Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

:rolleyes:Επιθυμία για ακόμη ένα παιδάκι...Καμιά εδώ?


Recommended Posts

Είναι κανένα άλλο κορίτσι που να θέλει κι άλλο παιδάκι?Τρίτο, τέταρτο...πέμπτο???Συνεργασία έχετε από το σύζυγο?Εγώ όχι!Τρία έχω ήδη!:P:p:p

H μάνα του λόχου: 2006-2008-2011-2015

 

39177juaehpmaxa.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Marouskaki απο εδω το πας , απο εκει το πας...μηπως θελεις και 4ο και δεν το εχεις καταλαβει???;);););)

 

Το προτεινω ανεπιφυλακτα...εγω εχω παθει την πλακα μου με το νουμερο 4!

 

Βεβαια για 5ο...ουτε λογος! Το ορκιζομαι! (αυτη τη στιγμη ε?!)

Link to comment
Share on other sites

Marouskaki απο εδω το πας , απο εκει το πας...μηπως θελεις και 4ο και δεν το εχεις καταλαβει???;);););)

 

Το προτεινω ανεπιφυλακτα...εγω εχω παθει την πλακα μου με το νουμερο 4!

 

Βεβαια για 5ο...ουτε λογος! Το ορκιζομαι! (αυτη τη στιγμη ε?!)

 

Γιατί καλέ, πότε το έκρυψα??:mrgreen::mrgreen::mrgreen: Δε μου κάθεται ο σύζυγος αλλιώς θα σου έλεγα :oops::oops::oops::oops:

H μάνα του λόχου: 2006-2008-2011-2015

 

39177juaehpmaxa.gif

Link to comment
Share on other sites

Aαα οκ τοτε ..νομιζα πως το οχι πηγαινε στο οτι δεν θελεις αλλο παιδακι...!

 

Τοτε θα τη βρειςτη λυση με το συζυγο;)

 

Εμενα ευτυχως οχι απλως βοηθαει αλλα οπως εγω κανω τα παντα οταν λειπει ετσι κι εκεινος κανει ΟΤΙ χρειαζεται οταν λειπω...αλλιως δεν υπηρχε περιπτωση να εχουμε πανω απο 2 παιδια!!

Link to comment
Share on other sites

Aαα οκ τοτε ..νομιζα πως το οχι πηγαινε στο οτι δεν θελεις αλλο παιδακι...!

 

Τοτε θα τη βρειςτη λυση με το συζυγο;)

 

Εμενα ευτυχως οχι απλως βοηθαει αλλα οπως εγω κανω τα παντα οταν λειπει ετσι κι εκεινος κανει ΟΤΙ χρειαζεται οταν λειπω...αλλιως δεν υπηρχε περιπτωση να εχουμε πανω απο 2 παιδια!!

 

χαχα, ναι...Έχεις δίκιο, έτσι όπως τα έγραψα πού να καταλάβεις!Και βοήθεια έχω από το σύζυγο τρελή, συνεργασία στην τεκνογονία δεν έχω χαχα!;););)

H μάνα του λόχου: 2006-2008-2011-2015

 

39177juaehpmaxa.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Eλα καλό μου Marouskaki...

 

Εγώ δηλώνω ναι!! χιχι....

 

αν και όλοι μα ΄όλοι προσπαθούν να μου αποδείξουν πως είμαι τρελή...

και δεν σκέφτομαι καλά ..κλπ..κλπ...

 

εμένα βέβαια θα είναι 5..οπότε δυσκολεύει ακόμη περισσότερο...

αλλά θα δούμε..:):):)

 

είχαμε και θέμα παλιότερα ψιλοσχετικο ..αν υπάρχουν μαμαδες που προσπαθούν για 3-4-5- μωρακι κλπ...

 

http://parents.org.gr/forum/showthread.php?t=117240

 

και εκεί ακόμη δεν θα βρεις πολύ υποστήριξη..'

δυσκολες εποχές !!

(όχι ότι πρέπει να πτοηθούμε!!)

Link to comment
Share on other sites

MAMA-AGA ειδα καλα η κανουν πουλακια τα ματια μου????!!!!!

 

Θελεις κι αλλο??

 

Θελω εξηγησεις :roll:

 

Σου ηρθε παλι ξαφνικα η επιθυμια η την ειχες αμεσως μετα το 4ο?

