Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Γεννήσατε σε Δημόσιο ή σε ιδιωτικό μαιευτήριο ή στο σπίτι ;


Γεννήσατε σε Δημόσιο ή σε ιδιωτικό μαιευτήριο ή στο σπίτι ;  

549

  1. 1. Γεννήσατε σε Δημόσιο ή σε ιδιωτικό μαιευτήριο ή στο σπίτι ;

    • Γέννησα σε Δημόσιο μαιευτήριο/κλινική
      319
    • Γέννησα σε Ιδιωτικό μαιευτήριο/κλινική
      502
    • Γέννησα στο σπίτι
      10
    • Γέννησα σε άλλο χώρο
      1


Recommended Posts

ilpapado Σε ευχαριστω παρα πολυ.... με καθυσυχασες αρκετα γιατι το θεμα της επισκληριδειου με ενδιεφερε παρα πολυ... ακομα ειμαι στην αναζητηση γιατρου δεν μπορεσα να βρω λογω γιορτων αλλα τωρα θα κανω τις προσπαθειες μου γιατι ειναι αρκετα δυσκολο... εκτος απο την εμπιστοσυνη που πρεπει να μας εμπνεει ειναι και το οικονομικο στην μεση... μπορω να δωσω καποια χρηματα αλλα δεν μπορω να φτασω και τα 1000 ευρω... βρηκα καποιον που μου ειπανε οτι ειναι πολυ καλος αλλα κυμαινεται καπου εκει και εγω δεν μπορω να φτασω...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 130
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

ilpapado Σε ευχαριστω παρα πολυ.... με καθυσυχασες αρκετα γιατι το θεμα της επισκληριδειου με ενδιεφερε παρα πολυ... ακομα ειμαι στην αναζητηση γιατρου δεν μπορεσα να βρω λογω γιορτων αλλα τωρα θα κανω τις προσπαθειες μου γιατι ειναι αρκετα δυσκολο... εκτος απο την εμπιστοσυνη που πρεπει να μας εμπνεει ειναι και το οικονομικο στην μεση... μπορω να δωσω καποια χρηματα αλλα δεν μπορω να φτασω και τα 1000 ευρω... βρηκα καποιον που μου ειπανε οτι ειναι πολυ καλος αλλα κυμαινεται καπου εκει και εγω δεν μπορω να φτασω...

 

Ο συγκεκριμένος γιατρός ουδέποτε μας έκανε νύξη για οικονομικό θέμα (έως τωρα τουλάχιστον) ενώ το ζευγάρι που μας τον σύστησε μας είπε ότι επίσης δεν είχε τεθεί θεμα πληρωμής. Μετά τη γεννά της κοπέλας ο σύζυγος της επέμενε να τον συναντήσει για ένα μικρό δώρο ως ευχαριστήριο για το ότι όλα πήγαν καλά και εντέλει μετά από περίπου ένα μήνα που τον αναζητούσε, του έδωσε ένα μικρό ποσό. Το ίδιο σκεφτόμαστε να κάνουμε κι εμείς.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Καλησπέρα σε όλους! Μόλις έκανα εγγραφή καθώς ψάχνω γυναικολόγο στην Αθήνα. Έχω ακούσει τα καλύτερα για το Έλενα και θα ήθελα αν έχετε κάποια εμπειρία πρόσφατη να μου πείτε απόψεις ή κάποιον καλό γυναικολόγο εκεί να μου συστήσετε!

Link to comment
Share on other sites

  • 1 χρόνο μετά...

γεια Σας ! θελω να εχω το μωρο μου διπλα μου οτνα γεννησω, για να μου δειξουν οι μαιες πως να το φροντισω. Αυτο ομως δεν το κανουν στα ιδιωτικα μαιευτηρια, οποτε θελω να γεννησω σε δημοσιο. Το προβλημα ειναι οτι ο γυναοκολογος μου δεν ειναι στο δημοσιο νοσοκομειο. Ξερει κανεις καποιο μαιευτηρα στο ΕΛΕΝΑ στην Αθηνα ; Ευχαριστω, Συλβια

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...