Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

ομοιοπαθητικος στο ηρακλειο κρητης;


eirtza

Recommended Posts


Διαφημίσεις


Αν κάποιος γνωρίζει ομοιοπαθητικό γιατρο στο Ηράκλειο θα με βοηθούσε απίστευτα.

Παρακολουθούσε την μικρη μου 1 χρόνο μια πολύ καλή γιατρος και ειδα απίστευτη διαφορά, αλλά δυστηχώς σκοτώθηκε σε τροχαίο πριν 15 μέρες.Περα απο την λύπη μας για την απώλεια του ανθρώπου,αρρώστησε η μικρη και δεν ξέρουμε πως να την αντιμετωπίσουμε.

"LIFE IS NOT MEASURED BY THE NUMBER OF BREATHS WE TAKE, BUT BY THE NUMBER OF MOMENTS THAT TAKE OUR BREATH AWAY!"

Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...
  • 4 months later...

Διαφημίσεις

Γραψε μου σε παρακαλω το ονομα του και το τηλεφωνο του και τοιχον εμπειρίες σου.

 

Γιατι γράφεις ότι οι άλλοι ομοιοπαθητικοί δεν ειναι καλοί; Έχεις ιδία πείρα;

Link to comment
Share on other sites

  • 1 χρόνο μετά...

Καλησπέρα μανούλες.

 

Ενδιαφέρομαι και εγώ για ομοιοπαθητικό γιατρό στο Ηράκλειο για το γιο μου. Πήγε καμία στο γιατρό που αναφέρθηκε προηγουμένως;

Εγώ έχω κλείσει ραντεβού μαζί του σε μία εβδομάδα, αλλά θα ήθελα να μου πει κάποιος που έχει πάει αν έχει μείνει ευχαριστημένος.

Επίσης, υπάρχει κάποιος άλλος ομοιοπαθητικός που να έχετε πάει και να είναι καλός;

 

Αν δεν θέλετε να αναφερθείτε δημοσίως σε κάποιον συγκεκριμένο, παρακαλώ στείλτε μου π.μ.

 

Ευχαριστώ πολύ!

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

καλημέρα σας μανούλες,

γνωρίζω κι εγώ εναν καταπληκτικό γιατρό στο Ηράκλειο το Νίκο, το γραφείο του είναι εκεί, αλλά πηγαίνει και στο χωριό Μυρσίνη-Σητείας (εμένα εκεί με παρακολουθούσε).

Αν ενδιαφέρεστε ακόμα μπορώ να σας στείλω τα στοιχεία του με π.μ.

 

καλή συνέχεια!!:P

:lol:Κωνσταντίνος 2/2/2010 & Αλκυόνη 3/11/2011

Link to comment
Share on other sites

ξέρω εναν ομοιοπαθητικό στο ηρακλειο τον Αρσενιου.Εχω ακούσει πολλα και πήγα και εγω την μικρή μου πριν μια εβδομάδα οποια κοπέλα ενδιαφέρετε να μου στειλει πμ.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • 7 months later...

Καλημέρα σε όλες και σε όλους!

Θα ήθελα αν κάποια κοπέλα γνωρίζει έναν καλό ομοιοπαθητικό γιατρό με εμπειρία στις πολυκυστικές ωοθηκες στο Ηράκλειο Κρήτης να μου στείλει pm.

Δεν θα ήθελα όμως έναν απλό ομοιοπαθητικο, εννοώ ότι ειναι σημαντικό για μενα να εχει και πτυχίο κλασσικής ιατρικής.

Μου είπαν για κάποιο κύριο Νίκο, αλλά δεν τον βρίσκω σε κάποιο κατάλογο ομοιοπαθητικών ούτε στο χρυσό οδηγό.Δεν γνώριζαν να μου πουν αν έχει πτυχίο κλασσικής ιατρικής. Αν κάποια κοπέλα γνωρίζει τον συγκεκριμενο γιατρό ας μου στέιλει pm.Αν θυμάμαι καλά μου είπαν ότι πάει και στη Σητεία.

Ευχαριστώ πολύ!