Ο αντρας σου τι λεει?

Εργαζεσαι?

 

 

Αυτα τα λιγα για αρχη;)

 

Εμεις εχουμε 4 αλλα νομιζω δεν προκειται ναμας ξανα ανοξει η ορεξη για αλλο...

 

(για να πωτην αληθεια εαν ειχα μια σταθερη εργασια και δεν ειχα συνεχως το αγχος ανανεωσης με συμβασεις ισως...λεω ισως...ισως...;)

Link to comment
Share on other sites

MAMA-AGA ειδα καλα η κανουν πουλακια τα ματια μου????!!!!!

 

Θελεις κι αλλο??

 

Θελω εξηγησεις :roll:

 

Σου ηρθε παλι ξαφνικα η επιθυμια η την ειχες αμεσως μετα το 4ο?

Ο αντρας σου τι λεει?

Εργαζεσαι?

 

 

Αυτα τα λιγα για αρχη;)

 

Εμεις εχουμε 4 αλλα νομιζω δεν προκειται ναμας ξανα ανοξει η ορεξη για αλλο...

 

(για να πωτην αληθεια εαν ειχα μια σταθερη εργασια και δεν ειχα συνεχως το αγχος ανανεωσης με συμβασεις ισως...λεω ισως...ισως...;)

 

 

χαχα....love 4...!!

θες εξηγήσεις ε?..

 

 

αχχχχχααααα...γελάω με τον τρόπο που τα έγραψες!! όμορφα όμως!:):)

 

Δεν κάνουν πουλάκια τα μάτια σου..:shock:

Δεν μου ήρθε αμέσως η επιθυμία...έχει περάσει σχεδον 1,5 χρόνος..;)

Δεν εργάζομαι πλεον...

Δεν έχω πείσει ακόμη το σύζυγο...χιχι:confused:;)

 

 

αυτα για αρχη..τι άλλο θες να μάθεις?

Link to comment
Share on other sites

Mμμ φυσιολογικα μου φαινονται αυτα που γραφεις, στο κατω κατω οπως καπου το ειχαμε πει, για να θελεις και να κανεις πολλα παιδια μια τρελλα σιγουρα θα την κουβαλας...αλλιως δε γινεται..!!! Οποτε τι να πω...ισως εχεις λιιιγο περισσοτερη απο μενα, ισως βεβαια και οι συνθηκες για εσας να ειναι λιγο πιο ευνοικες..;)

 

Εργαζοσουν και τωρα οχι, απο επιλογη ?

Εγω παρα τα 4 παιδια δεν μπορω χωρις να εργαζομαι, ειναι μεσα στο dna μου χαραγμενο:rolleyes:

 

Ααχ παντως πιστευω πως αν μερικες σαν εμας καναμε λιγη παρεα τοτε θα κινδυνευαμε να πεισει η μια την αλλη και για αλλο μωρο!!! Στον δικο μας τον περιγυρο, ειμαστε οι μονοι με 4 παιδια με αποτελεσμα να μας βλεπουν σαν εξωγηινους..ασε που μας εχουν απειλησει κιολας πως αν κανουμε 5ο θα σταματησουν να μας μιλανε:mrgreen::mrgreen:

Link to comment
Share on other sites

Mμμ φυσιολογικα μου φαινονται αυτα που γραφεις, στο κατω κατω οπως καπου το ειχαμε πει, για να θελεις και να κανεις πολλα παιδια μια τρελλα σιγουρα θα την κουβαλας...αλλιως δε γινεται..!!! Οποτε τι να πω...ισως εχεις λιιιγο περισσοτερη απο μενα, ισως βεβαια και οι συνθηκες για εσας να ειναι λιγο πιο ευνοικες..;)

 

Εργαζοσουν και τωρα οχι, απο επιλογη ?

