣΟΥΜΕ ΤΗΝ ΑΚΡΙΒΕΙΑ)


Recommended Posts

Είναι ένα ξύλινο καρεκλακι, το έδιναν για 3 μέρες στον σκλαβενιτη με αγορά 1 μεγάλου ή 2 μικρών babylino . Δεν ξερω αν θα το κάνουν κ σε αλλα σούπερ μάρκετ .

 

Ξέρει κανείς αν τελείωσε η προσφορά ή αν ισχύει ακόμη;

Ή στραβός είν' ο γιαλός, ή στραβά αρμενίζουμε! ! !:rolleyes:

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 9,5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Πήρα τηλ στην babylino και ρώτησα για το καρεκλάκι αν θα το έχουν και σε άλλα σούπερ μάρκετ και μου είπανε ότι προς το παρόν μόνο στον Σκλαβενίτι και δεν ξέρουν για άλλα γιατί είναι θέμα ανταγωνισμού.Δηλαδή εμείς από επαρχία δεν θα πάρουμε τίποτα.Διάβασα ότι κάποιες κοπέλες το έχουν πάρει 2ιπλό και 3πλό. Μήπως θέλει κάποια από αυτές να μου το χαρίσει με έξοδα αποστολής δικά μου;

Link to comment
Share on other sites

Ξέρει κανείς αν τελείωσε η προσφορά ή αν ισχύει ακόμη;

 

Όταν πήγα χθες , η προωθητρια μου είπε ότι ήταν τελευταία μέρα . Αλλα Γιατί δεν πας να ρωτήσεις ; Όλο και θα τους έχουν περισσέψει καρεκλάκια

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Αχ με αυτά τα καρεκλάκια, όλο διαβάζω και κάνω την χαζή, λέω δεν θα πάω, αμάν πιά, θα παω και ας μου βγεί και σε κακό :lol::lol::lol:

ydS7p3.png 3pOXp3.png

E-shops για παπούτσια ΕΔΩ Εshops ΕΔΩ

Το παλιό θέμα ΕΔΩ Πώληση στο ΕΒΑΥ ΕΔΩ

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Διαφημίσεις

Κορίτσια που πέρνετε τηλέφωνο για τοο καρεκλάκι? Μπορεί κάποια κοπέλα να βάλει το τηλέφωνο εδω?

Ποιές περιοχές σε εξυπηρετούν ? Για να δω στην σακούλα.

ydS7p3.png 3pOXp3.png

E-shops για παπούτσια ΕΔΩ Εshops ΕΔΩ

Το παλιό θέμα ΕΔΩ Πώληση στο ΕΒΑΥ ΕΔΩ

Link to comment
Share on other sites

Εγώ χτες πήγα Σκλαβενίτη: τα μεγάλα babylino είχαν -2ευρώ=15,30 & δώρο το καρεκλάκι και τα pampers baby dry -6ευρώ=12. Πήρα 2 pampers που είχα και 2 κουπόνια -6ευρώ και μου τα πέρασε κανονικά!! Πήρα δηλαδή 2 μεγάλα πακέτα και πλήρωσα 12ευρώ:D

5dyVp3.png
Link to comment
Share on other sites

chatzico Σκλαβενήτης κηφισου, αχαρνων και Αγ. Αναργυρων με βολεύουν. Ευχαριστώ πολύ!

Αχαρνές :arrow: Μενίδι γράφει, Λ. Καραμανλή 97, 210 2477590

 

Δεν βρίσκω κάτι στις άλλες περιοχές, πάρε σε αυτό και ρώτα τα τηλ. των άλλων περιοχών.

ydS7p3.png 3pOXp3.png

E-shops για παπούτσια ΕΔΩ Εshops ΕΔΩ

Το παλιό θέμα ΕΔΩ Πώληση στο ΕΒΑΥ ΕΔΩ

Link to comment
Share on other sites

στην καλλιθεα το πρωι γυρω στις 11 ειχε παρα πολλα.

γιατι δεν παιρνεις ενα τηλ. πριν?

εγω ετσι εκανα για να μην πηγαινω αδικα;)

 

Πήρα εγώ από την Καλλιθέα χτες μόλις διάβασα αυτό το μήνυμα, ευχαριστώ!

 

Ρώτησα την κυρά που τα δίνει και μου έδειξε μια στοίβα δίπλα της και δεν ξέρει και πόσα ακόμη έχουν στις αποθήκες. Οπότε για σίγουρα σήμερα έχει.

 

Είναι πολύ όμορφο, χρωματιστό και αρκετά χαμηλό για τα μικρά ποδαράκια :-) Μόλις καθήσει η μικρή θα δούμε και τη σταθερότητά του.

GJMap2.png
Link to comment
Share on other sites

Εγώ χτες πήγα Σκλαβενίτη: τα μεγάλα babylino είχαν -2ευρώ=15,30 & δώρο το καρεκλάκι και τα pampers baby dry -6ευρώ=12. Πήρα 2 pampers που είχα και 2 κουπόνια -6ευρώ και μου τα πέρασε κανονικά!! Πήρα δηλαδή 2 μεγάλα πακέτα και πλήρωσα 12ευρώ:D

 

 

χτες στο κορωπι ειχαν τις μεγαλες babylino -6 ευρω δηλαδη 11,30.Πηρα προχτες baby dry με - 6 ευρω και - το κουπονι μου.χθες που πηγα να ξαναπαρω ειχε το νουμερο μας με 4 πανες λιγοτερο και φυσικα στην ιδια αρχικη τιμη. και φυσικα και ΔΕΝ αγορασα :evil:.

Kht7p2.png

 

3iVPp3.png

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
Το θέμα αυτό είναι κλειστό για νέες απαντήσεις
×
×
  • Δημιουργία νέου...