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

Αν και το θέμα είναι παλιό. Μήπως και εμένα μπορεί να μου στείλει όνομα και τηλέφωνο από ομοιοπαθητικό γιατρό στο Ηράκλειο. Τα παιδιά μου υποφέρουν από έντονο βήχα κάθε χειμώνα. Παίρνουμε κλασσικά singulair, aerius, flixotide, και αναλόγως και σιρόπια όπως prospan, καμιά φορά soldesanil κλπ. Δεν βλέπω βελτίωση. Έχω απελπιστεί, δεν κοιμάμαι, λόγω ότι στον ύπνο με το που βήχουν, λέω τώρα πάλι εμετό θα κάνουν. Για αυτό σκέφτηκα μήπως η ομοιοπαθητική μας βοηθήσει.

 

Ευχαριστώ όποιον μπορεί να βοηθήσει.

Link to comment
Share on other sites

  • 6 months later...

Μήπως θα μπορούσε κάποια από τις κοπέλες να μου στείλει το τηλέφωνο του Νίκου σε πμ?

Η γνωστή που μου τον συνέστησε δεν θυμάται το επώνυμό του ούτε έχει το τηλέφωνό του, οπότε δεν έχω τρόπο επικοινωνίας.

 

Ευχαριστώ!!

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
  • 3 εβδομάδες μετά...

Διαφημίσεις

  • 3 εβδομάδες μετά...

Κορίτσια καλησπέρα...

 

Παρακαλώ πολύ αν κάποια κοπέλα έχει ομοιοπαθητικό στο Ηράκλειο να γράψει την εμπειρία της και δύο σχόλια για το γιατρό... Είναι επείγουσα ανάγκη για κάτι γυναικολογικά θέματα που προέκυψαν.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
  • 2 months later...
  • 1 month later...

:P

Μπορειτε να μου συστησετε εναν ομοιοπαθητικο στο ηρακλειο κρητης;

 

Κυριως ενδιαφερομαι να τον συμβουλευτω για τα μωρα μου (9 μηνων).

ΕΓΩ ΠΗΓΑΙΝΩ ΣΕ ΕΝΑΝ ΠΟΛΥ ΚΑΛΟ ΠΟΥ ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΟΛΑ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑΤΡΟΣ ΟΜΟΙΟΠΑΘΗΤΙΚΟΣ.........ΓΙΑΤΙ ΟΙ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑΤΡΟΙ........ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΚΑΛΟΣ ΣΑΝ ΑΝΘΡΩΠΟΣ.........!!!!!!!!!ΣΑΣ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΙ ΑΚΟΜΗ ΝΑ ΣΑ ΣΤΕΙΛΩ ΤΑ ΣΤΟΙΧΕΙΑ ΤΟΥ.....?

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
:P

ΕΓΩ ΠΗΓΑΙΝΩ ΣΕ ΕΝΑΝ ΠΟΛΥ ΚΑΛΟ ΠΟΥ ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΟΛΑ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑΤΡΟΣ ΟΜΟΙΟΠΑΘΗΤΙΚΟΣ.........ΓΙΑΤΙ ΟΙ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑΤΡΟΙ........ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΚΑΛΟΣ ΣΑΝ ΑΝΘΡΩΠΟΣ.........!!!!!!!!!ΣΑΣ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΙ ΑΚΟΜΗ ΝΑ ΣΑ ΣΤΕΙΛΩ ΤΑ ΣΤΟΙΧΕΙΑ ΤΟΥ.....?

 

 

ΝΑΙ, ΑΜΕ... ΔΕ ΒΡΗΚΑ ΑΚΟΜΗ ΚΑΠΟΙΟΝ ΝΑ ΜΟΥ ΚΑΝΕΙ. ΜΠΟΡΕΙΣ? ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ!!!

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Κορίτσια καλησπέρα ξερετε καποιον ομοιοπαθητικό στο Ηράκλειο ;; θα ηθελα το ονομα του και τηλ.......Απο καποια που να εχει παει ........γιατι θα ηθελα καποιες πληροφοριες

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
  • 5 months later...

Είδα ψάχνοντας αυτό το ποστ...αν κ παλιό ήθελα να ρωτησω αν γνωρίζει κάποιος ποιοι από τους ομοιοπαθητικής στο Ηράκλειο είναι και γιατροί.....θέλω να ρωτησω για κάποιον συγκεκριμένο.

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...