Εγω παρα τα 4 παιδια δεν μπορω χωρις να εργαζομαι, ειναι μεσα στο dna μου χαραγμενο:rolleyes:

 

Ααχ παντως πιστευω πως αν μερικες σαν εμας καναμε λιγη παρεα τοτε θα κινδυνευαμε να πεισει η μια την αλλη και για αλλο μωρο!!! Στον δικο μας τον περιγυρο, ειμαστε οι μονοι με 4 παιδια με αποτελεσμα να μας βλεπουν σαν εξωγηινους..ασε που μας εχουν απειλησει κιολας πως αν κανουμε 5ο θα σταματησουν να μας μιλανε:mrgreen::mrgreen:

 

love4 ναι εργαζόμουν κανονικότητα...δεν εργάζομαι πια από επιλογή..αλλά μοναδική επιλογή..γιατι αλλιώς δεν μου έβγαινε το πρόγραμμα ..δεν μπορούσα με τίποτα να τα συνδυάσω !! ισως γιατί δεν έχω και βοήθεια κοντά..ίσως οι μανούλες που καταφέρνουν και δουλειά και παιδιά είναι πιο θαρραλέες από εμένα..δεν ξέρω,,

βέβαια δεν μου λείπει η δουλειά ..δεν είναι χαραγμένο βαθειά στο dna μου υποθέτω..

 

για την παρέα δεν ξέρεις πόσο μα πόσο συμφωνώ...οι μανούλες με περισσότερα παιδάκια από το καθιερωμένο επιβάλετε να γνωρίζονται και να αλληλο ενθαρρύνονται...

και εμείς δεν έχουμε πολλούς με πάνω από 4 παιδιά γνωστους στο πολύ κοντινό περιβάλλον..αν είχαμε θα ήταν πιο ευκολο να προχωρήσουμε και εμείς..

οι παρέες όπως σε όλους τους τομεις ..έτσι και εδώ μπορούν να σε επηρεάσουν..

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Οντως MAMA-AGA ειναι πολυ δυσκολο να συνδυασεις τη δουλεια...αλλα εγω παλι χωρις εργασια μαραζωνω:-( (Καλα δε συζηταω το οικονομικο, διοτι με την εργασια του συζυγου ουτε για 2 παιδια δε φτανουν τα χρηματα!

Link to comment
Share on other sites

ΜAMA-AGA,σπίτι με τα τέσσερα???Μπράβο σου ρε κορίτσι που μπορείς να το κάνεις!Εγώ με τρία και λίγες μέρες που έχω άδεια τα έχω ζήσει όλα μαζί τους....:rolleyes::rolleyes::rolleyes:Καλά, θα μου πεις εσύ δεν τα έχεις όλα σπίτι όλη τη χρονιά, πάνε σχολείο τα μεγάλα σωστά?Δεν ξέρω, αυτές τις μέρες με έπιασε απελπισία μαζί τους...Μαλώνουν συνέχεια και όλοι...Μάλλον φταίει που είναι τρία αγόρια λέω....Κι εγώ πάντως δεν αλλάζω τη δουλειά μου με τίποτα.Δε λέω, το σπίτι μας λάμπει, τα ρούχα όλα σιδερωμένα και τακτοποιημένα, εκκρεμότητες σπιτιού ελάχιστες τώρα με την άδεια αλλά και πάλι, δε νομίζω κι εγώ να άντεχα σπίτι για πάνω από ένα χρόνο που μας δίνουν άδεια...Όπως καταλάβατε, το τέταρτο το έβαλα για λίγο στην κατάψυξη, μέχρι να πάνε αυτοί οι τρεις φαντάροι (ηλικίες 8 6,5 και 3,5 ξαναλέω!)....:mrgreen::mrgreen::mrgreen:

H μάνα του λόχου: 2006-2008-2011-2015

 

39177juaehpmaxa.gif

Link to comment
Share on other sites

Mμμ φυσιολογικα μου φαινονται αυτα που γραφεις, στο κατω κατω οπως καπου το ειχαμε πει, για να θελεις και να κανεις πολλα παιδια μια τρελλα σιγουρα θα την κουβαλας...αλλιως δε γινεται..!!! Οποτε τι να πω...ισως εχεις λιιιγο περισσοτερη απο μενα, ισως βεβαια και οι συνθηκες για εσας να ειναι λιγο πιο ευνοικες..;)

 

Εργαζοσουν και τωρα οχι, απο επιλογη ?

Εγω παρα τα 4 παιδια δεν μπορω χωρις να εργαζομαι, ειναι μεσα στο dna μου χαραγμενο:rolleyes:

 

Ααχ παντως πιστευω πως αν μερικες σαν εμας καναμε λιγη παρεα τοτε θα κινδυνευαμε να πεισει η μια την αλλη και για αλλο μωρο!!! Στον δικο μας τον περιγυρο, ειμαστε οι μονοι με 4 παιδια με αποτελεσμα να μας βλεπουν σαν εξωγηινους..ασε που μας εχουν απειλησει κιολας πως αν κανουμε 5ο θα σταματησουν να μας μιλανε:mrgreen::mrgreen:

 

Εμάς κορίτσια στην περιοχή μας και πιο συγκεκριμένα στην ενορία μας οι πολύτεκνες είναι αρκετές, και μιλάω για 5 και 6 παιδιά.Τα τρία πλέον είναι πολύ συνηθισμένα και πολύ χαίρομαι που ο κόσμος συνεχίζει και κάνει παιδιά!

H μάνα του λόχου: 2006-2008-2011-2015

 

39177juaehpmaxa.gif

Link to comment
Share on other sites

Οντως ΜΑΜΑ-AGA σπιτι με τα 4 ειναι αθλος!!! Δεν νομιζω να ειναι θεμα θαρρους για εμας τις μαμαδεςπου εργαζομαστε....Πιο πολυ ειναι θεμα αναγκης αλλα και προσωπικη επιθυμια καποιες φορες. Γιατι ναι μεν οταν εργαζομαστε ειναι δυσκολο...αλλα και παλι , για μενα τουλαχιστον, ολη μερα σπιτι ΔΕΝ ΠΑΛΕΥΕΤΑΙ!!

Βεβαια να μου πεις, εαν πηγαινουν σχολειο θα εχεις ολο πηγαινε ελα, οποτε...παιρνεις και τον αερα σου;)

Κοριτσια μια φορα που ειχαμε παει στο συλλογο πολυτεκνων, ηταν καποιες οικογενειες με 7-8 παιδια...οποτε εκει καπου καταλαβαμε οτι δεν εχουμε κανει και τιποτε το σπουδαιο εμεις με τα 4!:rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Οντως ΜΑΜΑ-AGA σπιτι με τα 4 ειναι αθλος!!! Δεν νομιζω να ειναι θεμα θαρρους για εμας τις μαμαδεςπου εργαζομαστε....Πιο πολυ ειναι θεμα αναγκης αλλα και προσωπικη επιθυμια καποιες φορες. Γιατι ναι μεν οταν εργαζομαστε ειναι δυσκολο...αλλα και παλι , για μενα τουλαχιστον, ολη μερα σπιτι ΔΕΝ ΠΑΛΕΥΕΤΑΙ!! Δικιά μου είσαι εσύ!!

Βεβαια να μου πεις, εαν πηγαινουν σχολειο θα εχεις ολο πηγαινε ελα, οποτε...παιρνεις και τον αερα σου;)

Κοριτσια μια φορα που ειχαμε παει στο συλλογο πολυτεκνων, ηταν καποιες οικογενειες με 7-8 παιδια...οποτε εκει καπου καταλαβαμε οτι δεν εχουμε κανει και τιποτε το σπουδαιο εμεις με τα 4!:rolleyes:

 

Πόσες φορές δεν το έχω πει κι εγώ αυτό??Κι έχω μόνο τρία...σιγά τα ωά σε σχέση με 6 ή 8!!!

H μάνα του λόχου: 2006-2008-2011-2015

 

39177juaehpmaxa.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Μarouskaki εσυ ειχες πει οτι δε θελεις τεταρτο? Οντως αν δε διπλασιασεις τα παιδια σου δεν εχεις κανει τιποτε:P

 

Τι θυμηθηκα τωρα...μια φορα ειχα παει στο σχολειο σε συναντηση με τις δασκαλες για να μας πουν για την προοδο τους (για τα 2 μεγαλα)

 

Εκει που περιμενα να μιλησω με τη δασκαλα του γιου μου βλεπω μια μαμα ενος συμμαθητη...τι κανεις,τι γινεται, λεμε...και τοτε αυτη μου λεει...ααχχ σε σκεφτομουν...πως τα βγαζεις περα με τα 4 παιδια...καλα μωρε της λεω εγω, υγεια να εχουμε κλπ κλπ

 

Μετα παω στη νηπιαγωγο για την κορη μου...συνανταω μια αλλη μαμα συμμαθητριας της κορης μου..τι κανεις, τι γινεται,λεμε...και τοτε μου λεει και αυτη...αχχχ εσενασκεφτομουν...πωτα τα βγαζεις περα με τα 4....:shock: καλα κι εσυ με σκεφτοσουν???!!!!

Link to comment
Share on other sites

Εμάς κορίτσια στην περιοχή μας και πιο συγκεκριμένα στην ενορία μας οι πολύτεκνες είναι αρκετές, και μιλάω για 5 και 6 παιδιά.Τα τρία πλέον είναι πολύ συνηθισμένα και πολύ χαίρομαι που ο κόσμος συνεχίζει και κάνει παιδιά!

 

Kαλά Μarouskaki ..σε ποια περιοχή -ενορία είσαι???? Να έρθουμε και εμείς για λίγη ενθάρινση βρε παιδί μου!!:D

Link to comment
Share on other sites

Οντως ΜΑΜΑ-AGA σπιτι με τα 4 ειναι αθλος!!! Δεν νομιζω να ειναι θεμα θαρρους για εμας τις μαμαδεςπου εργαζομαστε....Πιο πολυ ειναι θεμα αναγκης αλλα και προσωπικη επιθυμια καποιες φορες. Γιατι ναι μεν οταν εργαζομαστε ειναι δυσκολο...αλλα και παλι , για μενα τουλαχιστον, ολη μερα σπιτι ΔΕΝ ΠΑΛΕΥΕΤΑΙ!!

Βεβαια να μου πεις, εαν πηγαινουν σχολειο θα εχεις ολο πηγαινε ελα, οποτε...παιρνεις και τον αερα σου;)

Κοριτσια μια φορα που ειχαμε παει στο σύλλογο πολύτεκνων, ηταν καποιες οικογενειες με 7-8 παιδια...οποτε εκει καπου καταλάβαμε οτι δεν εχουμε κανει και τιποτε το σπουδαίο εμεις με τα 4!:rolleyes:

 

Και εγώ όταν βλέπω πάνω από 6 λέω...τι δεν προλαβαίνω εγω ..κλπ...τι είναι τα 4??!!

Μάλλον σε κάθε παιδί που έρχεται εκπαιδευόμαστε και εμείς!

 

Εγώ κάποια στιγμή διάβαζα και για άλλους ,στο εξωτερικό κυρίως, που έχουν 10+ ...η το άλλο το ριάλιτι με τα 19 παιδιά ..και ΄μου φαίνονταν ελάχιστα τα δικά μου..χαχα..αλλα στην πράξη μου φαίνονται αρκετά..

 

Δεν ξέρω για εσάς κορίτσια...αλλά εγώ σηκώνω αρκετή εκπαίδευση ακόμη για να προλαβαίνω τα πάντα με τα 4...τώρα γιατί θέλω και άλλο, ούτε εγώ δεν μπορώ να το εξηγήσω..χιι;)

Link to comment
Share on other sites

MAMA-AGA το περιεργο θα ηταν να προλαβαινες τα παντα..:P

Το μυστικο για μενα ειναι να μην τα προλαβαινεις αλλα να μη σε νοιαζει κιολας!!

 

Στο κατω κατω ειτε με 4 ειτε με 5 παλι δε θα προλαβαινεις...ααχχ..αληθεια ποσο χρονων ειστε κοριτσια? Εγω πλεον 38:oops:

Link to comment
Share on other sites

Ρε κοριτσια σας θαυμαζω!! Εμενα απο μικρη μου αρεσαν πολυ τα μωρα!!ελεγα θα κανω 3-4...

 

Τωρα εχω εναν γιο 19 μηνων και εναν γιο40 ημερων...

Δεν δουλευω αλλα και σπιτι που ειμαι κουραζομαι παρα πολυ...δεν εχω κ ιδιαιτερη βοηθεια...το ξερω δεν μπορειτε να με καταλαβαιτε εσεις οταν σας λεω πως κουραζομαι με τα δυο...τι να πειτε κ εσεις..

 

Μπραβο σας..

 

Παντως νανπω την αληθεια βαθεια μεσα μου αργοτερα μετα απο 3-4 χρονια θα ηθελα κ αλλο...αλλα δεν ξερω κιολας... Τωρα λεω δυυ παιδια μια χαρα ειναι...δεν θα τρελαθω...αλλα βαθια μεσα μου μεσα μου την αληθεια την λεω θα ηθελα και ενα τριτο...

Καλα δεν το συζητω ο συζηγος θελει ΣΙΓΟΥΡΑ κιαλο.... Μου το λεει σχεδον καθημερινα πως μετα απο 2-3 χρονια θα κανουμε κιαλο..

 

Τι να πω ελπιζω να βρω κουραγιο και να κανω κιαλο...(και που να ειναι δυδυμμα τα αλλα του λεω...._θα ηθελα!!)

Link to comment
Share on other sites

γιαννα προφανως και μπορουμε να καταλαβουμε πως ειναι δυσκολο με 2 τοσο μικρα μωρα..!! Κι εμεις πριν φτασουμε στα 3-4 -... "περασαμε" απο τα 2 και κουραζομασταν οπως κι εσυ..απλως κατι "τρελλο" συμβαινει , καποιου ειδους "αμνησια" να το πω...και τσουπ "σπαμε το φραγμα των 2 παιδιων" !!

 

Αλλωστε αφου ειναι τοσο θετικος ο αντρας σου .. ισως συντομα γινεις κι εσυ μια απο εμας;)

Link to comment
Share on other sites

γιαννα προφανως και μπορουμε να καταλαβουμε πως ειναι δυσκολο με 2 τοσο μικρα μωρα..!! Κι εμεις πριν φτασουμε στα 3-4 -... "περασαμε" απο τα 2 και κουραζομασταν οπως κι εσυ..απλως κατι "τρελλο" συμβαινει , καποιου ειδους "αμνησια" να το πω...και τσουπ "σπαμε το φραγμα των 2 παιδιων" !!

 

Αλλωστε αφου ειναι τοσο θετικος ο αντρας σου .. ισως συντομα γινεις κι εσυ μια απο εμας;)

 

Συμφωνω και εγώ απόλυτα με την love4 !!

Κατι τρελό συμβαίνει και απολαμβάνεις αυτά που σε κούραζαν!

 

Θυμάμαι πολύ χαρακτηριστικά πως με το ένα μόνο παιδί και την δουλειά μου και ''τα είχα παίξει''..απίστευτη κούραση! ν'ομιζα πως είχα υπερκοπωση!

 

Εκπαιδευόμαστε και εμείς σιγά σιγά...και όπως λένε τρωγοντας έρχεται η όρεξη..έτσι και εδώ..

 

Τέλος ..αφού θέλει τόσο ο άντρας σου το πιθανότερο είναι να κάνεις και άλλο αργότερα! Πολύ σημαντικό κεφάλαιο ο άντρας!!

Νομίζω με τον καταλληλο (εννοω να θελει παιδια και να βοηθα) θα μπορούσαν σχεδον όλες οι γυναίκες να γίνουν πολύτεκνες! ;)

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν τι κάνεις όταν συνειδητοποιείς πως όλοι έχουν τα δίκια τους όταν λένε να μην κάνεις άλλο παιδί..

Γιατι δεν βοηθάνε τα οικονομικά

Γιατί δεν έχεις την παραμικρή βοήθεια από το πουθενά..

Γιατί ...γιατι...γιατι...

 

αλλά αν και ξερεις πως όλα αυτά είναι αλήθεια δεν θέλεις να σκεφτεις ότι δεν θα κάνεις άλλο παιδί....και ελπίζεις στην ΄΄τύχη'' καλύτερα στον Θεό να έρθει μόνο του όταν δεν προσπαθείς?1!!

 

Είμαι τρελή αραγε?..

Link to comment
Share on other sites

MAMAAGA ΑΥΤΟ ΑΚΡΙΒΩΣ ΜΟΥ ΣΥΝΕΒΑΙΝΕ ΠΡΙΝ ΤΟ 4ο!!!

 

Μονο που να σου πω την αληθεια, εγω δεν το ειχα "ομολογησει" σε κανεναν....και...τελικα...ηρθε...μετα απο "μη γονιμες" μερες (οπως νομιζαμε δηλαδη);)

 

Προτεινω αντι να καθεσαι να το συζητας με τους αλλους (ακομη και με τον αντρα σου), να το αφησεις στο Θεο...πιστεψε με, αν ειναι να γινει θα γινει (εννοειται πως δε θα κατσεις και με σταυρωμενα χερια να το περιμενεις;);))

 

Παντως να σου πω την αληθεια αισθανομαι μια "ανακουφιση" που δε μου εχει ξαναρθει αυτη η επιθυμια:P

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...